Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#15720
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Maj, 2017, 08:23
Citat: stilgar poslato 08 Maj, 2017, 23:24
p.s. prodavac pojacala je imao u dvoristu jednu yamahu FJ1100, 1985, ne registrovana, solidno ocuvana na oko, nema dozvolu, motor nije registrovan a meni na pamet pade kosta66 ne znam zasto :) al siguran sam da bi se njemu svidela.



ova kolor shema.



NEMOJ!
De æe ti du¹a?! Gledao sam do sad 4-5 motora kako URNI©E, nemoj i ovo da gledam..
ps.
kolko ceni tog FJ? Ima onaj "susjed" koji je na njegovom pre¹o milionèe.
zovi decka Nebojsa se zove, pitaj za cenu, 063 1430230, aku je nov, Tale odradio karburatore, juce prico sa Mrvicom za gume 16" kaze ima par za 150 evra nove...
p.s. ako te pita kazi onaj matori biker sto je kupio tehniksa mi rece za motor

Kostić

poladva, para nema. ja do¹o juèe, èovek ka¾e, kolko je sati, a saæe èetri nema vremena, biæe sutra. firme uplate vr¹e do podne, kladim se u deset dinara, da æe to sutra da bude jedno sutra. volim ovu srbiju, svi silom tra¾e pare, a kad treba da daju, onda sutra. he he...

Glava Dole

Slika moje malenkosti iz februara 2013 dok sam trenirao, slucajno iskopah na hardu u nekom zabacenom folderu :o



A sad se gore sprckao, dole rasirio [rofl]

mali_zmaj

Hostapleru ako mislis na komsu iz hrvatske,sto mu je motor  presao milionce,zove se Labash!
jin-jang

UFF

Citat: Milos96 poslato 10 Maj, 2017, 14:40
Slika moje malenkosti iz februara 2013 dok sam trenirao, slucajno iskopah na hardu u nekom zabacenom folderu :o

dok si trenirao sta?

malje na grudima?

Glava Dole

brate imao sam 15 god a bio duplo razvijeniji i bolje gradje nego sad sa skoro 21, nisam ni znao da imam ovo zato mi izmamilo osmeh... a isao u teretanu, nikad truncica suplementa, cak ni proteini... prosto gledam i ne verujem da sam to ja nekad davno :) A malje... smeta kad se izdepiliram, smeta kad su tu... odlucite se :)

UFF

a sta ce ti malje na grudima sa 15 god koji kurac a?  [prebicute] misice nemas ali malje imas?  [zena]

Glava Dole

"A malje... smeta kad se izdepiliram, smeta kad su tu... odlucite se :) "
(dodatak nakon edita koji verovatno nisi video)

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 10 Maj, 2017, 14:40
Slika moje malenkosti iz februara 2013 dok sam trenirao, slucajno iskopah na hardu u nekom zabacenom folderu :o



A sad se gore sprckao, dole rasirio [rofl]


mkt


Glava Dole


DebeliZmaj

ahahahahahh al ti shukno ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2017, 01:18
Citat: Milos96 poslato 10 Maj, 2017, 14:40
Slika moje malenkosti iz februara 2013 dok sam trenirao, slucajno iskopah na hardu u nekom zabacenom folderu :o

dok si trenirao sta?

malje na grudima?

[rofl]


[rofl]

Lazic


Major

A da osmeh mi je izmamio novi lepsi zvuk bez hebanih db kilera :)
Ko je smislio u glupom euro standardu da od euro 4 pa na gore moraju db kileri da budu zavareni u motorima neka se nosi u tri lepe.. Ali ne bi mi bili srbi da ne sjebemo evropu [rofl]


bobangsxr

Citat: Milos96 poslato 11 Maj, 2017, 01:27
brate imao sam 15 god a bio duplo razvijeniji i bolje gradje nego sad sa skoro 21, nisam ni znao da imam ovo zato mi izmamilo osmeh... a isao u teretanu, nikad truncica suplementa, cak ni proteini... prosto gledam i ne verujem da sam to ja nekad davno :) A malje... smeta kad se izdepiliram, smeta kad su tu... odlucite se :)

Bemti matematiku.... 2013 si imao 15 a sad 21  [dunce]

Glava Dole

Nemam jos 21, 20... dobro, 16, kao da je bitno, nisam racunao, pogledao samo date created u opcijama slike i rekao otprilike :)

bucko

Od kako nece da upali,duplo brze stari

megaidiot

[rofl][rofl]
znaci za koji mesec mu istice i kazna

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell