Glavni meni

Zenska jakna Alpinestars

Započeo Banebandit1, 25 Februar, 2013, 14:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

Jel samo jasa ili i pantalone, to je ona sa grbom a

CBRR1

Citat: nesic1 poslato 25 Februar, 2013, 16:59
Jel samo jasa ili i pantalone, to je ona sa grbom a

Samo jasa,ljudi ne dajteda vas nekozajeeebe.....

Banebandit1

Najlepse bih zamolio sve "super-sveznalice", mega-trgovce, detaljne poznavaoce tezgi buvljaka i slicnih hiper-marketa moto-opreme, zaludne, dokone, kao i zadusne babe,
da postede ovaj oglas od svojih komentara
Hvala

con3

Ovo je forum i normalno je sto je cbrr1 skrenuo paznju da je jakna kopijao,ja sam od cbrr1 uzimao dosta stvari ali mi je on napomenuo da su kopije i uvek je bio korektan i izlazio u susret ,ako mi se nesto pocepa u roku od mesec dana on zameni .

mkt

radio je kao snajder u dainese-u i odlicno zasiva ako nesto se pocepa
sjajan momak  [thumb_up]

CBRR1

A za ovu njegovu jaknu ja ne bih smeo da dam ni 10dana garancije.. [ludak]

balcan girl

eto vidite sta ste uradili breeee, sad ce da se naljuti i da skupi svoje krpice i igrackice i ici ce kuci i nece vise da se igra sa namaaaa :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Stvaaaaaaaaaaaaaaaaarno CBRR..... najgori si od sve dece
Smrt SVIMA!!!!

nesic1

Aj sto je najgori nego odma' 'oce da uvalja njegovu robu :p

eclipse4

konfekcijsko trziste nesme da trpi,cim konkurentnu robu smakne odmah rupu popuni svojom,to je jedna vrsta kreativnosti i smisao za biznis..... :)

con3

Ja kod cbrr1 uzmem cipele  i dobijem carape debele na poklon.Svaka preporuka  [thumb_up]


Banebandit1

Citat: Joker poslato 25 Februar, 2013, 16:14
Druze, usao si prvi put u kucu nisi se ni izuo... Moraces malo napolje pa sve iz pocetka...


Pardon,
Nisam znao da je ovo muslimanski forum. Izvinjavam se. Znam da je samo kod njih red da se izuva

Bori¹a

ajde u redu je, dosta je bilo, pustite coveka, kume idi predstavi se lepo napisi par reci o sebi, napravi temu ovde : http://www.motomanijaci.com/index.php/board,1.0.html

pozz

Joker

Druze, nije ti ovo dzamija...

Osnovna stvar kod svakoga a ne samo kod muslimana je da kada udjes u kucu da se izujes i ispostujes domacina... Neka.posle kazu da nema sta da se nauci kod nas na forumu... :)

Borisa, objasni kumu kako stvari funkcionisu ovde, nemoj da saznaje na tezi nacin. Svi smo mi ovde ljudi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

El Jefe

Citat: Banebandit1 poslato 26 Februar, 2013, 21:55
Citat: Joker poslato 25 Februar, 2013, 16:14
Druze, usao si prvi put u kucu nisi se ni izuo... Moraces malo napolje pa sve iz pocetka...


Pardon,
Nisam znao da je ovo muslimanski forum. Izvinjavam se. Znam da je samo kod njih red da se izuva
NERVOZNI POSTAR - To je samo Folk N Roll - HD SPOT
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

objasnio sam mu, valjda ce nam se pridruziti, jbg svako je ovo morao da prodje, ja nisam u oglasu ali ko ne plati na mostu... ;D ;D ;D [rofl]

MILJAN

Citat: Bori¹a poslato 26 Februar, 2013, 22:59
objasnio sam mu, valjda ce nam se pridruziti, jbg svako je ovo morao da prodje, ja nisam u oglasu ali ko ne plati na mostu... ;D ;D ;D [rofl]
bORI©A, ti bre kao da je ovo jedini moto forum... Boli ga tuki bre..MO¾e kineza da zavali i na pijaci...ebe¹ forum... :D
Cave ab homine unius libri

Banebandit1

Citat: Joker poslato 26 Februar, 2013, 22:12
Druze, nije ti ovo dzamija...

Osnovna stvar kod svakoga a ne samo kod muslimana je da kada udjes u kucu da se izujes i ispostujes domacina... Neka.posle kazu da nema sta da se nauci kod nas na forumu... :)

Borisa, objasni kumu kako stvari funkcionisu ovde, nemoj da saznaje na tezi nacin. Svi smo mi ovde ljudi...
Stvarno ovde mo¾e da se nauèi mnogo toga. Ja se izvinjavam sto nisam zalazio po selendrama, te s'toga nemadoh priliku da nauèim obièaje . Zaista mi je ¾ao

monsterbnt

Obrezani aj lepo malo da pojedes bananu, pa kad se spustis na zemlju mozemo pocnemo iz pocetka.
Smrt SVIMA!!!!