Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

sunce Vam poljubim!!! kakva su to glupa pitanja? ¾ivim sam, sad mesta jo¹ vi¹e ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Novembar, 2015, 08:06
sunce Vam poljubim!!! kakva su to glupa pitanja? ¾ivim sam, sad mesta jo¹ vi¹e ;)
kako sam bre?a gde je super buraz?ti si los jer pijes cedjenu pomorandzicu a buraz pivo,ko pravi delija  :D

Jecko

Jeste, gde je Ranko u svemu tome :D

Hohštapler

Buraz odavno ne ¾ivi samnom, ja sam do sad ¾iveo sa cimerom, sad æu sam... :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: MIGE poslato 15 Novembar, 2015, 09:24
Citat: Ho¹tapler poslato 15 Novembar, 2015, 08:06
sunce Vam poljubim!!! kakva su to glupa pitanja? ¾ivim sam, sad mesta jo¹ vi¹e ;)
kako sam bre?a gde je super buraz?ti si los jer pijes cedjenu pomorandzicu a buraz pivo,ko pravi delija  :D

ma pije neki caj,stalno,mora da je za potenciju....   he he ;)
jin-jang

Glava Dole

#10205
Ukrao sam yamahicu i doterao je u Cacak upravo, SD-Cacak(sat otkucao ukupno 155km) za oko sat i 50min sa sve cekanjem na naplatnoj rampi, semaforima, kolonama itd, auto put u glavnom od 200-220, par puta na kratko samo do 230-240, samo pevusi... Ovamo posle prema kragujevcu  140-160 sve moze da se odrzava ladno, za nesto malo manje od sat vremena sam vec usao u KG... sa roditeljima se posvadjao, doso sam na prepad, nisam se ni najavio ni nista, samo ujutru u 7 uhvatio bus, preko BGa i oko 12-pola jedan samo uso u kucu, otiso i kupio na buvljaku ovog lopova za upaljace, odseko onu banaicu i vezao na svetlo(to samo privremeno zbog navigacije da se ne pogubim negde, skidam to odmah kasnije pa namestim lako po potrebi), neki nosac koji je bio odlican dok me nije uhvatio mrak i prvi put naletim na onog gumiranog crnog lezeceg policajca(totalno neuocljivog) i otpadne mi, posle toga kad sam ga namestao morao da stajem na svakih 10km jer je otpadao na svaku rupicu, na kraju mi otpadne(kvalitet u pm,  u kruznom toku i nisam mogao da stanem, krenem pazljivo i kad sam okrenuo volan malo u levo ukljestim ga i pukne mu skroz ono vakum govno i onda skinem skroz naravno jer sam vec bio tu i znao sam dalje put, bar je zavrsio posao).

Rezervoar prvi put otkad je ona kod mene pun do cepa :D


Ovaj adapter koji je vec crko usput a nije mogo ni da puni dovoljno tj stalno je pisalo da je na punjenju ali nije mogo da ga odrzava vec se telefon lagano praznio i ovaj huawei mi se ugasio na 50ak km od cacka pa sam onda njega skinuo i stavio G2 :D Napravicu mu ja stabilizator napona sa LM317 sa trimerom tako da cu moci da ustelujem koliko brzo ce da puni tj napon i bice stabilan nezavisno od napona na akumulatoru i ubudzicu u njega, al otom potom, za sad mi ovo ne treba :D

I ovaj nosac, selotep je cisto za svaki slucaj mada nema potrebe :D


Nije bas u redu sto sam dosao na ovaj nacin zbog roditelja al morao sam, nisam mogao da izdrzim, gde god da sam kretao pesaka ja sam samo razmisljao o motoru, posle bi istekla registracija itd i na drugi nacin nikad ne bi dosla ovde, al ovo je moja najduza ruta ovako iz cuga, u jednom pravcu bez stajanja, ledja malo bole, ruke itd al nista strasno, presrecan saaaam :D Na otvorenom, pri vecim brzinama je milina, na auto-putu legnem skroz na njega i rasterecen sam, ovako na otvorenom pri manjim brzinama al opet ne tako malim me otpor vazduha drzi i skroz sam rasterecen, udobna je i za duze iako je R ali na nizbrdicama, gradska voznja, kolone itd tu se umorim bas brzo i zabole me malo ruke i ledja ali ja bih rado odmah ponovio ovo :D

Da, opremu nemam pa sam iskoristio debele trenerke, preko farmerke, debeo duks, preko letnju jaknu i na kraju debelu zimsku jaknu, bio sam ko robokap, skijaske one kineske najdeblje rukavice(duboke, prelaze preko jakne pa nema nikakvog vetra) i bilo je sasvim ok dok se nije smrklo i naglo opala temperatura i onda je bilo malkice hladnjikavo al nista strasno :D

