Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

sremac ovaj je bas lijep!!!
jin-jang

sremac

   Uzivo je jo¹ lep¹i, slike su lo¹e poprilièno, a auto ba¹ ba¹ mamio poglede, na ulici parkiran stojao, sija se lepo uradjen do detalja , svaki put kad prodjem onako bezobrazno ga odmerim, milina gledati ga. Nebo i zemlja s ova dva modela ¹to je kolega okaèio a cena tu i tamo slièna. Problem s tajemerima kod nas je ¹to veæina koji nadrukaju cene vide da su to cene na mobile.de i ko veli toliko vredi, a niko da uporedi stanja detalje sa  mobile.de i svog auta, nego vidi kolko ko¹taju pa se seti da ima od dede ili æaleta takav auto i pojma nema o oldtajmerima.
    Koleginica je tako istripovala da za olimpiju pedeset i neko godi¹te mo¾e dobiti pare koje ko¹ta u nemaèkoj top sredjen primerak, njen je limarija super motor isto, samo da se odrade hrom lajsne i enterijer, kad sam joj reako da treba da ulo¾i u enterijer 500e i par stotina u hrom lajlsne da re¹i kao ma nemam nameru da ula¾em , otiæe ona i ovako, za pare koje joj fale, jo¹ stoji u oglasima. Mislim da je to prièa svih tih tajmera s oglasa
budala na leru, mudonja u kontra smeru

srbac


UFF

kako da te ne bude sramota ovo da vozis?

Hurricane

ja bi ovo probao

a terao sam i grdnije



sve je bolje nego biti bez motora

srbac


mrle


Hurricane

...to ne bih komentarisao uop¹te

nego od èega mu ovo toèak zadnji?

El Jefe

Скроз му лепи ови гелендери.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

! No longer available

Evo ga i klip... hhahahahahahahahaha honda cbr cirilicom [rofl]

Ivicat

Motor k'o motor. Gomila gvozdja i plastike. I ovaj cbr i tvoj fzr i cb... Nekome se svidja, nekome ne.

megaidiot

ima ovo svog kupca, samo jos nije video oglas.

Citat: El Jefe poslato 12 Februar, 2018, 11:48
Скроз му лепи ови гелендери.
divno izgledaju, zna li neko koja je sifra te boje?

bobangsxr

Ovde fale neke sitnice da bi bio top... samo steta sto nije uzo barem cbr 900 pa da ga preradi... ova 600tka je iovako slabasna i sa ovim tockom ima ubrzanje malo bolje od mz 250

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 12 Februar, 2018, 10:59
...to ne bih komentarisao uop¹te

nego od èega mu ovo toèak zadnji?

Sastavljane dve felne .

Citat: Milos96 poslato 12 Februar, 2018, 13:13

Evo ga i klip... hhahahahahahahahaha honda cbr cirilicom [rofl]

Za to sto pisao cirlicom za malo da ga ne puste na KT pregledu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF



bigbad86


srbac



srbac