Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 31 Mart, 2016, 11:01
Sad se pojavila slika... vid stvarno, orlovi me ignorisali :D Nesto se ne secam da sam ih dirao :D
Vidi i mene isto, a ni ja ih nisam dir'o... :D

UFF

koliko placate da vam skinem to? :D

Lazic


Glava Dole

Nemoj tolko, izbezobrazice se pa meni nece hteti za manje a o'kle mi te pare :D

mrle

i ja dir'o orlove, a nisam znao.

I nekog zareta...

bobangsxr

#11545
Ja sam imao ignorisane jedno 10 osobe.... nisam ni znao da sam ih ignorisao... kad sam na forumu preko telefona i kad skrolujem tacno mi palac nailazi na ignorisi korisnika... i kad se potrefi da ga kliknem ja ga ignorisem nenamerno  ;D


Edit... i mene orlovi ignorisali  [rofl] [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl]
Orlovi na forumu samo da bi nas izignorisali! Dominacija!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

da li mozes iskreno da mi odgovoris sta ti mislis o snajkinoj drugarici.....onoj sto te nervira...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

makinjo

Citat: penzos poslato 31 Mart, 2016, 14:38
[rofl]  [rofl]  [rofl]
Orlovi na forumu samo da bi nas izignorisali! Dominacija!  [cheers]
Irlovi su tu da ne bi citali nista  ;D  ;D  ;D

Lazic


Balsa Wrx

Jbt sad tek provalih pa ja za 5 dana postajem punoljetan opala onda cu i dozvolu da imam aj ne moram vise nelegalan da budem :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


mi¹ko_kolo

Kad se setim perioda od 85-e do 91-e, taèno si mogao da vozi¹ celim Beogradom i da ne natrèi¹ na pandure. Znalo se gde su im mesta i to lepo zaobiðe¹, tera¹ kao da ima¹ dozvolu. ;D

Balsa Wrx

Ja ceram po srb i bosni itd..ali komotnije mi je da imam dozvolu nekako mi lakse nije interesantno ali ipak zelim da ne strepim svakih 3min oce li me uvatit ili nece :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


UFF

Da li je on uveo porez na oruzje i na luksuz na automobile preko 2000ccm?

ako jeste nek pusi kurac debeli majmun

doktor

Bikers work is never done!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 April, 2016, 11:51
ontopic:

Nisam ga nikad voleo, al' da slu¹am kako troluje budale jesam... ;D ;D ;D

http://www.kurir.rs/region/hrvatska/video-ovako-je-seselj-psovao-tribunal-hrvatski-mediji-podsetili-na-ispade-lidera-radikala-clanak-2199497

Kad slu¹am ljude kako ga hvale, kao da mi za Hitlera prièao da je ba¹ bio duhovit i super se zajebavao. Jeste, inteligentan je, duhovit i trebalo je da ga ovde osudimo za primer davnih dana. Zajedno sa ostalom bagrom koja je hu¹kala na rat i sranja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

prpa_zr

Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 16:49
Citat: Laziæ poslato 01 April, 2016, 11:51
ontopic:

Nisam ga nikad voleo, al' da slu¹am kako troluje budale jesam... ;D ;D ;D

http://www.kurir.rs/region/hrvatska/video-ovako-je-seselj-psovao-tribunal-hrvatski-mediji-podsetili-na-ispade-lidera-radikala-clanak-2199497

Kad slu¹am ljude kako ga hvale, kao da mi za Hitlera prièao da je ba¹ bio duhovit i super se zajebavao. Jeste, inteligentan je, duhovit i trebalo je da ga ovde osudimo za primer davnih dana. Zajedno sa ostalom bagrom koja je hu¹kala na rat i sranja.

i za pomenuti porez na oru¾je, mobilne i automobile preko 2000 ccm