Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe


Тата види. Господину Рајковићу испала полиса из џепа
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Продавала ици пици скутера. Јо
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Посебан модел за тржиште Србије, у Србију је два пута дневно Миднајт а једном месечно Санлајт
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Да преведемо. у Србији два пута дневно смркава а једном месечно свањава
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

Raazumeli , razumeli , nazalost tacno

El Jefe


Упитај, упитај, оптимиста је необавештен, песимиста је измислио падобран
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Погребна служба за кућне љубимце Мирко вапи за оваквим службеним возилом
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#13228

Ер браш са Бројем 1. на резервоару, наравно диже цену у небеса.

Куче и  шифоњер су прва лига
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


 Да наша држава има имало слуха за уметност у Паризу би у Културном центру Србије изложили овај крајњи домет авангарде, не би излагали Мики Мауса и Пају Патка како се карају у излогу
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Хаику поезија, а не оглас
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#13231

Некада је све било другачије. Купиш МЗ, одвезеш се до Марока, пушиш кифу, вратиш се и у Нивеи од пола киле прошверцујеш шта треба. И о томе зна пар људи. А ови данас када иду код тетке у Милановац каче кофере и праве видеа којима пале друштвене мреже. Мада када боље размислим није то од јуче , та болест. На почетку 20. века су Београђани ишли паробродом до Панчева, па после тога штампали путописе о путешествију
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Првокласан пример како се употребом кључних речи свест народа мења померањем у виши, трнсцедентни ниво, у померену реалност без употребе психоделичних супстанци (ЛСД,МДМА,коњак Скендербег)
Оутлет, Оутфит, Вхоле Сале, Тотал Сале, пет френдли смут енгине, минт кондишн, бинџуј ме дарлинг, Скид плате
У борби против померене стварности Свети Леми Енглески је снимио Масакр на дан Светог Валентина
а Преподобни Цане Београдски  (Костић) на концерту Партибрејкерса у Хрватској изјавио Спремте се спремте браћо Хрвати
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Мало је рећи да смо сви ми резервисани према Баотиану Роцку
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Продеје се у Иригу електрични тротинет без батерије. 50Е. Коме треба нека пита ветеринара у пензији Пашића
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Истребиш Индијанце и назовеш мотор Индијан.
Онда истребиш писмене и добијеш Спринфилд
Можда их извади ако дају гратис ћилим
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Остало Х од Хонде
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Има да купим ово и камеру па да постанем блогер и качим видео снимке на ЈТ. Рецимо пут кроз неистражене крајеве, Миросаљци, Арнајево, Соколово, Сибница, Чучуге а гледаоци гризу нокте и мисле се, Боже дал ће остати читав, како ће се спасти из канџи урођеника ако га уфате
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Каже ми туриста на мотору из Београда, мене бре у Румунији напао медвед. Реко имо си среће да те није напала циганка са оном ствари
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Баш лепе цепанице
Друштво за заштиту од животиња