Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

a nisi se smorio i pregladneo jbt? peces ceo dan i gladujes, na kraju ti dokurci i ni ne jede ti se vise jer ti je preselo

Glava Dole

Ne jede mi se? Ja nmg da se uspravim kolko sam se prejeo i jeo sam s merakom :D Nisam planirao da toliko traje a cuvao sam prostor za piletinu, nzm za tebe ali sta god da jedem bude mi mnogo sladje kad sam gladan nego kad sam sit, dakle ovako mi ej jos bolje leglo :D

ЯЭВОЛУТИОН

Lazic vise voli kad je shit nego kad je gadan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

#10043
ja moram da te pitam... gde zivis ti kad svaki dan pominjes autobus?
u cacku ako si iole blize centru ni za sta ti ne treba prevoz jer je sve na 10 minuta peske maksimalno

p.s

danas mi je izmamilo osmeh, isao sam u subotu ujutru u jagodinu i vratio se sutradan, kolima, i toliko sam obradovan potrosnjom da nemam reci
6 litara je prosek na 250km (malo sam se vozio u prazno jer sam omasio put u 11 uvece i zamalo stigao do vojske kod gorana al nebitno) i to nisam vozio uopste polako, autoput brzo, od batocine do kg relativno brzo, od kg do cacka oko 80-120 zavisi gde...
volim ovaj auto!

Glava Dole

Ma ja sam kasno poceo da trazim aktivno stan(par dana pre nego sto je trebalo da dodjem ovde) pa sve ili bilo zauzeto ili skupo sto sam nalazio pa sam sad na atenici, kod trnavske reke, bas kod autobuske stanice tako da nema pesacenja, iz kuce ulazim maltene u autobus i izlazim u centru a ima ih cesto, jedino sto placam mesecnu(a imam popust na index)... a ovde imam kuhinju sa trpezarijom, parno grejanje, dobar net, svoje kupatilo, odvojen ulaz itd sve sa svim troskovima sem struje(a potpuna komocija kao kod kuce) 80e tako da mi se svidja, to sam bas i trazio, bezim od stanova :D

Bori¹a

gresis onda, trnavska reka je u trnavi a atenicka reka je kod plave hale u atenici ako na to mislis :D


Andreja

Ceo dana¹nji dan! Odlièno vreme, nekih stotinak kilometara na VFRu, konaèno sklapanje Juginog XT-a, blejanje i ro¹tiljanje kod UFFa na placu, èist hedonizam. Nisam imao ovako dobar dan od pro¹log vikenda :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

a ne umes da se javis kad dodjes u jagodinu a sine?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 25 Oktobar, 2015, 22:29
gresis onda, trnavska reka je u trnavi a atenicka reka je kod plave hale u atenici ako na to mislis :D

Pojma ti ja nemam ni gde je trnava ni gde je reka, ja ne vidoh nikakvu reku, gazdarica mi rekla samo da kazem do trnavske reke i svi taksisti me voze ovde kad kazem trnavska reka, vozaci autobusa itd... ja sam preko puta plavog horizonta ako znas gde je, stari put za kraljevo(il za zablace, kako ti lakse) :D

Bori¹a

znam gde si, opusteno, imas i prodavnicu kod preko puta plavog horizonta a i jednu dobru ribu tu preko puta, ucila je sa mnom :D

@balcan bio sam kod devojke :D :D
dolazicu sad maaalo cesce :D

juga

Konaèno sklopio jare, iz BRRRRAAAAAAAPovao, ro¹tiljao kod Uff-a na placu... ¹ta mi vi¹e treba!!!

Joker

Jutros mi se rodilo kumce!!!!! Junak!!!


[vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle


Lazic

Citat: Popsy poslato 24 Oktobar, 2015, 04:57
posto je i dalje tema sa osmehom... izleti mi neka voznja od pre 5 godina a odma pored nje i ovaj klip....


! No longer available
Kakvo je danas sranje u odnosu na tada, sve oti¹lo u kurac... :(

Bori¹a


Darko

Izmamila mi osmeh ova 4-a zvezdica ;)

Bato moj - 5k postova...


BOKYBOY

Citat: Darko poslato 27 Oktobar, 2015, 20:49
Izmamila mi osmeh ova 4-a zvezdica ;)
Bato moj - 5k postova...

...iju...vid manijaka... ;D

Kostić

zatvoreni le¾aj 6205 2RS na tezgi na pijaci ko¹ta 150 dinara. isti kao i originalni koji se raspao u mom toèku.

mrle

Citat: kosta66 poslato 28 Oktobar, 2015, 15:52
zatvoreni le¾aj 6205 2RS na tezgi na pijaci ko¹ta 150 dinara. isti kao i originalni koji se raspao u mom toèku.

I KOJI JE ISTOG KVALITETA.