Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

Stiglo posle 20 dana. Oslobodjeno carine. Cena 45 evra+100din. U paketu dve baterije ,dve futrole ... Mislio sam da ce biti carina bar po racunu,ali izgleda je guzva posle kineske nove godine, pa paketi prolaze..

Link:  http://www.dx.com/p/haipainoble-x3sw-mtk6589-quad-core-android-4-2-2-wcdma-phone-w-5-0-otg-gps-dark-blue-black-316348#.VtQTofkrLIX








freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Citat: mkt poslato 28 Februar, 2016, 22:26
p;atio sam porez i bajk se vodi na bg table
registrovan je do maja meseca
saobracajna nije busena jer je jos u regi
znaci samo zahtev za novu mi treba
tnx

Treba da se uradi registracioni list (ne na tehnickom vec samo obrazac), treba da se uplati dve uplatnice za novu saobraæajnu, 654,00 i 660,00 dinara i to je to. U Ljermontovoj predas i zavrsis pricu. Ako ti nije cim, dodji do mene na NBG da ti to ispunim, da se ne setas dva puta...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Konaèno...
Nije ko da je bilo ¹ta vredniji kao glumac zbog toga, al konaèno je dobio i priznanje te "akademije" za svoj rad.
Glumèina.  [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ali mo¹a, posle 20+ godina, dobije oskara za film gde se bije sa meðedima... :o ;D

Hohštapler

Dobar je film. Te¾ak, ali dobar. [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ja gledao film,golo sranje mi je bio u celom filmu se samo vuce nesto po zemlji i skici ko vepar...
ici mokar na onaj minus itd....prica totalno nije realna pa ni za jedan film....

najzesca scena kad izvadi konju ona creva i ulazi unutra da se ugreje a odelo stavio napolje na kisi u onaj minus....mislim....uzas po meni iskreno

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 29 Februar, 2016, 19:47
ici mokar na onaj minus itd....prica totalno nije realna pa ni za jedan film....

Zvuèi¹ kao moja majka... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dajte bre ljudi, film o borbi sa prirodom i meðedima... Marsovac mi je 100 puta bolji... Mada ni on nije za oskara...

Flavius Valerius Aurelius

Dobio sam laptop nazad. Sad radi ... [yahoo]

UFF


mareskin


Nek ti je sa sreæom. Meni oni ba¹ ne ulivaju poverenje. Na primer ovaj ¹to seèe, a ne gleda ¹ta radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

pa vis' da nosi kapuljacu kao zastitu znaci odgovoran radnik

bigbad86

Meni nije jasno sto je skinut stitnik sa brusilice? I sto ne nosi zastitne naocare za spon koje kostaju 100 dinara, bar moze da gleda sta radi. Ko je doticni manijak? :)

Aussweis

Oguglao sam posle stotog spona u svakom oku, o kozi da i ne pricam, svarseno kolosalna koza posle brusilice, kakve micelarne vode, kreme i ostala sranja ;D man power  :)

A stitnik je skinut jer je smetao svestranosti i slobodi brusilice  ;D

Pravi majstor ne mora ni da gleda sta radi  [rofl] uvek ispadne full uradjeno  [thumb_up]

Malo zajebancije, ali realno, treba sve navedeno da se ima, stitnik, a ja rukavice i naocare...ovako se izmacinjem, pomeram u stranu, gledam sa strane i pazim deset puta vise...i opet moze da bude sranja  [samoubistvo]

Trebao sam nesto drugo da brusim, pa zato nisam sve poneo, al` kad sam vec tu, moze i ovako  ;)
Sve ima cenu ili čast!

Slaninar

Stvarno, posle takvih slika... znam forum gde bi tema bila izbrisana i zakljuèana... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Ja mislim da veæi deo foruma¹a ne zna èime se brusli brusilièar u stvari bavi :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aussweis


Na mom poslu, ovako se tek zagrevam za ono sto ce da bude   ;D
Sve ima cenu ili čast!

balcan girl

I zvanicno sam dobila snajku :) :) :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic