Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

sve u fullu èeka sa ruèkom ruza, sprema zimnicu itd. :D ali videle smo se na skupu buma sad kad sam bila u bg :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

@Mishko Kolo
Legendarna scena iz serije "Bones" kad tata gospodjice Montenegro (inache jedan od bradonja iz ZZ top) kaze buducem zetu: "Imam kola, gitare i pishtolje, budi dobar prema mom detetu pa cesh imati priliku videti samo prvo dvoje"
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

@Balcan
Josh mi reci da nosi kucnu haljinu i pred spavanje stavlja masku od krastavaca na lice pa mogu reci da sam sve  video i idem dumrem oma.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

goranvojska

Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 01:15
@Balcan
Josh mi reci da nosi kucnu haljinu i pred spavanje stavlja masku od krastavaca na lice pa mogu reci da sam sve  video i idem dumrem oma.
ljubav cini cuda brate.eto sta napravi od ruze.

balcan girl

e to veæ ne znam ostoja zaboravila sam da je pitam :D pitacu je sad kad dodjem :D
p.s.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] krastavci i ruza, i crnaèki dildo i lisice, i lubrikanti i puna kutija kondoma i faca carinika na granici sa crnom gorom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] neprocenljivoooooooooooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

to je bila ubedljivo najbolja fora te godineeeee :D :D :D :D :D ruza koja se pravda cariniku da su krastavci stvarno samo za salatuuuu :D i da nisu njeniii :D pored svega ostalog sto je video :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Na toj slici je bio i neko ko je jo¹ tada be¾ao od mene, makar i sa Ru¾om sa sve rekvizitima... :(

Ostoja

 [facepalm] [doh] Pa ko ga jebe kad je seljak, shto zabada nos svuda. Mogu samo zamisliti celu predstavu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Milos96 poslato 05 Oktobar, 2015, 00:34
Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 00:28
Maliii.... Jeste, naravno, samo je malo starija od tebe. Samo da znash, ima gaaaaddnog tatu...  [bejzbolka]

Ma ne brini, bezopasan sam ja dok mi uff ne pokaze kako se pravilno rukuje sa pitonom [rofl]

ma da odes ti bolje kod Flavius Valerius Aurelius Marelijus Kiselijus Kupus Qrelijus da te od poduci vis da ti deli zahvalnice garant ga silji na tebe  [rofl]

Ostoja

@Lazic
Neki novi nepoznati momenti?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

meni poznati jbg aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii u to se ne mesam :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Duga i stara prièa, nego me Irena podsetila, lajavi krelac...

Ostoja

Shto kaze jedna od mojih starijih sestara : "ne bih ja da se u to mesham, al' da ti meni ipak kazesh o chemu se radi..."
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Od silnog neme¹anja(ne mislim na Irenu) eno je glumi ludilo na Malti za 5 eura na sat svaki treæi dan... Mo¾da æe zaraditi za stan i hranu... Net peca gde naðe, bar 10 minuta na dan... Provod do mojega...

balcan girl

krelac ili pevac biæe odlièno peèenjeee :D :D lazicu ti si budala al ja te volim :D :D :D  iako si budala :D :D :D ja se isto tako seæam da je neko seo u kedi onaj najbrzi i dosao za jagodinu na pivo i na èaskanje od sat vremena i zeleni poklon :D :D :D brate tek je otisla pusti je nek se snadje pa cemo onda i mi na maltuuuuuuuuuu :D :D :D  elem opet se neko nadrkava na mene i lupa mi minuseee :D to mi slatkooo :D znate odkad mi jos niko nije lupio minus na post uuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

lazicu
ali ti nisi tu znaci njoj odlicno :D

Lazic

Citat: balcan girl poslato 05 Oktobar, 2015, 01:30
krelac ili pevac biæe odlièno peèenjeee :D :D lazicu ti si budala al ja te volim :D :D :D  iako si budala :D :D :D ja se isto tako seæam da je neko seo u kedi onaj najbrzi i dosao za jagodinu na pivo i na èaskanje od sat vremena i zeleni poklon :D :D :D brate tek je otisla pusti je nek se snadje pa cemo onda i mi na maltuuuuuuuuuu :D :D :D  elem opet se neko nadrkava na mene i lupa mi minuseee :D to mi slatkooo :D znate odkad mi jos niko nije lupio minus na post uuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D
Kedi bio firmin, gorivo firmino.. ;D

Nek se zabavlja dokle joj volja, ja na Maltu, jok... :( Preveliki rizik ostaviti jednoj osobi decu od 15 i 12 godina, pogotovo zbog zemlje gde je dobro snala¾enje kad zaradi¹ 1000 eura sa radnim vremenom od 12-14 sati... Neka hvala, to imam i ovde...

Andreja

Citat: balcan girl poslato 05 Oktobar, 2015, 01:08
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa brate sta mislis kolike su meni oèi bile kad sam to èula  :o :o :o :wtf: :wtf: :wtf: posle sam se videla sa ruzom da èujem od nje, posto mi je to bilo u rangu nemoguceg :D ruza mi je lièno i personalno potvrdila :D :D :D
p.s. da dodam skoro sam se setila one zurke kod ljilje i mise kad smo se mi manijakuse vraæale ujutru busom po onom snegu u 5 ujutru i koliko smo rovale na draganu gleam neveruem, zbog piletine na zurci :D :D :D :D :D a to je u stvari bilo jeftino maslo :D :D :D :D pa je ruza ostala bez piletine :D :D :D :D

Je l' ovo ono okupljanje kad smo igrali janjine? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ee jeste :D :D :D vidis to sam zaboravilaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!