Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ko ga jebe :D nisam ja kriva sto on ne zna sta hoce :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 19:24
ko ga jebe :D nisam ja kriva sto on ne zna sta hoce :D :D :D :D

Meni je samo jasno da od silne prièe ovde niko ni¹ta ne jebe :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

prestani da pricas....ali kako da se dogovoris oko kres kombinacije.....mora malo i prica mare....mazes lazes nebili umocio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: stilgar poslato 28 Januar, 2016, 19:17
Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 19:09
pa pazi poenta je da ja ne plaæam :D a drugo sam je u startu hteo takve uslove prema tome nema posle da se menja :D :D :D :D :D sta si trazio to si i dobiooo :D :D :D
razumem ja tebe, al ne razumem njih, lepo rece Boban_m (probo kres shemu) zaljubi se covek i mora da postuje dogovor da cuti :) Al si ti srca kamenoga :)

ko jos ima vremena da se zaljubi u kres kombinaciji?
zakazes i pojavis se u dogovoreno vreme a ona se vec skinula i spremila, obavis sta imas pa na motor i pun gas paljba, koji ces qrac i dalje na mestu zlocina?  [ninja]
a vala i interesovanje za nju ti je naglo opalo cim si zavrsio posao, nekako ti se tad motor ili bilo sta drugo cini kao mnoooogo privlacniji i bolji izbor  [rofl]

balcan girl

mico, nemoj da si takav vidis valjda da su na ovom forumu sve osetljivi i senzibilni momci koji plaèu i koji se zaljubljujuuuuu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Sve sami voajeri 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Januar, 2016, 20:56
prestani da pricas....ali kako da se dogovoris oko kres kombinacije.....mora malo i prica mare....mazes lazes nebili umocio...

Stièem utisak da tehnika koju sam dosad primenjivao polako, sa godinama, poèinje da izdaje. Dosad je bilo dovoljno da budem lep, zbunjen deèko sa naoèarima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 21:57
mico, nemoj da si takav vidis valjda da su na ovom forumu sve osetljivi i senzibilni momci koji plaèu i koji se zaljubljujuuuuu :D :D :D :D

Jel ta kres kombinacija ukljuèuje i kada se "ljubu u usta" ili je sve na "doðe¹ mi, doðem ti" principu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
ma ne znaju svi muskarci sta hoce al znam sta ja sa ti hoces...mislim koga hoces  [zvizdi]

clutch&brake

Citat: MIGE poslato 28 Januar, 2016, 22:46
Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
ma ne znaju svi muskarci sta hoce al znam sta ja sa ti hoces...mislim koga hoces  [zvizdi]

I ja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 28 Januar, 2016, 22:50
Citat: MIGE poslato 28 Januar, 2016, 22:46
Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
ma ne znaju svi muskarci sta hoce al znam sta ja sa ti hoces...mislim koga hoces  [zvizdi]

I ja
a mi ostali sad treba da crknemo od radoznalosti.....sta si nasuo casu..meti flasu na astal :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Januar, 2016, 22:55
Citat: njanja poslato 28 Januar, 2016, 22:50
Citat: MIGE poslato 28 Januar, 2016, 22:46
Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
ma ne znaju svi muskarci sta hoce al znam sta ja sa ti hoces...mislim koga hoces  [zvizdi]

I ja
a mi ostali sad treba da crknemo od radoznalosti.....sta si nasuo casu..meti flasu na astal :)
pa...imao je motor,sad ga nema... [zvizdi]

Glava Dole


MIGE


mkt

hahahahha psidza mi je danas rekla da imam glas kao bajaga hahaha  [rofl] [rofl] [facepalm]

balcan girl

znaèi recitujes u slobodno vreme a, zivot je nekad siv nekad zut :D :D :D :D :D :D a mareskin sta koj kurac ima da se ljubim majku mu :D :D :D :D nije mi stalo do njega da zelim da se ljubim sa njim :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 02:59
znači recitujes u slobodno vreme a, zivot je nekad siv nekad zut :D :D :D :D :D :D a mareskin sta koj kurac ima da se ljubim majku mu :D :D :D :D nije mi stalo do njega da zelim da se ljubim sa njim :D :D :D :D

Ma, mislio sam ono jezik, grickanje, erogene zone. Malo mi i oral dođe nešto ko ljubljenje, pa da vidim ide li i to.

A ako on donese neke grickalice i osveženje da obnavlja energiju da li se i to deli ili svako svoje gricka? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: balcan girl poslato 28 Januar, 2016, 19:24
ko ga jebe :D nisam ja kriva sto on ne zna sta hoce :D :D :D :D
Brate Irena... ;D

UFF

Citat: MIGE poslato 28 Januar, 2016, 22:46
Citat: Jecko poslato 28 Januar, 2016, 08:59
Jeeeeeste.....sve zene su tako nenormalne....a svi muskarci znaju tacno sta hoce....  [rofl]
ma ne znaju svi muskarci sta hoce al znam sta ja sa ti hoces...mislim koga hoces  [zvizdi]

pa to svi znaju, ali ja znam za jos jednog za kog ti ne znas  :P

balcan girl

wtf???? evo upoznah jos jednog sentimentalnog :D :D on hoce da delimo æebe i zagrljeni gledamo crtani film i jedemo kokiceeee oooo zivote lutaliceeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D ko vas napravi bre ovakve :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!