Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlada 35


Kengur

Sto? moye i na pp. da javim dok nisu napravili komb

CBRR1

javi jefti da ga neko ne zajebe jbte,ako je saucesce...

Vlada 35

Javite mu, ne znam èoveka, a glupo bi bilo da ga izrade.©teta ¹to nisam ranije video.

Kengur

Javljeno Jefti. Sad ce da pozdravi lika :) Inace su trebali da naprave kombinaciju...

UFF

eto zasto je forum dobar

Zeljkamp

Zasto Jefta ne uzme motor od Davidoffa?
TwinZ Auto & Moto

Kengur

Ovo bila kombinacija za kNosam...

UFF

bila kombinacija da se "opere" fazer

Jefta

Sada sam zvao lika da mi to potvrdi i rece da to nije tacno da ima sve papire iz uvoza i slicno. Mada prilicno lako je odustao od zamene, nije ni pokusao da me ubedi da je motor legalan. Ja prodajem eRa i da me neko pozove i kaze taj motor je kraden ja bih mu objasnio da nije i da ako zeli moze da dodje da pogleda sve papire koje imam ne bih rekao "Ma dobro ako tako mislis ok"!!

Nadam se da Vlada 35 nije potencijalni kupac kojem je trebalo da ovaj dil propadne :)

Hvala Vladi i hvala Kenguru. Sutra smo trebali da odemo da zamenimo motore :) Talking about a close call :)

Kengur

Ko da je problem u diznilendu napraviti papire za uvoz....
Da je siguran u te papire rekao bi ti "Dobro, idemo u 29ti na proveru i potpisacu da odgovaram u slucaju da nisu u redu...''

UFF

trebao sai da ga pitas da idete u 29 da ga malo poliju kiselinom i skeniraju ram...
mada mozes da ga vajdu tamo ako nemas vezu jer oni nisu javni servis i ne rade to samo zato sto se ti brines da ne kupis kraden motor
ali moze lako da se sredi, nadjes prvog saobracajca i opsujes mu majku dok si na motoru ili mu das neke pare da ti ga oduzme na proveru :)

Jefta

Citat: Zeljkamp poslato 28 Novembar, 2012, 14:01
Zasto Jefta ne uzme motor od Davidoffa?
Ako ode suza za pare uzimam motor od davidoffa

Kao sto rece uff ZATO SLUZI FORUM

Che

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2012, 14:13
...
ali moze lako da se sredi, nadjes prvog saobracajca i opsujes mu majku dok si na motoru ili mu das neke pare da ti ga oduzme na proveru :)

Taman bi vratili motor dok prodje zima :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2012, 14:13
trebao sai da ga pitas da idete u 29 da ga malo poliju kiselinom i skeniraju ram...
mada mozes da ga vajdu tamo ako nemas vezu jer oni nisu javni servis i ne rade to samo zato sto se ti brines da ne kupis kraden motor
ali moze lako da se sredi, nadjes prvog saobracajca i opsujes mu majku dok si na motoru ili mu das neke pare da ti ga oduzme na proveru :)

Je li registrovan? Samo zamoli¹ u tehnièkom da napi¹u da su im sumnjivi brojevi i da te po¹alju na proveru. Trebalo bi da mo¾e i tako.
Ima i fora sa AMSom, ali je valda oko 100 jura provera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Che poslato 28 Novembar, 2012, 14:30
Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2012, 14:13
...
ali moze lako da se sredi, nadjes prvog saobracajca i opsujes mu majku dok si na motoru ili mu das neke pare da ti ga oduzme na proveru :)

Taman bi vratili motor dok prodje zima :)

pa sta to kupca boli qrac? :D
njegov je tek kad dodje nazad proveren
ako je sve kao sto prodavac kaze nek smatra da je motor prodat
a zimi mu ionako ne treba

Jefta

Jebote koja igra lude srece. Trebali smo da odemo juce da zamenimo motore, kupoprodajni i sve te ostale gluposti, medjutim on mi javi da ne moze i da pomerimo za cetvrtak. Auu luda sreca. I eto danas dobijem informaciju o motoru. Hahahahaha. I ovaj Vlada mi je sumnjiv, pojavi se niotkuda i rece za motor. Uffe trebalo bi to proveriti :)

Hohštapler

Èekaj, ti meni oæe¹ da ka¾e¹ da ne postoji LEGALAN naèin da proveri¹ legalnost motora u ovoj dr¾avi?
A kad se posle otrkije da je kraden onda tebi ide prijava pa ti posle dokazuj da si ga ti kupio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Novembar, 2012, 15:43
Èekaj, ti meni oæe¹ da ka¾e¹ da ne postoji LEGALAN naèin da proveri¹ legalnost motora u ovoj dr¾avi?
A kad se posle otrkije da je kraden onda tebi ide prijava pa ti posle dokazuj da si ga ti kupio...

Srbija, radost.

Idemo danas da pogledamo taj motor, da ne uvali nekom ukraden?    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Novembar, 2012, 15:43
Èekaj, ti meni oæe¹ da ka¾e¹ da ne postoji LEGALAN naèin da proveri¹ legalnost motora u ovoj dr¾avi?
A kad se posle otrkije da je kraden onda tebi ide prijava pa ti posle dokazuj da si ga ti kupio...

pa mozda postoji neki ovakav sajt za proveru ?

http://www.stolencars24.eu/retrieve.php
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !