Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

VR 46

Citat: Taraba poslato 04 Februar, 2019, 17:59
Zna li neko motor/vlasnika?

https://www.polovniautomobili.com/motori/13788945/yamaha-ttr-250
Бежи од овога,ломина тешко,звечи брегаста као да нема кап уља у мотору (можда и нема) Џабе сам ишао за Краљево (тад је био тамо).
Twist of wrist!

srbac


Gavrolini

Sta je koji kirac centralina?

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 08 Februar, 2019, 09:12
Sta je koji kirac centralina?

CDI, tako ga zovu italijani, pa kroz sport (karting konkretno) u¹lo i kod nas.

srbac

Za te pare je povoljno. Ode se u kupovinu sa centrlinom  ;D

UFF

dzabe
zar nije mogao za delove toliko da dobije?

dzimika

#12408
Skinem svoj i odem da probam da ga upalim :)
Nije losa kupovina ako je samo cdi

Samo sto imam osecaj da mu fali jos nesto a ne bije mi se 200km za dzabe

UFF

aj idemo zajedno, ja cu da te vozim a vala i da ga kupim, ti ponesi opremu i centrifugalnopetalnikomutator :D

Hurricane


UFF

dogovorili se ja i dzimika sad da odemo zvao sam lika kaze obecao je nekom iz novog sada da mu ga posalje
rekoh zajebi slanje ako ga ne preuzme ima da te ispali ostade ti sa duplom postarinom i bez kupca ja cu sad da krenem i donosim lovu ne cenkam se, takodje donosim i svemirski komutator da proverimo da nije jos nesto crklo
kaze eeee pa ne moze to tako pitanje je da li taj ima jednu ili dve bobine jer nije isto a i ne mogu ja sad radim do kasno aj da se cujemo za par dana
za par dana ako se ne proda za te pare onda nije ni postojao vec je neka fora cim ti odbijas kupca koji se nudi sad odmah da ti donese trazenu sumu
budi na poslu i dalje posalji komsiju da uzme pare i preda motor

rboban

Opasno smrdi prodavac...
Ride It Like You Stole It

UFF

ma verovatno problem oko prenosa i registracije ako ne i neki veci kvar inace ne bi odbijao kupca
ako nisi kuci posalji komsiju da uzme pare i da motor

dzimika

U samom startu je sve malo sumnjivo, ako je samo cdi koji kosta max 150e sto prodajes motor koji se prodaje za po 1000e za 400e, kupis cdi i prodas ga za vise, a slike od ko zna kada, kao kad je komsija otisao u VA za neki TT pre neke godine, na slikama motor perfektan, pita on prodavca jel sve kao sto je na slikama da ne bije put za dzabe, ovaj ga uverava da jeste, otisao tamo a motor nema veze sa onim sa slika tj slike su iz vremena kad ga je kupio a u medjuvremenu ga vozio po offu

Gavrolini

Ma koji crni cdi. Da je cdi kupio bi ga sam i prodao za duple pare.

idanijel

Pa neki problem sa registracijom. Garant.

dzimika

Nigde na slikama nema tablicu, motor ili nije regularan ili je skrsen totalno, mada mozemo samo da nagadjamo realno dok se ne vidi, ali realno bolje ne kupiti nego se zajebati
Pre neke godine kad sam ja jurio motor za malo mi je otisao jedan u cacku za 500e, stim sto je bio regularan, samo istekla registracija, prodao ga je lik za 2 dana bukvalno, generalno 5 motora je otislo ispred nosa, cim sam se dogovorio da ih pogledam prodali su ih u roku od dana ili 2 dana

con3

Citat: dzimika poslato 08 Februar, 2019, 15:34
Nigde na slikama nema tablicu, motor ili nije regularan ili je skrsen totalno, mada mozemo samo da nagadjamo realno dok se ne vidi, ali realno bolje ne kupiti nego se zajebati
Pre neke godine kad sam ja jurio motor za malo mi je otisao jedan u cacku za 500e, stim sto je bio regularan, samo istekla registracija, prodao ga je lik za 2 dana bukvalno, generalno 5 motora je otislo ispred nosa, cim sam se dogovorio da ih pogledam prodali su ih u roku od dana ili 2 dana
Ako je tako zovi onda mene za corsu XD

dzimika

Hahahahahaha, ne ide to tako, ja sam svaki od tih motora zeleo da kupim :)