Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Joker poslato 19 Jul, 2017, 20:59
Jutros ustajem u pola pet, uspavao sam se jer sam vec trebao da krenem za Nis... Shvatio sam malo pre da sam oprao zube sa starom cetkicom... Ne bi stvar bila smesna da sa tom istom starom cetkicom pre nedelju dana nisam prao patike.. :D

;D [rofl] [rofl] [clapp] [klanjam_se] [kralj]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Oplakah celu pro¹lu stranu, gde æe¹ lep¹e za uz kafu... ;D

Osim onoga sa mar¹alom pederom, to me upla¹ilo...

Bori¹a

Citat: Boban_m poslato 19 Jul, 2017, 03:46
Na koju vizu?

videcu kakve su mi sanse, ali verovatno b1 turisticku

Icemilutin

Stize mi pre pola sata na Viber, u grupi "srecan uskrs", koja je bila aktuelna u to doba i iz koje znam dvoje ljudi, poruka u kojoj pise: Ljudi nasao sam ovaj teleon na Drini. Ako neko zna ko je neka javi na ‎064********.
Poruka stize sa vibera jednog od to dvoje sto poznajem u grupi. Jedva izjurim ortaka ciji je telefon, dam mu broj lika koji ga je nasao i eno sad piju pivo u Bajinoj Basti  ;D [cheers]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Lazic


Bori¹a

vozim par dana ktm 640 lc4, odusevljen sam amortizerima, nijednu neravninu ne osetim.. milina za voznju osim sto trese i otrni dupe [rofl]
kad bi moja honda imala onakvo ogibljenje ne bih je menjao nikad [yahoo]

megaidiot

nije danas, nego juce, ali posto nije bilo struje, nije bilo ni neta da podelim rados.
probrana ekipa s koca i konopca po rumuniji  http://advrider.com/styles/advrider_smilies/happay.gif





Major


Bori¹a


UFF


Lazic

I sad kao opet treba da se upaecamo da ga je kupio...? ;D

Inaèe nije traktor nego freza... ;D

UFF

citirao bih samog sebe ali ne znam gde sam napisao iako nisam samo jednom, pa hajde ovako:

"ktm je do 2007e pravio radne masine, od 2007e pa na dalje motore, najvise po izgledu (kao da ih je pre 2007e boleo kurac za dizajn) a vala i po tehnologiji izrade"

Glava Dole

Kako je lepo legla vecerasnja voznjica, sasvim neobavezna... pa vi nemate znaci pojma :) tako sam nesto bio raspolozen za ganjanje, tako sam nekako bio saliven sa motorom... ogranicenje 50, ja mahinalno pogledam na sat ono 140-50 a cini mi se da vozim normalno :) Mozda zbog ispravne zadnje posle nekog vremena, ko ce ga znati :) Uglavnom... veceras presrecan :) A da, i napunio ga do cepa, stalo svega 10,4l, dnevna kilometraza prosli put vracena kad bio napunjen do cepa i bio na 171km na pumpi.... sto ispada samo oko 6l :o Gledam i ne verujem, a znam da ga uopste nisam stedeo... prosto mi neverovatno da je tako malo potrosio... il sam ja mahinalno postao pickica u voznji il on nesto manje trosi nakon sklapanja :) Trece nema [rofl]

Andreja

Vidi ovo proseravanje, vozi 150 gde je ogranièenje 40 i kao "vozim k'o pièkica, vi¹e nisam hard kor kao ranije" :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

To je bilo vecerasnje vanprosecno raspolozenje, a inace u poslednje vreme hvatam sebe kako me mrzi da ga odvrcem vec ga drzim u koloni na vrhu gasa, bice da je to u pitanju sto se tice potrosnje :)

Lazic

Kad mene vidi¹ u koloni znaèi da dremam...

Kostić

i ja se vozim u koloni ako ide normalno a ne 2 na sat. ili stoji. ¹ta mi znaèi da obilazim auto koji recimo ide 60 70 80 kroz topèider. ni¹ta. ako je prazan put pa navijem kad nema niðe nikog. ¹to da rizikujem da se izubijam bez potrebe i da se kurèim kako sam ja opaki dotore na asfalt.

Gavrolini

Citat: UFF poslato 27 Jul, 2017, 00:53
citirao bih samog sebe ali ne znam gde sam napisao iako nisam samo jednom, pa hajde ovako:

"ktm je do 2007e pravio radne masine, od 2007e pa na dalje motore, najvise po izgledu (kao da ih je pre 2007e boleo kurac za dizajn) a vala i po tehnologiji izrade"
Mislim da je to bilo kad smo se ti i ja nesto raspravljali da li valja 690. A cekaj bre, stani....pa nemoj me jebati da je tebi ovo lepo? A pocelo je bas te 2007 da se pravi.


Lazic


UFF

pa u poredjenju sa modelom pre njega prelep je ali nisam mislio samo na njega vec na sve ktm-ove modele

a sto se njega tice pa uporedi rep npr tu mu i vecina RRova zavide, uporedi instrument tablu, uporedi bocne plastike itd a kod mene su vala i izduvi lepo izgledali jer nisam imao ove sa traktora sto idu u nebo

i nije stvar samo u lepoti vec su izbacili jebenu kurblu kao i karburator stavili kontra teg na radilicu da ne trese ubacili anti-hopping kvacilo itd