Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick


Lazic

Uzeæe mu i dozvolu za bicikl... ;D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] muski koji me pljuju u inbox na fb zbog statusa za 8.mart  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] najjaèi argument do sada "ti sve moras da upropastis, pusti druge zene da uzivaju kad vec ti nisi zensko", drugi najbolji je "ti si lezbejka" :D :D :D :D :D :D :D al zato javno niko ni meooooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ja ne razumem kakvi su to ljudi, meni ni¹ta nije smetalo... ;D

balcan girl

jebem li ga sta da ti kazem lazicu :D ni meni kod mene ama bas nista ne smeta :D biæe da je do njih :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ne znam, ponekad pomislim da smo samo nas vrlo malo, normalni...

mali_zmaj

Ako ti ne znaju kulturno cestitati nek se ne javljaju!! 

Sretan osmi mart Balcan!!!!
jin-jang

balcan girl

da ne bude zabune ovo je moj status na fb :D
jedino sto me danas zanima je to dal to sto vam neko dao cveæe ili pozeleo sreæan 8.mart misli da je time uradio sve sto treba :D 8.mart kao obelezavanje rodne ravnopravnosti i onoga sto su zene uspele da "obezbede" time a to je ravnopravnost u zaposljavanju, plate, pravo glasa i tome slièno znaèi da æete sutra na razgovoru za posao da izbegnete pitanje da li imate decu i da li planirate istu, da li ste udati, koliku platu mislite da treba da imate, da li æete noæu da se setate bez straha, da li cete mozda da dobijete samar od muza ili deèka sa reèenicom zasluzila je, e pa sreæan vam 8. mart :D :D kakva bajkaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a posle toga sam se malo nadovezala sa ovim :D
malo da udjem u dubiozu :D reèenica "moja zena ne mora da radi" osim ako joj ne platis sluzavku, èistaèicu, dadilju, kuvara.... i sve ostalo ona jebeno radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii samo ne prima platu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

ali joj je placen stan hrana i ostali troskovi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

plaæeni su joj i kod mame i tate :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

a kad joj dobro kod tate i mame sto se udala ...

pitam jednu sto je dosla iz sela u grad kao da studira a zapravo da se uda i zapali iz rodne vukojebine ...
ukratko ... kuci ustaje u 4 ... sad i kad ima decu vise spava i uziva nego kuci ... ... ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ne znam sta da ti kazem :D ja najlepse spavam kuci :D :D moji me nikad nisu nesto preterano terali da radim :D meni kuci najlepse :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Balcan ne znam sta bih ti rekao,sem da si u pravu!! Recimo, kod mene u kuci zena je ta koja vise novca donosi u kuci..,mislim skolovanija je,a i da nije,pa sta!!Kod nas nema da samo ja odlucujem sta i kako...,pustam je da vodi domacinstvo i donosi odluke,ja sam samo tu da ne napravi gresku kad ne treba!!  Mada imam par prijatelja koji zenama uzimaju platu,kartice...,kazu nemaju kontrolu,potrosise boga oca,moje je zena srecom normalna!!  Danas sam joj kupio finu srebernu ogrlicu sa privjeskom,jer je stvarno zasluzila,posljednjih par mjeseci je radila kao niko,sto u firmi sto poslije posla..,a ja kao za inat nisam joj nista uzeo za rodjos i godisnjicu,tj. jesam,al nista specijalno!!! Rekoh sad cu!!  Mislim Balcan zivis na Balkanu,i iskreno daleko smo mi od normalnih shvatanja i poimanja jednakosti polova!!!  Zalosno,ali istinito!! Bit ce bolje!!!

jin-jang

balcan girl

vidis ti mi kazes da sam u pravu :D oni koji su se pronasli u mom statusu smatraju da nisam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Znas kako,ti si ovako po prirodi zajebana!! To muskarcima,ali i zenama smeta!!! Muskarcima sa malim kiticama,a zenama kojima je lakse da kazu da i pognu glavu,nego da kazu i urade sta misle!! Ja licno ne volim takve zene,bio sam sa par takvih cura,i nerviraju me opasno,mrzim kilavice!! 
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Nije sliht,ti je znas bolje od mene,ja cu je upoznat mozda nikad,mozda nekad!! Procjenjujem samo na osnovu pisanja ovdje...  Zena moja je isto zajebana po prirodi...  Jedino sto ne prijeti batinama..!!!    [bejzbolka]     ;)
jin-jang

Lazic

Ne ¹liht Ireni, ona je ortak, ¹liht tvojoj ¾eni, breee... :D