Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 05 Mart, 2016, 22:03
Lako vama po vojvodini, sve ravno. Ovde po sumadiji samo dva amorta i krampone i rokaj po rupama :P

Ne volem amorte na bajsu.

Ovaj ram je dosta dugaèak - sedi se izmeðu dva toèka, tako da je udoban i bez amorta. Ide i kroz ¹umu po d¾bombama, bez problema.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Balsa Wrx

Sjetio sam se sifre od forumaa,a napokon :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

aæimo


mali_zmaj

Slaninaru lep tocak!! A vjerujem da je i kvalitetan!! Al nemoj mi sad puno na biciklo, a zanemaris,drugu najvazniju stvar poslije zena!!Motor!!  he he
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 06 Mart, 2016, 20:29
Slaninaru lep tocak!! A vjerujem da je i kvalitetan!! Al nemoj mi sad puno na biciklo, a zanemaris,drugu najvazniju stvar poslije zena!!Motor!!  he he

Najveæa moguæa èvrstina, dugotrajnost & pouzdanost. A za relativno skroman bud¾et.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

De bez amorta moze da bude udobno :P Moj Bugarin je placen 7800 dinara NOV u METRO tamo neke 2006 godine i nema dzombe u kragujevcu preko koje nije presao. Gume su mi totalno ispucale od starosti al ga teram jos dalje. Do skora je nesto skripao, pa sam osovine ispriskao sprejom za lanac i amortizere pa je prestalo. Sad bi samo voleo da zamenim bandase sa onima koji imaju ojacanje za offroad, posto moji nemaju, potpuno su obicni. Ali sa obzirom kolko sam je platio i koliko me sluzi, ja sam zadovoljan. Sledeci bajs definitivno opet sa oba amortizera. Jeste puno sporiji ali sam kralj preko lezecih, ivicnjaka, stepenica itd itd.

beli-nsr

pre par dana me gnjavio neki lik za motor, nema sve pare, hteo na rate, ima cetvoro dece, treba mu za posao itd... jos on meni postavljao uslove i ja ga fino odjebao...javlja se sad, "Hvala ti sto mi nisi prodao motor, kupio sam ovaj za 720e" i ispod slika, crno beli srad, poznao ga samo po faru :D fali parcica plastike, rep isecen, skrnavljen...i hvali se, 750ccm, cipovan, perfektan :D a mene pitao za baru sto sam prao motor, da nije iscureo antifriz :D na uljari :D

bigbad86

Ima mnogo da se usreci... Tvoj nije neki lepotan a nije ni raketa al je bar korektan, bar po slikama.

beli-nsr

Moj problem je sto ja ne znam da lazem...lepo kazem sta je i kako je...pa ko hoce, hoce...do sad bi mozda i prodao da sam napisao ekstra stanje, full itd...nego on kukao, ima cetvoro dece, bitan mu svaki dinar, treba mu za posao, da manje trosi...pa na rate itd. ali meni nije odgovaralo da se zezam sa tim, treba mi kes...nece ni meni niko prodati auto na rate...

meni je ovo skarabudz...



hvali se 750ccm, cipovan...po meni vrlo ekonomican za posao  [ludak]

pa sta znam, meni moj ( motor ) jeste lep, jer sam ga radio po svom ukusu...pukao sam dosta para na njega i znam da ih nikad necu izvuci, ali necu da ni da spustam za dzabe...jer znam, ako budem kasnije kupovao opet motor, necu naci ni blizu mog za ove pare...

Biker-Boy

Srad za 720eura, mogu zamisliti kakav je krsh, al najjaci su mu oni retrovizori sa bicikle  [samoubistvo] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

Izasla u pub pila pivo slusala bend koji svira ac dc :)upoznala dve  francuskinje i nemca i zamalo da se pobijem s migrantima :) ali sam uspela da se iskuliram :) odlican provod al ne mogu da se napijem od malih piva :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Nije do velicine nego do piva. Kad se samo sjetim kako me 3-4 jelena osasave, a ovo nista...

Lazic

#11432
Da ne treniram Jelenka kod Juge, taèno bi umro od 3-4... ;D



ontopic:
Nije danas, ali u subotu... Kad se neko naljuti na sina... ;D Ili saplete... :D


Kostić

samo nemoj da se vata¹ za slavine...

Glava Dole

5-6 sati su danas izvlacili vodu, posto sam dezurao cele noci i legao tek danas(sad vec juce) oko 4 po podne kad su oni radili svoje a kisa uveliko prestala da pada spavao sam do malo pre i kad sam se probudio sacekalo me je prijatno iznenadjenje - dvoriste bez vode :D Bilo je do duse na putu, ne moze opet iz dvorista u patikama bez umakanja ali ce zato sutra motorom moci(danas sam ga izgurao na put da ne budim decu pa se opet umocio).

A sto se spasavanja tice... o tome tamo vise ne bih da diskutujem jer mogu ja da napisem 3 romana o razlozima zasto sam tako postupio(a to znam samo ja, sigurno nisam razvalio muziku, otvorio pivo, digo noge na sto i pomislio "ma ko jebe jedino prevozno sredstvo kad imam bus, guracu se sa penzosima od sutra ponovo, nek ga potopi poplava, ko ga sisa"), a opet bi se nasao neko ko bi rekao "ali mogao si da ga okacis na ledja i popnes merdevinama na krov"

Elem, bilo... proslo... i ne ponovilo se... bilo je bas na ivici 5cm je falilo da mi udje u kucu a 10-15 da mi upropasti i motor... imao sam srece vise nego pameti :)

Upalila je na zub kao da nista nije bilo, evo i klipa sa prvog paljenja i lagane voznjice cisto reda radi da mogu da budem miran veceras :D
! No longer available
(opet naopak jbg ako ga ispravim previse je mali a za kacigu telefon ne mogu drugacije)

mkt


Kostić

ako se veæ trsi¹ da si kostin mali, sad dobro gledaj gde æe¹ da ga dr¾i¹, a ne da se opet potopi. dolazi nezgodan period. razmi¹ljaj na vreme!


Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 06 Mart, 2016, 21:02
De bez amorta moze da bude udobno :P Moj Bugarin je placen 7800 dinara NOV u METRO tamo neke 2006 godine i nema dzombe u kragujevcu preko koje nije presao. Gume su mi totalno ispucale od starosti al ga teram jos dalje. Do skora je nesto skripao, pa sam osovine ispriskao sprejom za lanac i amortizere pa je prestalo. Sad bi samo voleo da zamenim bandase sa onima koji imaju ojacanje za offroad, posto moji nemaju, potpuno su obicni. Ali sa obzirom kolko sam je platio i koliko me sluzi, ja sam zadovoljan. Sledeci bajs definitivno opet sa oba amortizera. Jeste puno sporiji ali sam kralj preko lezecih, ivicnjaka, stepenica itd itd.

Dobri amortizeri za agresivnu off road vo¾nju ko¹taju po 200+ evra komad. I opet, èak i sa njima, po asfaltu i na uzbrdicama ide¹ sporije, plus je bajs te¾i. Jeftini amorti su ðubre sa kojim se bajs vuèe kao mazga. A ja volim da teram brzo.

Stepenice nisu problem, i ovaj ide niz stepenice bez problema.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Lazza

to sto mi je ovo 500-ta poruka i postao sam madafakin iskusni pozer !
thug life...
I may be dumb, but I'm not stupid.