Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

kom¹ija napapuljo jebaèke gume na auto nemo¹ se uparkira kliza mu na iviènjak. kod njega u valjevo il oklen je do¹o te jebaèke ¹iroke niskoprofilne letnje gume s tri kanala za ki¹u moderne i kad padne sneg. al u beograd neæe da mo¾e mudar asfalt :)

Kostić


Hattrick

Citat: mareskin poslato 11 Decembar, 2018, 10:40
Evo Laziæu dokaz da botovi iz Srbije mogu mnogo da promene i na internacionalnom planu :D

Ranije smo na zapadu bili vidjeniji radnici, pa vidjeniji placenici i psi rata, sada smo najtrazeniji botovi, gde mi krenemo da klikcemo taj pobedjuje sigurno.  [rofl]

mareskin

Citat: Kostiæ poslato 14 Decembar, 2018, 19:53
kom¹ija napapuljo jebaèke gume na auto nemo¹ se uparkira kliza mu na iviènjak. kod njega u valjevo il oklen je do¹o te jebaèke ¹iroke niskoprofilne letnje gume s tri kanala za ki¹u moderne i kad padne sneg. al u beograd neæe da mo¾e mudar asfalt :)

Ni ja ne volim te iz Valjeva sa ¹irokim niskoprofilnim gumama!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

код мене у селу само југичи иду узбрдо сав остали комшилук по улици и наоколо а два млада момка ентузијасти са партвишом из куће чисте снег око аута јер не могу дизађу ево смејем се од јуче...  :)

наравно највећи умови су дотерани и издепилирани без лопате у рукама јер лопате су за нискородне гране ал кад ође дизађу потроше пет литра горива и сат и осам минута док се искобељају из паркинга... има се јебига - богато :)

®or¾

Jbg,kupio lopatu za sneg,jo¹ da savatam nekog mlaðeg,da je upotrebi,smejaæu se i ja " od juèe" al' sve mi se èini da æe se oni meni smejati

Lazic

Ne mo¾e bijelo govno da mi izmami osmeh, nikako... A toliko sam ga voleo pre motora...

Hattrick

Citat: mareskin poslato 15 Decembar, 2018, 12:01
Ni ja ne volim te iz Valjeva sa ¹irokim niskoprofilnim gumama!

Jos ako su celavi i sa crnim koznim jaknama, sakloni boze.

El Jefe

Читам у Дневнику, набављене нове машине за чишћење снега. Пар сати пре тога комшија измерио на паркингу, који наравно плаћамо 60цм снега. Дакле запали новине, угаси телевизор.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mkt

sta ti radis u 5 po ovom kijametu jbt

Lazic

©etam psa, ¹ta drugo... :D Nije mi dao da legnem a da on ne zapliva po snegu...


Major

Najsmesnije je kada pas prvi put kroci na sneg.
Jos kad napada dosta eto srece :D

®or¾

 ;D Srndaæ,obièno skaèu na sve èetiri istovremeno,kada ga vide prvi put,sme¹ni su ko televizor

Lazic

Ne ne, doslovno sam ga bacao u sneg dublji od njega... :o ;D Pa kad ukljuèi L4 i blokira oba diferencijala, zna¹ kako kopa... :o ;D

®or¾ GTI







Vozili 6 sati do stare od 2 ujutru, bili jedini ludaci na planini osvojili midzor po maglustini i - 15 i medjedima u krug i vratili se za bg🙂


dzimika

Tako sam i ja sa gulijama pre neke godine otisao na kop, krenuli u sred noci i dosli u 8h tamo, snega i leda na putu koliko hoces, na kopu nas docekalo -14 kod konaka, po vrhovima jos duvao vetar pa je bila i niza temperatura, znam da smo se pri prvom spustu smrzli i uzeli od drugara majcu koju smo isekli na 3 dela da bi stavili preko lica da nam se ne smrzne, kad smo kretali sa kopa bilo -15 ja mislim a jos je bio dan, auto nije mogao da se zagreje sve do josanicke banje

Lazic

Zamrz'o termostat... :o ;D




@®or¾ GTI:
Pa zar u patikama luda deco... :o :o :o :D

dzimika

Ne nego upalis grejanje i samo vidis kako kazaljka temperature opada, ne mozemo ni mi da se zagrejemo a u autu magli, kad smo izasli na ibarsku bilo sve cisto, polusuvo, cak temperatura bila u plusu tu u toku dana ali na kopu u sred podneva tada nije bila veca od -12, a i to je bez vetra, a duvalo je posteno na vrhovima zicara