Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Asocira me pomalo na legendarnu Katanu. Nije lepotan al je nadrkan do zla boga :) A cena je prejaka, to stoji. Egzot'ka, jebi ga...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ruzan za sve pare

*zeka*



milomir22

Citat: rboban poslato 12 Maj, 2017, 15:24
Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2017, 21:50
https://www.polovniautomobili.com/motori/10065645/cagiva-xtra-raptor



Interesantno.

Zanimljiv, ali jedinstveno RUZAN, a odlican motor, i prevelika CENA, jedno vreme je obican raptor bio ispod 7000e nov u TRIONU.

Ruzan do zla boga!!!

A ovaj sa tomosom se verovatno zeza, da l' zna sta moze da se kupi danas za 3 'iljade.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Uzmem istu sliku, i stavim ga za 15.000€. Nista lakse. Mokri snovi, i puste zelje prodavaca su jedno, a realni zivot drugo. Neka javi kad bude prodato.  ;)

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2017, 23:02
Asocira me pomalo na legendarnu Katanu. Nije lepotan al je nadrkan do zla boga :) A cena je prejaka, to stoji. Egzot'ka, jebi ga...

Bas to .. Te ostre ivice...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano


K0le


Grof

...ili su oba èukarice... ali ko je lud da kuca benelija?????

Major


Poljanac92

Drugar prodaje :D cena na oglasima je veca, ali svi znamo realnu vrednost motora, a toliko i ocekuje za njega :D
https://www.polovniautomobili.com/motori/10147937/kawasaki-zxr-750
Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Fantastican motor,  tako bi ga posedovao [balavi]  da pravi drustvo CBR-ki u garazi :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Poljanac92

Lep je motor, kod njega je ja mislim oko 5 godina, odrzavan je motor,  sad gleda neki touring da uzme, hoce da putuje sa devojcicom  ;D nagovarao mene da prodam f2 da kupim od njega :D rekoh ne dam moju hondicu :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Moj burazer imao isti ovaj ZXR, samo ne u ovoj kolor semi (a ova je najbolja) u perfektnom stanju, i davao mi ga za bagatelu, a ja nisam hteo, trazio sam nesto malo zgodnije za putovanje, al ponekad mi bude bas zao sto nisam
I feel the need..... the need for speed !!!

Poljanac92

Za kolor semu si u potpunosti u pravu  :D  najlepse mu stoji :D
Preticao sam i kad nisam morao :D


Major

Meni se nesto ne svidja ta Multistrada.. Nesto mi fali kao da nije dovrsen.
Pojma nemam :D

mi¹ko_kolo

Za moj ukus, prednji deo i rep u neskladu. Za turing motor premali rep.

Major

Taj fazon nekako izgleda previse brzo sklepano kao da su trebali jos malo da porade na njemu.
Ali nekom se svidja takva kakva je :)