Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Jo¹ ga slikao na U¹æu, pa mogao sam i ja da slikam auto tamo i da kaèim oglas :D

©alu na stranu, Fejton jeste ma¹inèina ali stvarno ne verujem da bih ga kupio novog, koliko god imao para (mislim i na A8, sedmaju, S klasse), pa jebote, cena im za pet godina padne za 3/5. Da ne bude zamene, mislim na modele 4.0+
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

con3

Pa ko je mnogo bogat njega briga koliko ce cena da spadne

misa-pei

Misli¹ da je bogat jer nije vodio raèuna o parama? ©to vi¹e ima, vi¹e se grebe i èuva svaki dinar, inaèe ne bi imao.
Država je najveći neprijatelj naroda

con3

Citat: misa-pei poslato 13 Januar, 2013, 16:24
Misli¹ da je bogat jer nije vodio raèuna o parama? ©to vi¹e ima, vi¹e se grebe i èuva svaki dinar, inaèe ne bi imao.
Pa zato sam stavio ovo "mnogo" :)

Bori¹a

boli miskovica mudo i ove ruske milijardere za auto od 150.000e

Plazma Keks

sto si bogatiji, teze se odvajas od para

Nixazzar

A vidim svi ste vi toliko bogati pa to znate?

Ko je tu kintu stekao teskim radom i mukom, e taj vec misli i tesko je daje, ko je lako zaradio, kao vecina danasnjih, razbacuje se i ne brine o nicemo, ali takvi kratko i traju.

Taraba

Takav automobil se ne prodaje, nego posle 3 godine ode¹ u VW i ka¾e¹, "Evo vam ovaj, dajte mi novi *ne¹to*, koliko hoæete da vam doplatim?"
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nixazzar

E to je zanimljiv oglas :D

3006

Hyosung opet na sni¾enju.

MarkoMZ

Stavis to cudo na glavu i odma mozes da zakazes kod nekog kostolomca da ti namesta vrat posle prve voznje :D Em je tesko em visoko stoji.
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

cika zuba

[/

Nixazzar

Taj sa Range Roverom je moj drug, auto je stvarno u stanju koje je on napisao i ja da imam pare ne bih mislio uopste, obozavam ovaj auto.

gogo42

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta


bokilic

joj..znam motor uzivo :) jooojjjjjj
brmmmm

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666


©eki

 Pa ovo je po meni Ok... preko vidim ide od 2500 pa i do 12000 evra...