Glavni meni

Teorije zavere

Započeo HoochieMan, 05 Januar, 2011, 15:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phobos

Jednom???
Samo tokom Apolo programa 6 misija, plus isto toliko, ako ne i vise, ruskih.

HoochieMan

Vidim da je tema reciklirana posle pola godine. Drago mi je zbog toga, naravno. I primetio sam potpuno pogre¹nu interpretaciju kroz promenu naslova teme. Farbach je kratko rekao, ka¾em i ja:

Citat: farbach poslato 31 Maj, 2011, 18:13
NIje teorija zavere nego teorija realnosti.

Voleo bih da vidim naslov teme korigovan, da ne bi evenutalnim èitaocima davao la¾ni utisak o sadr¾aju teme.

Pozdrav,
i posebno veliki pozdrav za kreatora promenjenog naslova teme!

ЯЭВОЛУТИОН

jel moze neko da napravi digest da ne citam temu od pocetka...video sam par duuuuugackih kopy paste potova. pa sam se namah smorio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jager

Citat: Phobos poslato 03 Jun, 2011, 17:25
Jednom???
Samo tokom Apolo programa 6 misija, plus isto toliko, ako ne i vise, ruskih.

Ali ne sa ljudskom posadom. Ili se varam?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Pa si ba¹ na¹ao prvog Aprila...:o :P  ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

ranije nisu verovali da je zemlja okrugla...ko zna sta nosi buducnost....

monsterbnt

Ni sad ne veruju... http://www.theflatearthsociety.org/cms/
HAARP uopste, a kamoli na mostu.... Molim vas...
To zvuci ko moj komsija koji mi pokazuje WI-FI konekcije koje vata... Jedna od njih se zove HAARP-Telenor... I to mu je dokaz da HAARP radi i da je i telenor umesan i emituje signal preko svojih antena... Odma covek preso na VIP... Prosto mi bilo zao da mu kazem da je to moj WI-FI i da se tako zove samo zbog njegove paranoje...

Smrt SVIMA!!!!

mkt

hahaha neka novinarka danas u redakciji pita za sifru ringiera ahaha kao kad ode kuci da koristi njihov wifi da ne trosi sa svog fona  [doh]

eclipse4


Lazic

veæ godinama mi se wifi zove H.A.A.R.P, a na mobilnima H.A.A.R.P. mobile unit 1 & 2... ;D

UFF


Lazic

Hajd¾ekovao kom¹iji ruter pa ga prekrstio... ;D

OKi

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2016, 22:38
veæ godinama mi se wifi zove H.A.A.R.P, a na mobilnima H.A.A.R.P. mobile unit 1 & 2... ;D
Meni isto  :P

Lazic


zVuk

odlican dokumentarac o korporacijama....

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Kao teska glupost .... niko ovde nikoga ne trpa u grad .. imas bato za smesne pare imanje na selu pa idi slobodno . to sto ces bez asvalta da na posao putujes 2 sata i sto ce sturja cesto da nestaje nema veze , ziveces slobodno ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Bilo bi sve ok, kad bi ukinuli gradove...