Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod


UFF


Kostić

#9862
Citat: MIGE poslato 07 Oktobar, 2015, 20:27
Citat: kosta66 poslato 06 Oktobar, 2015, 22:50
tri dana nisam jeo. naðem crvendaæa i otrèim uzbdo do pevca na molim te, uz malu pomoæ nogama, bez lamele i sipam benzin za sve pare. pumpa mi suva, pa za svaki sluèaj, nek muæka malo da ne zarða. a pojeo bi ¾ivu kravu. e to je ljubav. bolje njemu nego meni. dva dana je stajao ispred zgrade, du¹a me bolela. æe zarða, æese ne¹to pokvari od stajanja. i sad sam sreæan, sutra æemo da se vozamo po ulici. makar do kraja marièke i nazad, sve je ravno pa oæe da ide i celih 40 kad zalegnem da me ne koèi vazduh... bu dala. ;D
imam vrh ideju za tebe...zavali gajbu,kupis neku kucu u okolini bgd- a za male pare i za ostatak neki pristojan moped...i ako si pametan,otvoris neki studio za dizajn motora od zice i napravis sajt za prodaju istog...

oæu boli me kurac - neæu. a ¹ta fali mom mopedu osim lamele, diskova, vilju¹ke, zadnjih ploèica i novih le¾ajeva za prednji toèak?


fali benzin ;D

ne patim ja za pristojnim stvarima.  a da sam pametan, ne bi ¾iveo ovde nego na floridi. nisam izgoreo po glavi da pravim sajt za dizajn ¾ice. ja to pravim za du¹u a ne za komercijalu. napravim pa podelim, pobacam... zadovoljavam se iskljuèivo dok od kotura ¾ice ne vidim ne¹to prepoznatljivo, posle mi je bezveze pa ¹utnem.

Lazic


mkt


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

ali on nije rodjen tamo...on je svojevoljnoi tamo zapoceo da zivi....nije ga niko poslao ....on je sam tamo otisao...i zato to vise nije picka materina vec centar sveta.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne zivim jos ali cu uskoro (ako mi neko uradi tablu ja cu vala da je okacim odmah na skretanju kod mene)
galovica, brango pre neki dan ispred mog dvorista ucio sina da vozi kvad :D

mrle

nova fensi "kragna", ona na èièak kao iz amerièkih filmova. odem pre posla do kuma na posao u Agostina Neta. Krenuo iz bloka, ono hladnjikavo na motoru, stiso se i polako. Da mi kum kragnu i ja je stavim onako oko vrata sa sve kacigom (i jaknom) . Ne da dobro dihtuje, nego mi bilo tako toplo dalje do posla.

Lazic

Godinama prièam da bi to trebalo nositi stalno... ;D Smotani ljudi i pre nego ¹to se povrede... ;D

Glava Dole

SD najzad(posle oko 6 sati puta jbnim autobusom, al vredi), kafana i muzika na uvce sa smederevskim drugaricama... ma sve ovde, koliko god da mi je tamo lepo kuci je ipak najlepse kako god okrenes :D

juga


Majstor stolar! [rofl] ( mada je ovo moglo da ide u sme¹ne i zanimljive slike (

Bori¹a

stolare ne stezi toliko germasinu spasce sa stola [rofl]

mkt


mi¹ko_kolo

Mo¾da bi i i¹ao kad bi mu sipao koji litar èorbe. ;D

mkt

Haha pa kad mi je trosio 7l na 20km haha
sad ce ga natankujem

Kostić

ako bog da sreæe, mo¾da do proleæa padne staraèki san - sveta hajabusaaaaaaaaaaa! pa posle mo¾e i da se mre. sreæarados rados sreæa.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 13 Oktobar, 2015, 09:58
ako bog da sreæe, mo¾da do proleæa padne staraèki san - sveta hajabusaaaaaaaaaaa! pa posle mo¾e i da se mre. sreæarados rados sreæa.

...a gde ces posle da zivis u toj tvojoj starosti...?...a deca...?...nemoj da pravis gluposti,ostavi se glupih snova... [neampojma]

Grof

Nije valjda da Kosta menja gajbu za hayabusu + ke¹ ? [ninja] [neampojma] :o

Darko

ne , menja gajbu za  hajabusu i supu u kojoj misli da ce moci da zivi  ....  ;)

to je ljubav prema motoru , svirajte vi Q-cu koliko god hocete.. ahhahahaha  ;)