Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Chips nekakav verovatno...

shmeki

Twist the Throttle

aco.paun

http://www.polovniautomobili.com/oglas3578435/kawasaki_zx10r/

Ovo je povoljan i dobar motor, deèko tra¾i 4500€ jer je istekla registracija, ali mislim da bi dao za 4300€, malo je falilo da odem da ga kupim, ali moram da radim stolariju na kuæi  :'(

shmeki

to sto malo fali - to devojci srecu kvari , znam tormo....vrh je i sve preporuke za kupovinu, izpazen je ko iz apoteke, i momak ga nije silio niti ganjao,umerena voznjica   [thumb_up]
Twist the Throttle

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pa afriku rd07A imas za te pare, ovaj se nesto gadno istripovao ali bas bas gadno

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


sremac

http://www.polovniautomobili.com/oglas3857064/toyota_celica_procitaj_opis/


upozorava èovek, samo mi nije jasno kako su mu te ½sitnice½ promakle kad je plaæao
budala na leru, mudonja u kontra smeru


UFF

sta je tu zanimljivo?
6 soma za 8-9 godina star motor

CBRR1

Tulipanu jedan pa da si obratio paznju video bi da motor ima 28o i kusur konja dobijeno cipom od 25oo soma e...zvao bih ovog lika da ga pitam sta je radio ali ne mogu da trosim energiju na debile...

UFF

ma ima milion konja
lazic mu ugradio cip

Hohštapler

Citat: CBRR1 poslato 23 Septembar, 2013, 14:45
Tulipanu jedan pa da si obratio paznju video bi da motor ima 28o i kusur konja dobijeno cipom od 25oo soma e...zvao bih ovog lika da ga pitam sta je radio ali ne mogu da trosim energiju na debile...

288 konja! A to mu doðe skoro 290, a ¹to bi prost narod reko "tristA".
Sunce ti jebem... Nemaèki èip... [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nuadal85

Nije nemoguce, mozda mu je ugradio turbo :) Za moj zx10r recimo ima kompressor varijanta..

CBRR1

i gde vidis taj turbo..?
Ugradili izduv liniju 2ooodolara i chip 5oodolara i to je to i ima 1o konja vise samo je agresivniji malo,i saban glupi lupa konjazu...

nuadal85

Citat: CBRR1 poslato 23 Septembar, 2013, 14:58
i gde vidis taj turbo..?
Ugradili izduv liniju 2ooodolara i chip 5oodolara i to je to i ima 1o konja vise samo je agresivniji malo,i saban glupi lupa konjazu...

make love not war [rofl] :D

srbac


CBRR1

auuu bre ja nisam znao da moja jamaha ima 34o konja... :)  :) ali to mu dosje 4oo konja kao sto hostapler kaze,naudal ugradi ti na kawu macje oci i imaces 3ookoja.. :)  :)  :)