Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

@Irena
trazices ti nekog sentimentalnog da mu pevas pesmu al ce biti kasno :)
! No longer available


balcan girl

jaooo semsa gde me nadje ovde u sumi :D :D :P noup :D :D :D ja da sam zelela to ja bi to i uradila ovako :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 16:25
jaooo semsa gde me nadje ovde u sumi :D :D :P noup :D :D :D ja da sam zelela to ja bi to i uradila ovako :D :D :D
samo jos ovo ce deda da ti kaze :) jos si riba i nasrcu, (pa mozes da biras) al posle 50 te ima da pevas onu zaninu pesmicu 
sama, necu moci sama ....

i odustajem, nek ti je sa srecom.

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] hvala na ovom mlada :D ali ja imam 37 godina a ako doèekam 50 to æe jos da bude i sreæa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Hahahahaha.....samo se vi zabavljajte blago meni :)

Ja imam mog Arapina....i ne bunim se..... :D

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 16:11
wtf???? evo upoznah jos jednog sentimentalnog :D :D on hoce da delimo æebe i zagrljeni gledamo crtani film i jedemo kokiceeee oooo zivote lutaliceeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D ko vas napravi bre ovakve :D :D :D :D

kako ono njanja kaze

sta zracis to privlacis....gde bre nalazis te emotivce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ubi me ne znam :D :D :D oni nadju mene :D :D :D valjda je to neki psihièki problem koji oni imaju mozda??? nemam pojmaaa :D :D :D ni meni nije jasno kako neko èak moze i da predpostavi da sam ja u tom fazonu kad me vidi na prvu a kamoli kad progovorim :D nekako veæina njih su u fazonu da posle odredjenog vremena zeli da me menja, mozda je to u stvari potreba neka psiholoska da pokusaju da od mene naprave medu ili tako nesto :D nemam pojma al mi nisu jasni nimaloooooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

kako zele da te menjaju?
da ti kupe vece sise?

pa prihvati jbt

Hattrick


balcan girl

neka brate velike sise smetaju kad trèis :D :D :D uffe ne vadi iz konteksta lepo pise da me menjaju da od mene prave meduuuuu :D :D :D :D :D jer ja kao debela mogu da budem samo meda :D jbg imam kintu :D :D da nemam bila bi debela svinja :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Pa kolko ti godina imaju ti momci kad od zene 37 godina oce da im bude meda?

balcan girl

pa ili moje godiste ili godinu stariji :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Brate, koji su to "momci"?! To, ili su raspu¹tenici (nisu ni svojim ¾enama valjali) ili (ako nisu nikad ¾enjeni) kurcu ne valjaju. :P

balcan girl

pa koliko ja znam nikad se nisu zenili :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Ti koji se nisu ozenili do 40 mora da su izuzetno losi jebaci :P

balcan girl

pa sad ne mogu to da tvrdim jer za ove ne znam a kako se ponasaju ne zelim ni da saznam :D :D :D :D  a za dvojicu koje znam greota da se zene previse su dobri u tomeee :D :D ostatak zenskog sveta ce biti uskraæen, to je definitivno greota :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Jes', ðoka! Da su tako dobri jebaèi veæ bi ih neka privela, ne bi do tebe ni stigli! Ne zbog tebe, nego ih ne bi ispustile iz èke, ovaj ruku. ;D

balcan girl

eeeee, znas kako neke ribe su dobre al neke su bolje :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jovan D

Sve dosadi pre ili kasnije, i vrhunska jebacica ( verovatno i jebac) na zalost...