Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe


Јамаха 50 Хибрид. Ако желите бити запажени у сваком друштву, топла препорука. Ово хибрид се не односи на агрегат него на мало агрокултурну линију дизајна
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Неко је са мотоциклом прешао  пар хиљада километара. Добар подсетник да у животу не треба правити планове.
Један Француз крене са супругом на БМВу на пут око света. Пре пута ураде детаљан претрес комплетног мотоцикла у овлаштеном сервису и крену. Док су стигли у Енглеску њему умре жена. И он шта ће врати се.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Шта ли чека наше Министарство одбране
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Напомена купцима, скутер је оно скроз лево.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Што идеје само надолазе. Купујем нови Хималај и још ми остане 8000. за курве.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Годиште и тип мотоцикла су се изгубили у тами векова. Али ако вас нешто вуче да га видите скрените код кафане 4.ветра лево па кроз дивљину до Лесковца. Кафана 4. ветра је на врху дугачког успона, ту су путници застајали да одморе запреге и напоје стоку. Отуда традиција да се камиони ту заустављају да камионџије напоје себе
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Чиста штета што је укинут стуб срама по варошима и селима. Па напиши ти на црном Кинезу Сузуки и има нов акОмулатор акО смеш
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe



Мотоцикл је у одличном стању. Чуван на сигурном месту. Немој неко да је помислио нешто ружно
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


 Усрало ме па сам купио одличан мотор Серко
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


За млађе купце који покушавају да дешифрују адресу. Дакле није улица Седам самураја СКОЈа него Седам секретара Скоја.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Ево идеалног затвора за вашу бабу да вам се не мота по кући
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Види се да је место продавца Бунушки Чифлук далеко на југу где владају мањак слова и високе температуре јел су ручке почеле да се топе од врућине
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#13213

Јебеш паре. Уметност пре свега. Задруга рејсер
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Мотор је скроз из Свисс, у гаранцији, купљен од човека 1957. годиште који је скроз готов, једном ногом у гробу такорећи, ко још у тим годинама вози мотор скроз у Свисс. Мислим Бајага прославио 64. рођендан, још га пуштају да свира. Удариће га струја бре
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#13215

Ја на каквим се курцима људи возе, сопроштењем. Какав ли је то интелектуално неупадљив ментални склоп потребно имати да ОВО смислиш, да га направиш, да га увезеш и да га возиш. Па и Мица Трофтаљка се сликала на Харлију, за ово би рекла , не седам ти сине на ово па да ме јебете
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#13216
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


МЗ редовно сузама заливан
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Како време лети, од бунара који је ископао Тоша на ползу народа Сербског, и обале Саве која се некада звала свињско купатило (ту су чопори свиња дотеривани на купање) до скутера на продају
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Тако је почео и Јошимура, Соичиро Хонда, Били Гејтс. Били Гејтс чак није имао фиранге на гаражи а види га где је сад
Друштво за заштиту од животиња