Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#15160

balcan girl

revolutionov telefon koji me zove sam od sebe :D :D ja milion puta halo, halo, kad èujem on radi nesto u pozadini :D uposte nije imao u planu da me zove :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

I kevin skoro uradio isto... pola 8 ujutru i zvoni mi telefon... vidim ona, mislim se sto me sad zove tako rano, mora da je nesto hitno... ja vicem alo, aloo, ona se ne odaziva, samo se cuje neka lupa... i prekide se... ziv sam se prepao i krenuo da zovem jos 2 puta, skocio iz kreveta i vec krenuo da se oblacim da odma krenem prema stanici kad se ona javlja i kaze kazi, sto me zoves... i kune se da ga cak nije ni pipnula, kaze na stolu je sa strane ja brisem radni sto (na poslu, tek stigla)  [neampojma] Kaze ti si to sigurno sanjao, nije mi verovala da me zvao njen broj dok joj nisam poslao screenshot...

Lazic

BaneVuk... Veliki osmeh... :o ;D ;D ;D Komentar na nekada¹nju profilnu sliku... ;D  [srce] :-*



mali_zmaj

Znaci napokon pala voznjica,oko 200 injak kilometara,gore dole par km....,Kawa na nivou zadatka..,koja nirvana jeboteee..... ,koji bensedin....  Temperatura taman,niti se znojis,niti ladno.... Znaci turica B.Luka kroz kanjon Vrbasa,do M.Grada,pa do Sipova,pa do Baraca,pa nazad preko Cadjavice i Manjace do B.Luke...

Joj Hostapleru i Makinjo da vidite krivina......   
jin-jang

Bori¹a


mi¹ko_kolo


Boban_m

Na svakom kiosku bre...sta mislis, da tamo uvijaju u novine.

Lazic


mali_zmaj

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Mart, 2017, 22:32
Ima li rizle?

i nema puno,bilo je par jakih ki¹a,i sapralo je,mada je bilo snijega sa strane ceste...

Bori¹a,Zmaja sreæom nisam vidjeo,nisam ljubitelj njegovog rada i djela!!
jin-jang

UFF

a sta bi sa poslato uz pomoc rupovke i pomoc kurble picke materine?

mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

da ispravim!!  ;)

sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

Darko

Thundercat-dzije izasle na sunce malo...





Lazic


UFF

dare dobra ti ova selna sa kojom si vezao cunak
ja sam sa takvim perforiranim limom vezivao reflektore za bandere u ulici :D
hocu da kazem da drze odlicno

Darko

@lazic - pa kad smo izasli bilo sunce , kad smo se vratili ( ups , pa vidi koliko je sati ) ;) ;)

@ uff - pa jebi ga , fabrika ... nisam nista dodatno ja stavljao ... fabrika cunak , fabrika selna ... sve je fabrika , sem zmigavaca ( koji imam u kutiji u stanu ) ;) ;) ;)

UFF


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња