Glavni meni

pomoc oko izbora kola

Započeo SSZGO, 15 Februar, 2013, 22:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

aj sad ja malo da pametujem(ka sto vecina rade u nekoj temi  ;) )...koji ce ti moj kredit za kola???ja iskreno, da sam na tvom mestu,kupio bih neki cuda-muda vrh motor jer ih vozis i volis(nemoj me pogresno razumeti,honda ti je vrh) a automobil ti je nuzno zlo kao i kredit...imas novih autica za 10000 e ,smatram da tu sumu mozes skupiti tamo za par meseci a dotle peglaj hondu,guzi neke 18+ i uzivaj brate na suncu...

Kanarinac

Ja sam odusevljen onim hyundai-jem!





ЯЭВОЛУТИОН

#46
Ja bih pazario

da crknu dusmani :)
i dokazao da nisam kompleksas ko oni arapi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan



metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Moz misliti kako bi arapi gledali na malog nadrkanog 500 .....ali mozda da uzme 500 L....kupujmo domace...mozda je patriota :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: revolution poslato 16 Februar, 2013, 20:05
Moz misliti kako bi arapi gledali na malog nadrkanog 500 .....ali mozda da uzme 500 L....kupujmo domace...mozda je patriota :)
ma ti mali zvrkovi su fora gde god se pojavis! secas li se uno turbo fiata? e oni su postali kult! mala kantica al mocna
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

SSZGO

700 razlicitih opcija ponudjeno...

auto ti uglavnom treba jer na 50 stepeni ne zelis da stojis na semaforu bez klime...
a bolji motor mi ne treba
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

porsche, mustang, jaguar, charger, fica, mini... NE
ima ih milion ovde

honda akord, mozda
bmw ovi iznad, mozda
sto vise gledam, ona tojota gt mi deluje previse neozbiljno u poredjenju sa ovim iznad BMWovima recimo
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


con3

Ma sta god da kupis nemozes da promasis :)


Kanarinac

GT je auto za zajebanciju i za ove sa krizom u srednjim godinama koji nemaju kesa da uzmu npr porsche :)

3ka kbario je kul prica, mada malo je glupo uzimati kabrio tamo. 50 stepeni, sunce przi, koja je onda poenta.

U princpiu gt je nov autic i ne vidja se cesto, accord je malo veci, ali tesko da ces ga naci.Hyundai je do jaja :)

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 17 Februar, 2013, 00:40
GT je auto za zajebanciju i za ove sa krizom u srednjim godinama koji nemaju kesa da uzmu npr porsche :)

3ka kbario je kul prica, mada malo je glupo uzimati kabrio tamo. 50 stepeni, sunce przi, koja je onda poenta.

U princpiu gt je nov autic i ne vidja se cesto, accord je malo veci, ali tesko da ces ga naci.Hyundai je do jaja :)

a potrosnja i servisi za odrzavanje...?

Kanarinac

Pa nije to alfa 156 v6 pa da se brine