Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

eclipse u temi sta me je izbacilo iz takta pre dve godine kad je objasnjavao rumuna koji mu je pomagao oko kuce :D znaèi suze mi idu :D :D :D :D :D
"nakon nocasnjeg lopataranja od kasno u noc do rane zore prvo sto sam uradio je kupovina cevi i nove rezne ploce od 1200 dinara,cim sam se iz grada vratio rumun me cekao sa osmehom na licu i cim sam ga pogledao u te njegove umiljate lepe i pomalo tuzne okice shvatio sam da je opet nesto zasrao!"
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ubice me brat kad saznaaaaa da sam mu uletela u atar :D :D :D :D :D da li da preæutim???? hmmm teskooo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citavu noc pijem ovo americko pivo i ne mogu da se napijem. Prijatnu noc zelim komsiluku  uz muziku sa mojih zvucnika :-)

Lazic


Boban_m

Evo i jutro bez mamurluka. To je opasna stvar. Bez korektivne glavobolje "boli me glava i pola metra oko glave" i prateceg nervnog rastrojstva "sad sam se napio i nikad vise", otvorena su vrata za alkoholizam. Sta sve nece smisliti ove korporacije i zapadni sistem, skrajnu te s puta cim malo padne budnost  ;D

MIGE

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2016, 17:44
Evo i jutro bez mamurluka. To je opasna stvar. Bez korektivne glavobolje "boli me glava i pola metra oko glave" i prateceg nervnog rastrojstva "sad sam se napio i nikad vise", otvorena su vrata za alkoholizam. Sta sve nece smisliti ove korporacije i zapadni sistem, skrajnu te s puta cim malo padne budnost  ;D
[rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Jok Bobane, to su godine iskustva sa ovda¹njim brljama... ;D

mareskin

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2016, 17:44
Evo i jutro bez mamurluka. To je opasna stvar. Bez korektivne glavobolje "boli me glava i pola metra oko glave" i prateceg nervnog rastrojstva "sad sam se napio i nikad vise", otvorena su vrata za alkoholizam. Sta sve nece smisliti ove korporacije i zapadni sistem, skrajnu te s puta cim malo padne budnost  ;D

Èim ne pije¹ "sok" od kiselog kupusa nisi se napio :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


eclipse4

#11510
Citat: balcan girl poslato 26 Mart, 2016, 19:39
eclipse u temi sta me je izbacilo iz takta pre dve godine kad je objasnjavao rumuna koji mu je pomagao oko kuce :D znaèi suze mi idu :D :D :D :D :D
"nakon nocasnjeg lopataranja od kasno u noc do rane zore prvo sto sam uradio je kupovina cevi i nove rezne ploce od 1200 dinara,cim sam se iz grada vratio rumun me cekao sa osmehom na licu i cim sam ga pogledao u te njegove umiljate lepe i pomalo tuzne okice shvatio sam da je opet nesto zasrao!"

aaa,jon bio jos par puta na intervencijama kod mene....naravno od tada je postao solarni rumun...znaci unajmim ga da radi samo po suvom i suncanom danu da nema sta da uprlja.....bitno da zna covek zlatno pravo a to je "naravno da znam".....nema sanse da se u nesto ne razume.

stvarno kad se setim te kise i njegovog mazanja blatom.....a jos da je onaj beton pao na mene.....zajsta verovali ili ne,milisekundi me odvajali od toga....samo sam se razmisljao sta bi jadan on uradio...32kg ima sa sve patike,ako ga ima 1m visine i snaga ko u goluba pismonosu....da me preklopio beton,on bi samo plakao pored mene ili bi kako je smotan upao i on u kanal trececi po pomoc...

letos je trebao da izbaci visak zemlje nakon sto sam razbio beton u jednoj staroj prostoriji da napravim kupatilo....kad sam se vratio umalo nisam polomio kicmu u krateru,covek ladno krenuo da se ukopa ko za podrum.....a samo je trebao da ravna....

i mogu reci izuzetno je inteligentan...ne dolazi na intervencije gde se rade (tovare) prikolice sa betonom...obicno ga vata grc ili ga boli kicma od prethodnog dana....a oce i da skokne do rumunije bas na taj dan da vidi porodicu :)

Balsa Wrx

Idem u mugello na moto gp sa xtxom :D :D aaa samo da dodje 19 maj i gass
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Veæ te mrzim, ko æe da doèeka Maj... ;D

UFF

zasto ista docekavas?
treba da ziivis i uzivas dok to ne dodje
sto duze to bolje jer ti je i vreme na ovoj planeti ograniceno

mrle

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2016, 09:05
Citavu noc pijem ovo americko pivo i ne mogu da se napijem. Prijatnu noc zelim komsiluku  uz muziku sa mojih zvucnika :-)

kakva je sliènost izmeðu amerièkog piva i seksa u kanuu?


Jebeno blizu vode.

Lazic

Citat: UFF poslato 28 Mart, 2016, 03:32
zasto ista docekavas?
treba da ziivis i uzivas dok to ne dodje
sto duze to bolje jer ti je i vreme na ovoj planeti ograniceno
Ma mrzeæu ga u maju kad ode, al' bolje da poènem na vreme... ;D

Balsa Wrx

Ako ti je lakse i u april cu u bg :D xt je cudo
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

VR 46

Citat: Balsa Wrx poslato 27 Mart, 2016, 22:27
Idem u mugello na moto gp sa xtxom :D :D aaa samo da dodje 19 maj i gass
Jel ima mesta kod tebe za neki privezak,kacket... [zvizdi]
Twist of wrist!

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

VR 46

Twist of wrist!