Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 18 Mart, 2019, 16:29
jel zna neko vlasnika/motor?
https://www.polovniautomobili.com/motori/14072184/ktm-625-sxc-lc4
Ako je ispravan vredi svaki evro i mnogo vise, taj 625 je jedan od najboljih njihovih agregata. Sjajan motor.

Taraba

Znam. Zato i pitam. Otisa bi pogledam al ne mogu pre vikenda, a ako valja, do tad ce da ode ko nista.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boban_m

Pa jel ima neki manijak blizu Temerina da pogleda, pa ako je ok moze da ostavi kaparu?

Gavrolini

Moze holstapler ili neko iz ns da pogleda?

El Jefe

Зови Сашу из Темерина, оног што има сервис. Тај је сигрно био код њега.
Друштво за заштиту од животиња

Grof

#12488
Ja ne mogu pre vikenda :(. ... Sada sam ukucao broj telefona i ispade da znam vlasnika. Hoæe¹ da ga pozovem?

Taraba

Grofe, hvala. Mogu i ja da zovem, al bi da odem da vidim jel OK masina pa da kaparisem.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

Sad kad opalim cenu za afriku od fazon 4soma, bas da vidim dal ce da se javi neko
Nisu realni sa cenama ili ja ne znam sta vozim

megaidiot

za 4 soma nece niko da se javi, mislice svi da nesto ne valja sa motorom pa bi samo da ga se resis sto pre.

Grof

Citat: Taraba poslato 19 Mart, 2019, 10:19
Grofe, hvala. Mogu i ja da zovem, al bi da odem da vidim jel OK masina pa da kaparisem.


©to se tièe KTM-a razumem se ko marica u kriv, svaki mi radi ko prekrupaè, tako da od mog gledanja nema (¹to bosanci ka¾u) selameta. Ono ¹to mogu je da pozovem vlasnika motora koji mi je dugogodi¹nji drugar koji je vozio 1150gs i zato mu je stajao KTM i da èujem iz prve ruke kakav je motor bez trgovaèkog kiæenja.

Boban_m

Vrhunska kombinacija  [clapp]

megaidiot

reseno, kupljeno?

Taraba

Videcemo kasnije popodne.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ono sto ja mislim da nije samo frajlauf...verovatno mora da se promeni i bregasta zbog dekompresora....akumulator obavezno i to najskuplji koji postoji a da moze da stane.....taj 625 je kao i svaki drugi ktm lc4 te generacije....jedno nema hi-flow glavu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Mart, 2019, 16:58
ono sto ja mislim da nije samo frajlauf...verovatno mora da se promeni i bregasta zbog dekompresora....akumulator obavezno i to najskuplji koji postoji a da moze da stane.....taj 625 je kao i svaki drugi ktm lc4 te generacije....jedno nema hi-flow glavu....
Sto mislis da mora bregasta da se menja? Zbog onog malog kurcica sto sedi na opruzi (automatski dekompresor)? Mislis da se pojeo od slabog verglanja?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


UFF

ovog da pozoves i da ga pitas jesi li sam pisao oglas ili neko drugi za tebe?
sam sam sto?

pusi kurac majmune retardirani eto sto   [rofl]