Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Red bul , a i sva ta druga sranja ne deluju posle nekog vremena... Kad sam prvi put popio red bul , ok , nije mi se spavalo ( mozda i podsvesno ) ... Kako je postalo "fensi" pice , poceo sam da ga pijem na svirkama... Znao sam u toku svirke da popijem po 6-7 pelinkovca i toliko red bulova... Dodjem kuci i legnem i zaspim na 1... Kakva crna energija...

Pio sam ga ( jer mk se svidja ukus ) jos neko vreme , dok nisam izvadio krv na sistematskom pregledu.. Kad sam pogledao nalaze , sve mi je bilo jasno... Prestao sam s tim sranjima , i jedva vratio vrednosti u normalu...

Sad popijem po nekad , ali bas bas retko , i nikad vise od jednog ...

eclipse4

secas se mojih nalaza tebi sam ih poslao da pitas kardiologa za savet jer ovima ovde i nisam verovao.
ne pijem te zajebancije vise ni za pare!

mi¹ko_kolo

Ja lepo ka¾em da pijete govna neopevana! Al' opet, boli me kita, svi ste veliki deèaci.

eclipse4

stigla  [yahoo] [yahoo]

nazalost "S" je dobra za mene a meni je obim glave 58....i znam da su sarkove malo vece ali eto....zaboravio sam....tako da je klincu malo velika,a odusevio se kako svetli u mraku  :(







moracu ja da je nosim ebi ga.....mislim drago mi je al mizao klinca....moracu opet da narucim drugu.....



PECA BMW

namerno kupio vecu   [rofl]

volis da svetli a  :P
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

S sam uzeo covece....sad gledam ona sto je stefan nosi je XS :(

ma da smo zivi i zdravi,nece se baci
[rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Ne postoji serija koju nisam pogledao heheh
Uz njih sam rastao.....jedno....mnogo puta hehe pa cak i danas rastem (u sirinu) uz njih ;-)

Darko

Rekoh li vam vec da sam postao zaæa... E pa , najmladji zastavnik u vojsci ... Djeneral mi uruci danas ovo , kaze , za uspehe i te gluposti :)
[cheers]


Hurricane


Darko

I to ime , cetvrtak po obicaju , pa  [cheers]

eclipse4

ooo dareeeee careeee zastavnice ;) ;) ;)

cistitam!!!!

Bori¹a

ko ti je tacno urucio? mozda znam coveka [yahoo]

mali_zmaj

Tako mlad,a vec zastavnik!!  Cestitke!!
jin-jang

Balsa Wrx

Nisam u toku kad je sledece mm druzenje :)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

goranvojska

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Maj, 2016, 23:23
Nisam u toku kad je sledece mm druzenje :)
treba da je u junu kod mene.
staro mesto-jezero.,,,,,

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

DebeliZmaj

dakle ako porucnik ima 40-50k
ti si tu negde ... wow :)
dal da se smejeshili da plachesh ...
svakako pametan si pa ne zivish od
te plate ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Hahah , ne znam okle ti te informacije o plati , al su skroz pogresne... Porucnik i treba da ima toliko jer je "juce" poceo da radi ... Prvo to , a drugo pored tih 50,60 ima jos 30,40 nekih dodataka ( dezurstva, uts, honorar, dnevnice , trupni dodatak , prevoz... Itd itd )

eclipse4