Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Prednji tocak nov je 1000e, od ovoga je eventualno glavcina ostala citava, diskovi su po 300tinak e (oem bmw), kljesta ?, vile ?, trouglovi ?, ram ? plastike ?, izduvne grane ?, hladnjak ?, itd...
Jeftinije je kupiti ne ubiven.

Taraba

A gde je svuda tu rad nekog majstora da napravi motor ponovo od ovoga.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

lucas disk 227e komad, znaci 2 su 500e original ne zelim ni da znam koliko je
klesta desna sigurno dobra, leva pitanje, vile mogu da se isprave jer se vidi da nisu toliko krive, trouglovi i osovina moraju novi, gornji je svakako puko a osovina je kriva jer je suplja iznutra a kad vec uzimas uzmes sve, ram je verovatno dobar osim ako lula nije povukla ili je puklo negde nesto oko lule, hladnjak deluje dobro

i da jeftinije kupiti ne ubiven i sa kolko god km na sebi jer kazu neki da se ne moze saraniti :P

edit, taraba ovo je samo ako ti sam radis, a kod majstora moras da odneses plastike da zakrpi pod uslovom da su svi parcici tu i da ti ofarba, to je minimalno sto moras kod majstora ako hoces da to izgleda kako treba



UFF

kupis od forumasa za 100e viljuske sa trouglom i tockom od xt-a pa turis to sve i pun gas ;)

Bishke

Citat: UFF poslato 20 Jun, 2013, 01:58
kupis od forumasa za 100e viljuske sa trouglom i tockom od xt-a pa turis to sve i pun gas ;)

reeeeealno ;D
You should do one thing every day that scares you

dzimika


con3

Vise bi uzeo da ga proda u delovima


con3

108 konja a ne 200 ,zanimljivi su :)

Andreja

Au, kakva kombina, opasno mi se sviða ovo motorèe  [balavi]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Stevan

Citat: con3 poslato 20 Jun, 2013, 18:31
108 konja a ne 200 ,zanimljivi su :)

Nemam pojma, samo mi se ucinilo zanimljivo :D

MIGE



El Jefe

Taman covek pomisli da je sve cuo.Kad se pojavi ovakav oglas
Друштво за заштиту од животиња

pit

http://www.polovniautomobili.com/oglas3535389/yamaha_xt_660_r/

       XT 660 r je 2009 ili 2010 kostao  kod Maneta u Barelu 5200 e.Sta je u glawi owog ode ne mogu da prowalim .

zVuk

kaze da ima 24 karatnu pozlatu na izduvima.......mozda zbog toga tolko ceni tog xt-a
Ko se ljuti, uleti mu kruti

con3

Pa necu izduve da nosim oko vrata :)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti