Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2016, 10:53
zato sam ja tu da fizikalises kod mene i resis problem deblljine :)

ali moras da budes redovan da bi imalo efekta
:o [panic] ;D

BOKYBOY

...dva sata treninga svako drugo vece  [plazi_se_2] ...jos kad zamislim You Know Who umesto dzaka  [zvizdi]
...osmeh ne silazi sa lica...  ;D




Mik

Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2016, 03:11
E vidi¹, '95-godine sam od prve zarade kupio neki 286 i brzopotezno sa fizikalisanja pre¹ao u IT... Èim sam ga doneo kuæi pokvario sam ga... ;D
Vozio preko pola grada da doðem do sistemske diskete... :o ;D
Mo¾da bi mi bilo bolje da sam se dr¾ao fizikalisanja, ne bih 20 godina kuburio sa debljinom i kièmom... ;D

Pa da, tako se, ne bas isto, ali sa istim "ukusom", srusilo na mene.
Desi se, i traje jbt.

mali_zmaj

Bokyyy punim stopalom na zemlji kad ispucavas,ima da pizdeknes kad noga proklizi......
jin-jang

Lazic

Citat: Mik poslato 04 Decembar, 2016, 03:20
Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2016, 03:11
E vidi¹, '95-godine sam od prve zarade kupio neki 286 i brzopotezno sa fizikalisanja pre¹ao u IT... Èim sam ga doneo kuæi pokvario sam ga... ;D
Vozio preko pola grada da doðem do sistemske diskete... :o ;D
Mo¾da bi mi bilo bolje da sam se dr¾ao fizikalisanja, ne bih 20 godina kuburio sa debljinom i kièmom... ;D

Pa da, tako se, ne bas isto, ali sa istim "ukusom", srusilo na mene.
Desi se, i traje jbt.

Od æaleta sam nasledio ocd da moram da znam da popravim veæinu stvari, jer ih prethodno sjebem bez razloga... Tako i sa tim kompom, èim sam ga ukljuèio pomislio sam da mi ne treba, command.com... ;D


@Zmajèek:
Ne uznemiravaj ga dok zami¹lja zna¹ veæ kog... :o ;D

eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 03 Decembar, 2016, 23:07
... ...jos kad zamislim You Know Who umesto dzaka  [zvizdi]
...osmeh ne silazi sa lica...  ;D





taj dzak te nikad nije uvredio a bijes ga ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


BOKYBOY

#14468
Citat: mali_zmaj poslato 04 Decembar, 2016, 15:23
Bokyyy punim stopalom na zemlji kad ispucavas,ima da pizdeknes kad noga proklizi......

...nije slikano u pravom trenutku tj na kraju udarca...zar sumljas u mene? ;)

  badvej,jel ti lici dzak na nekog,cak je polje udarca u visine ljegove face?  :)


mali_zmaj

ne daj boze,ja to onako,proffesionalna deformacija...,¹uti uèim klinca prvu katu,okretanja ga ubi¹e..,umjesto da se okreæe oko zadnje noge okreæe se kao balerina oko prednje...
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 05 Decembar, 2016, 16:20
ne daj boze,ja to onako,proffesionalna deformacija...,¹uti uèim klinca prvu katu,okretanja ga ubi¹e..,umjesto da se okreæe oko zadnje noge okreæe se kao balerina oko prednje...

...hahahha...al ti je to ipak izmamilo osmeh,priznaj... ;)

mali_zmaj

Ma pusti ga kraju,fino ga pitam znas li katu,polazes za 20 dana,znam tata..,odradi katu a ono kao Labudovo jezero..,samo piruete pravi....,crko sam mu od smijeha..,al kako kaze sav siguran u sebe " znam tata katu".
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 05 Decembar, 2016, 16:25
Ma pusti ga kraju,fino ga pitam znas li katu,polazes za 20 dana,znam tata..,odradi katu a ono kao Labudovo jezero..,samo piruete pravi....,crko sam mu od smijeha..,al kako kaze sav siguran u sebe " znam tata katu".

...hahaha...ma kate su mu samo dobre kao vezba za koordinaciju pokreta,nista vise...ja sam zbog njih i pobegao sa taekvondo-a na kik.
vazno je da se bavi sportom,nebitno kojim  [thumb_up]

Bojan

Citat: BOKYBOY poslato 05 Decembar, 2016, 16:43
Citat: mali_zmaj poslato 05 Decembar, 2016, 16:25
Ma pusti ga kraju,fino ga pitam znas li katu,polazes za 20 dana,znam tata..,odradi katu a ono kao Labudovo jezero..,samo piruete pravi....,crko sam mu od smijeha..,al kako kaze sav siguran u sebe " znam tata katu".

...hahaha...ma kate su mu samo dobre kao vezba za koordinaciju pokreta,nista vise...ja sam zbog njih i pobegao sa taekvondo-a na kik.
vazno je da se bavi sportom,nebitno kojim  [thumb_up]
Mislis zbog formi ? Koji klub taekwondo?

UFF

onaj u kom se trenira u farmerkama :D

BOKYBOY

#14475
@Bojan-Grafos na Belim vodama,ne postoji vise
@Uff-naravno,treneri iz kluba forsiraju tu pricu o realnim uslovima i odevnim predmetima,radio sam u svemu i svacemu,cak i u cizmama,dobro je da vidis razliku...mada ne znam ni zasto pokusavam da ti objasnim kad ti ionako sve vec znas ... [neampojma]

bigbad86

E ta filozofija mi se svidja, pogotovu ako se ucis zbog samoodbrane, nosis ono sto bi i inace nosio u grad.

BOKYBOY

Citat: bigbad86 poslato 05 Decembar, 2016, 19:26
E ta filozofija mi se svidja, pogotovu ako se ucis zbog samoodbrane, nosis ono sto bi i inace nosio u grad.


...bravo,pametan covek ukapirao [thumb_up]
...ne nego cu na ulici da mu dam clansku kartu kluba da cita dok se ja presvucem u kimono  [rofl]
...dobro je i za samo-odbranu i za samo-napad...mnogo je bolji efekat kad popije u vugla Alpinestar ili Magnumke nego golo stopalo ;D

bigbad86

Ili moje motorke za drvenom stiklom :P Ima da budem ko Patrik Svejzi u Roadhouse :P

Gavrolini

U kom god trenutku da je slikano poprilicno nepravilan udarac i to ponajvise iz razlog ne razgibanosti. Polozaj tela i kukova govori da se bas mucis za ovu visinu koja realno i nije neka. A to sto si pobegao sa tkd mi nije jasno. Prvo u tkd ne postoje kate vec forme i one su samo mali deo taekwondo-a.  Ako te ne zanimaju potrebno ih je nauciti samo za polaganje pojaseva. I onako takmicenja u formama nisu razvijena dok je u borbama olimpiski sport. Ruku na srce zadnjih godina unisten novim pravilima.