A od prirucnog alata sam poneo komplet imbusa, kljesta, zice, kompresor na 12V, set za cepovanje, kombinovani srafciger, unimer, pola litra ulja i francuski kljuc, ali mi hvala bogu nista od toga nije trebalo(a da nisam poneo zatrebalo bi 100%, tako to ide u glavnom) :D



Hohštapler

Malom da se ispod imena napi¹e "Kostin mali"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

hladno bre mnogo... ja sam se juce smrz'o kao picka... malo manje sam vozio od tebe ali opet kad predjem 120 prilicno hladno

p.s

al si ga uvezao svaka ti cast [rofl] i vezicama i telefon lepljivom trakom [rofl]

Lazic


Bori¹a

a i realno ako si isao autuputem ne treba ti navigacija ni za sta... posle batocine samo pravo
znaci nigde ne skreci kao da se ne valja i stizes u cacak... i u KG nemoj da pratis putokaz da je cacak desno u kruznom toku... vodi te kroz sam centar (onu siroku ulicu nizbrdo) vec opalis pravo u kruznom toku i prodjes semafor i postu i praaaavo opet i sve dok ne izadjes na magistralu... onda skrenes ka mrcajevcima i stvarno samo pravo :D i dolazis u preljinu i posle ti je lako, znas dalje :D

sad kad razmislim znam napamet put do KG jer sam isao milion puta a nisam jebo nijednom.. da sam sve te troskove stavio na gomilu sad imao bih za novog fazera sigurno

p.s

ovo sto nemas opremu ti je veeeeoma losa stvar, samo da znas

Glava Dole

Sad mi nebi ni trebala al ne pamtim puteve bas nesto preterano dobro a autom sam isao odavno jos kad sam se doselio i opet sa navigacijom pa nisam ni obracao paznju na put nego gde mi ona kaze a busom vec idem preko BGa pa mi to nista ne znaci a i onda se zavalim i spavam pa nije losa stvar navigacija, u ostalom vidis koliko jos do iskljucenja, koliko km ti ostalo do kraja itd...

Znam al stalno se ispreci nesto ispred toga, ovako je toplo mada i stitilo bi dosta sigurno 15 sloja gore i dole zimske trenerke i zimske farmerke, jedva sam noge savijao kolko bilo debelo :D Bice jednog dana i ona al otom potom, sad moram da stedim debelo da ne potrosim ovo malo para sto imam pre nego sto malo izgladim stvar sa mojima da ne crknem od gladi ovde u cacku kad potrosim sve :D

Glava Dole

I nek mi posle neko kaze da tepelatija ne radi, razmisljam malo pre gde bi mogo da kupim nekakvu jeftinu ceradu i neko zvoni na vrata, ja izadjem kad mi gazda daje kvalitetnu kamionsku ko poruceno za ovaj motor a ko nova je :D Jos jedan razlog za osmeh, kad zazimi uteracu ga tamo gde drze drva al mi sad malo nezgodno jer cu da je vozim stalno a ovo mi leglo ko budali samar da se ne hvata rosa ujutru :D

Bori¹a

pazi se u cacku golfova 6 i puntica civilnih ;)

Glava Dole

Fala na savetu, za puntice znam ima ih i u SDu al nisam znao da je cacak toliko napredna nacija pa kupili i golfove [rofl]

Glava Dole

I aj bre u voznju neki dan da ih prodzaramo malo :D

Bori¹a

voznja tek na prolece ;)
prolazis pored stanice saobracajne policije svaki dan, ali se ne vidi jeer je ziva ograda tu, cega sve sluzbenih civilnih ima... zacudio bi se

bigbad86

Milos 96, uzmi ovo od kineza. Posto vidim da ludujes sa reglerima, mozes uvek i u voznji da pratis sta se desava sa punjenjem a moze i da izdrzi da ti puni telefon sa navigacijom. Ja sam ujutru u Grckoj ukljucio navigaciju na telefonu, iskljucio opciju da se gasi ekran i za dan dovezo do srbije bez da se ekran gasio i bez da se baterija ispraznila
http://www.aliexpress.com/item/2015-New-3in1-Digital-Voltmeter-Thermometer-12-24V-Cigarette-Lighter-USB-Car-Charger-Free-Shipping/32376161875.html?spm=2114.031010208.3.11.YlPvRr&ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

mkt

jel nekome ispalo 6000 din u Lole Ribara  ;D ;D ;D

eclipse4


mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
evo cuvacu ti ih ... do sutra