Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Jul, 2016, 09:12
Juèe oko 15h postao sam deda. Snajka se porodila pre vremena i rodila je mu¹karèinu dugog 42cm i te¹kog 1,7kg. Nema veze, ojaèaæe deèaèiæ dovoljno da jednog dana sedne na kakvu hondu.To mi je prvo unuèe i ako sam do sada mogao da se izvlaèim da sam jo¹ uvek mlad, sada je stvar malo drugaèija. Ali ipak æu i dalje voziti R-a.

Cestitke deda ! Pocni polako da ucis pesmice. ;)

! No longer available
TwinZ Auto & Moto

Lazic

O jebote, deda a klinac, kuda ide ovaj svet... Ni¹ta, moraæu i ja tako... ;D

@deda:
jedi meda... :-* [srce]

edit:
naravno da svet ode u kurac, poèeo sam zmaju da dajem pluseve... :o ;D

Black Adder

Dragane, neka je sa sreæom  [cheers]

eclipse4


DraganPavlicevic

Jo¹ jednom, hvala vam na ovim lepim reèima. Nadam se da se u subotu vidimo kod Uff-a pa da se to i zalije. A biæe i da se ne¹to gricne; svi znate kako Juga pravi gula¹.

Kalesin

Bravo Dragane, cestitam...sad unuka odmah iz pelena na motor..nema cekanja :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

dzimika


UFF

reci mu da si vise zainteresovan za anal conversation
i da ti posalje adekvatne fotke :D

Glava Dole

Lazic carina mi izmamio osmeh [rofl] [rofl] [rofl] Imam tamo kevu za prijatelja pa ne smem da se mesam u razgovor a rado bih se ukljucio [rofl]


Lazic

Ma debili... A onaj Edin ¹to hoæe da razbije 200 fla¹a pa mu zmaj odgovorio... ;D

Darko


juga

Razbijanje fla¹a je : remeæenje javnog reda i mira, i izazivanje op¹te opasnosti, ¹ta ako se neko dete saplete i padne na to staklo! Prc!


VR 46

Ај да се договоримо у неко време и сви моторима да кренемо на рампу  ;D
Twist of wrist!

Glava Dole

kupite svi po izolir traku kod kineza za 50din neku najjeftiniju da obmotamo cele tablice i teraj pravo na njih ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2016, 17:08
Ma debili... A onaj Edin ¹to hoæe da razbije 200 fla¹a pa mu zmaj odgovorio... ;D

budala ... mnogo sam lud .. pazi vidi mm su svakako ludji od tebe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Zajeba¹e se sa lokacijom... :o ;D

penzos

 [clapp]  [rofl]  [thumb_up] ali pazite kada mi je ¾ao ¹to ne mogu doæi! ®ena napela da je vozim na more, æe umre ako ne ode   [samoubistvo]  Lepo se vi provedite, ako vas slikaju - tagujte se na FB, i nemojte Edina u Savu, mo¾ se Sava naljuti pa da nekome j... mater  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


penzos

Fala  :P ! Idem francuskim lubenièarem, dizlom, kod Bal¹e u kom¹iluk. Bez 8-9 sati neæu proæi! Smor ljudi, smor  [panic]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion