Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: Andreja poslato 25 April, 2016, 17:54
Kupio :)

Hvala, hvala  [cheers]
e fala kurcu dlakavome
lepo se navozaj

misa-pei

Uh, sto mi je poznat motor...
Cestitam! Mada, trebalo je prvo da me pozoves. Mozda postoji razlog sto sam ga prodao.
Država je najveći neprijatelj naroda

juga

Prodo kosta motor, pa smo kod mene malo zamezili nas nekoliko, popili i pojeli ¹ta je bilo! (neæe da mi uploaduje slike)

Andreja

Hvala svima! :)

Andrej, nije, biv¹i od Mi¹e Pei.

Mi¹o, ¹ta ga znam, izde¹avalo se brzo, nadam se da stvarno nisi imao neki skriveni razlog :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

kaèi joj slika, nemoj te lovimo...

I ja te juèe zvao na mob, ti nedostupan...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Ne samo slike.... cuvena kupovina zasluzuje i novu temu definitivno :)

Andreja

Crkao mi telefon pre nedelju dana, odmaram mozak :D Poklanjaju mi Feelgod i Perlx po telefon a ja se neækam, setih se osnovne ¹kole, ni¹ta novèanik, ni¹ta telefon, ¹orts i majica i ajde napolje... Dobro, sad ne mo¾e ba¹ ¹orts i majica... :D

Samim tim, nemam èime ni da fotkam.

Biæe nova tema sa mojim kenjanjem, motorima, Peglicom itd, sve æu da strpam u jednu temu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 26 April, 2016, 07:55
Ne samo slike.... cuvena kupovina zasluzuje i novu temu definitivno :)

Tako je!

ps.
to za telefon te razumem... jo¹ 13 dana i idem na godi¹nji... gasim i slu¾beni i privatni... ruke ud¾ep (jedna reè) i bilijar bajo...  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le

Èestitam Andreja , juèe je bio takav dan izgleda :D. Takav XT je bio ovde negde 'blizu' mene, u Vo¹i ako se ne varam. ®abalj, tako ne¹to? Jo¹ se juèe raspravljam s naopakim da je XT, on je bio ubeeeðen da je DR

Andreja

Skoroimenjaèe, razumemo se skroz :)

Hvala Kole, èestitam i ja tebi :D

Ovaj je bio u Od¾acima poslednje tri godine.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

E, Od¾aci ! Znam da je ne¹to 'blizu' mene bilo. Bio je , bar po oglasu, ubedljivo naj ¹to se tièe cene i oèuvanosti od te klase XT, NX i DR. Sit da se navoza¹ pa onda jo¹ malo, æestitamoo !  [cheers]

DebeliZmaj

sreda ... wfh = zzz
cetvrtak wfh = zzz
petak neradni dan
vikend
pon neradni dan
uto neradi dan

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

stigo traktor. sad mo¾emo da pijemo i da se vozimo ;D naravno, odma je pala ¹umica, èetri meseca je èuèao u mraku, pa da se razmrda... ;D


Boban_m

Ako se ne dize na zadnji u prvoj na gas nesto nije u redu. Inace, dobar izbor za nekog ko voli da baza po prirodi. Vjerujem da ce ti se dopasti.

BOKYBOY

@kosta66...Toooo matori...cestitam...pametan izbor  [clapp]
...I PRVO URADI SERVIS I PRESTELUJ VENTILE...!!!
 [bejzbolka]

DebeliZmaj

ma jok nema potrebe
samo teraj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Sta je bre ovo svi kupuju masine za poljske radove, odrekli se asfalta  [neampojma] ;D
Cestitam obojici, i da se siti navozate dok vam guzice ne utrnu, ziveli  [clapp] [cheers]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

nek je sa srecom,al srece ti daj da ovaj prezivi sto duze!!! i zaboravih slaze ti se sa jaknom,sve si upario!!!   ;)    [thumb_up]
jin-jang

bigbad86

Drugari se organizovali i kupice mi kacigu za 30 rodjendan. Tj ja biram oni placaju :)

Kostić

prve tri, prprpr toèak ;D prvih pet, prprprprp kraj ;D tri godine smo mi ovo jahali, to je kom¹ijin domind¾os biv¹i....