Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Ubio 280 km danas :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

aaaaaaa dajte mi neku burgiju da probam da izbusim rupu u dvoristu da iskopam naftu pa da je preradim u benzin... ja sam tek sipao i vec 70km, opet cu uskoro morati na pumpu a kad cale otvori racun i vidi izvod za kreditnu karticu zapalice me... a vreme predivno, da se coveku ne silazi sa motora po ceo dan

Gvozden

Lepi bilborde jedna crvena po bilbordu, kad se uvezbas za 15 minuta lepish jedan. Dnevno bude 15-20-30 :D
A kad su izbori ko sad  :D......nedeljno lepis 3 na isto mesto...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Ovo ce im biti poslednji koncert u srbiji .. Idemo !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

sto bi bio poslednji u Srbiji ?
rastura se bend ?
ne treba im para ?
mnda ... jebeno bespuce
nek prave u Bgd, Arena, pa
kulturno dodjem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

...ne brini Zmaju, ne ujedamo nikog u NSu... ;)
Ima Srbije i van BeGea
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

ma ok samo cekam dodju u bgd ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

pa posalji im poruku na vajber.

bigbad86


PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 08:49
sto bi bio poslednji u Srbiji ?
rastura se bend ?
ne treba im para ?
mnda ... jebeno bespuce
nek prave u Bgd, Arena, pa
kulturno dodjem ...


Krenuli su na poslednju turneju , kazu da zavrsavaju svoju muzicku karijeru dok su na vrhuncu .
Srbija im nije bila u planu ali su iz EXIT organizacije uz pomoc nas koji smo redovni posetioci i nasih glasova (cujem preko 70,000) uspeli da ih dovuku ovamo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Slusao sam ih intenzivno '92-'93 i izludjivao sve oko sebe. Prvo dopadala mi se muzika a drugo odlicno je sluzila da gradim imidz ekscentrika na cemu sam tih godina marljivo radio ;D

Lazic


balcan girl

znaèi jos mi smesno :D kompanija u povratku iz titela dogovor idemo do hurricane, stajemo svi na semafor dizemo vizire i kaze hurricane e sad cemo odavde polako, mi svi kao vazi taman ja i zvuk ne mozemo da stignemo, odjednom huriccane daje gas i u vidu magle zapali i to na crveno :D mi ostali sa facama  :o :o [neampojma] :wtf: sta se desilo? èak i likovi u kolima se pored nas zbunjeno gledaju  [dunce] [dunce] i krece vristanje od smeha  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

..jedna od pukotina u mojoj glavi...  [ludak]


..i meni ceo dan osmeh na licu èega god da se setim od juèe..



Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 17 April, 2016, 10:23
...ne brini Zmaju, ne ujedamo nikog u NSu... ;)
Ima Srbije i van BeGea

Ja samo kad sam gladan.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Juèe vo¾nja motoriæa, fenomenalna ekipa, zezanje sa dragim ljudima, upoznao jo¹ dosta ljudi sa kojima se kuckam na forumu svakodnevno, ali stvarno, ko nas sastavi, svaka mu èast. Bukvalno sam bio euforièan, zapravo, jo¹ uvek sam :D Juèe probao Landserovu Super ©tenaru (treæa po redu koju sam vozio) ali prva koju sam istoèkirao, uvek sam se pitao da li hoæe na zadnjaka na gas  ;D

Danas do¹ao drugar, foruma¹ sa novim motorèekom, tek registrovanim, nismo se videli neko vreme, zaboli u seoskoj kafanici napolju, ba¹ mi je prijalo dru¾enje. Sreæan sam kao da sam ja kupio motor :)
Seo u Peglicu posle par dana da dopunim akumulator, neregistrovana, ne radi mi treæa brzina, èorba na rezervi (svaki dinar odvajam za motor, nju èeka oktobarsko-novembarsko sreðivanje), napravio krug po sporednim ulicama u selendri, 20km/h, kao da sam sam na putu, opu¹tencija samo takva :) Seljaèina sam, volim da privuèem pa¾nju pa mi prijaju pogledi upuæeni ka crvenom Ferrari Fetusu, ljudi se odu¹eve kad vide da nije neki penzos unutra nego lokalni terorista  ;D Crk'o mi telefon, setih se detinjstva, izaðem napolje, ni¹ta telefon, ni¹ta novèanik, totalna qrtzobolja. Neæu da uzimam drugi neko vreme, da odmorim mozak  [hello]

Poèeo sam k'o Kosta, jo¹ samo da krenem da pi¹em kad sam jeo, ¹ta sam jeo, da li sam svario ili jok...  [rofl]  :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

 ako se ikad, igde budem ispravio u nebo, to æe da bude u one tri trake uzbrdo pred petrovaradin. poslednji rekord èetiri skoka ;D

Hohštapler

Upravo stigli O-ring-ovi za karbove!!!!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.