Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Avgust, 2016, 20:21
Nikad vise bez skutera. Ko je imao zna sta pricam. Gledam one mucenike ujutru kad idu na posao, cekaju po 3 semafora za levo skretanje, pa posle gde parkirati, pa zona pa pomeraj auto, va¾i... Skuter radi posao od marta do novembra... Ja od marta do sad skoro 7000km po gradu sa mojim...

a sto bi vozio jebeni skuter kad imas motor?
tipa kao imas sportski auto a ti na posao mini vanom
ne ide se skuterom u kupovinu ide se kolima zato nemoj ni da mi pocinjes sa pricom o tovarnom prostoru
ok motor trosi vise ali je i zadovoljstvo vece + tu potrosnju kompenzujes tako sto ne moras da investiras registrujes i odrzavas dva dvotockasa vec samo jedan

Hohštapler

Ne vredi da ti prièam kad neæe¹ da shvati¹.
Motor za po gradu je glupost.
Skuter je napravljen za stani kreni, ogroman kofer, stignem u grad spakujem u njega kacigu i jaknu i ko da sam do¹ao taxijem, ne tra¾im parking, parkiram u sred ulice Modene u NSu, ne jebavam se 20min u krug...

©to se tièe kupovine, ja nemam kola pa mi opet skuter bolji od motora. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ba¹ sam razmi¹ljao na tu temu, klepetalo je najbolji skuter koji sam ikad video, isto ogroman kofer, jedino ¹to nije automatik, korman mu je iznad veæine retrovizora ¹to nije sluèaj sa skuterima, veliki toèkovi, veliki hod ogibljenja, èemu slu¾e skuteri? Samo da se lak¹e parkira¹ u odnosu na kola i da ne menja¹ brzine...

UFF

aj kako je npr tvoj skuter bolji od mog motora?
mogu i ja jebeni kofer da stavim ako je to poenta

nit ces da se provuces brze nit ce da ubrza brze nit ce da ukoci brze a ako treba i po travi i tu je bolji motor

nisam imao skutere ali sam vozio vise komada od manjih do velikih kubikaza i svi su sranje i muka mi vise kad ih velicaju i to oni koji voze motore
ne poredi ga sa autom vise vec sa svojim motorom

od mog sadasnjeg sigurno nije bolji a sa proslim ktm-om da ni ne poredimo
i ne radi se o merenju kite vec kakav bre skuter koji kurac? (osim ako nije t-max :D)

edit

hvala imenjace-da ne ispadnem ja jedini ludak koji pokusava da mu objasni

Lazic

[cheers] Jedino ¹to mi pada na pamet, ali opet za te pare mo¾e¹ auto da kupi¹, vizir kao ¹oferka na kamionu, patos da ne kvasi¹ noge, grejanje kroz one otvore napred pod æebe... Kad stavi¹ na papir po¹to je takav skuter i vizir i one rukavice na kormanu i æebe, stvarno bolje i jeftinije auto za zimu... Plus mora¹ da ima¹ doobre gume...

Bori¹a

po meni je jedino bolje skuter od 50cc parkiram gde hocu i ostavim ga boli me kurac dal ce neko da ga obali, slomi retrovizor, ogrebe... dok mi sa motorom nije bas tako svejedno :D

Lazic


Bori¹a

hahahaha pa dobro nije ni moj motor mnogo vredniji od kle-a ali bi mi bilo zao da ga neko obali ili digne...

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Avgust, 2016, 20:21
Nikad vise bez skutera. Ko je imao zna sta pricam. Gledam one mucenike ujutru kad idu na posao, cekaju po 3 semafora za levo skretanje, pa posle gde parkirati, pa zona pa pomeraj auto, va¾i... Skuter radi posao od marta do novembra... Ja od marta do sad skoro 7000km po gradu sa mojim...
Ja to sve isto samo sa pravim motorom  :P  :-*

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Joker

Za sitnije motore ima smisla ovo sto Uff kaze ali ako vozis R-a ili nesto vece, skuter za po gradu je KEVA! Ne pricamo da jednom dnevno ides od tacke A do tacke B, i nazad. To mozes sa bilo cim. Pricamo da imas stajanja, vise lokacija, uvek nosis nesto, prodavnice, u tom slucaju je skuter KEVA! Ali samo od 250 ccm pa na vise..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

i tako ... radish u `talijanskoj firmi ... malo ti dosadno pa krenesh da pustash muziku ...

! No longer available
! No longer available
....
:D ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Skuter je od motora bar duplo prakticniji. Od samog slatanja brzina do toga da mi jaja izgore po guzvi do toga da imas kofer gde da ostavis stvari i do samog polozaja sedenja. druga stvar po meni je skuter i te kako sigurnije prevozno sredstvo jer sa njim nema divljanja po gradu odnos ne mozes da ga zeltis kao motor. Prica o auspuhu i tome da ce neko da te cuje ne pije mi vodu jer ako sam sebe ne cuvas nece ni drugi. Dakle manje se znojis,veci komfor,manja potrosnja,manje akas motor. Svako ima svoj pogled na to da i drugu stranu price apsolutno prihvatam
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

dakle prava mera je i jedno i drugo :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

@Njanja:
Sad ispada da samo skuteri imaju kofer... Za jaja si u pravu... :D A bilo koji nabrijani skuter od 50cc mo¾e da se zaleti dovoljno brzo da pogine¹...

@zmaj:
Ja bi voleo da imam automatika za ¹vrækanje, i ako nije kao skuter ¹to se tièe prtljaga...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Avgust, 2016, 14:24
@zmaj:
Ja bi voleo da imam automatika za ¹vrækanje, i ako nije kao skuter ¹to se tièe prtljaga...

pa uzmesh neki 125-250cc da imash poso - kuca ...i teraj ... ionako ce cerka ti uzme KLE ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Skuter ne volim, ali jos vise ne volim likove koji se na njima ponasaju kao da su uhvatili boga za onu stvar, obilazenje sa desne strane, obilazenje preko pune, prelazenje u suprotan pravac samo da bi bio brzi i da bi obisao kolonu koja se krece, pre neki dan za malo da se zakuca budala u mene jer jelte on zuri, toliko zuri da obilazi kolonu od 5 vozila preko pune na pruznom prelazu, prvi auto u koloni skrece u moju ulicu ali da bi skrenuo mora mene da pusti da izadjem i naravno izlazim ne ocekujuci da ce budala da obilazi, bahacenje najgore vrste, iskreno nisam dozivljavao takve stvari od ljudi na pravim motorima samo sa skuterasima
a tek kad vidim da pokusava na skuteru da imitira polozaj nogu na pravom motoru dodje mi da se ispovracam

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Avgust, 2016, 14:27
pa uzmesh neki 125-250cc da imash poso - kuca ...i teraj ... ionako ce cerka ti uzme KLE ...
Kako misli¹ uzme...? 500cc i 37kw je van doma¹aja novopeèenih vozaèa...





Nego ontopic:
Ne znam da li da se valjam od smeha ili plaèem, druga biv¹a devojka je postala lezbejka(ako ne la¾e)... :o  [facepalm] [rofl]  Mo¾da ne¹to radim pogre¹no... ;D ;D ;D Ili kako treba... ;D Mada kad bolje razmislim i lièi na lezbaèu, uvek mi bilo èudno ¹to nije... ;D

mrle

mo¾da dobro li¾e¹ pa u mu¹kima ne mogu da naðu zamenu.