Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

perlx

Vidi, Okisa je fin, kulturan i naoruzan covek :D

Ostoja

Ostoja, ne Okisha. Slabo vidi al' zato ima kofu municije, red pancirnih, red obelezavajucih, red meka koshuljica. Mada, kad bolje razmislim, da ja ipak kupim mitraljez, najstarija je na faxu, ove dve mladje su srednjoshkolke, ko ce to bre da odbrani od ovih danashnjih momaka...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Srednjoskolke?? Pa sto cutis, to najvise volim :P Pozajmi jednu u naucne svrhe :P

perlx

Pomesah ljude, ovaj ima arsenal [panic]

Cek, fax kazes ... ? :D

Ostoja

Malii, miran tamo...
Nadjem svojevremeno na netu "anketu za buduceg momka moje cerke", zajebancija za sve pare, na kraju pishe "slomish li srce mom detetu, otkinucu ti glavu..", dam to najstarijoj, ona to prosledi svom momku pre nego shto smo se upoznavali, dechko se shest puta preznojio kad smo se rukovali...
Mor'o sam, to je bilo jache od mene.   [panic]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

ja stvarno mislim da on treba da ode kod uffa u goste da nauèi da rukuje sa pitonom :D sa svim pitonima u stvari :D u isto vreme :D
p.s. sad mi jos vise zao sto se ruza udala :D zamisli kako bi to bilo fino da je ruza jos uvek single a piletina ima 19 godinicaaa bas ono sto ruzaa voliiiiiiiiiiiii :D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 00:46
Ostoja, ne Okisha. Slabo vidi al' zato ima kofu municije, red pancirnih, red obelezavajucih, red meka koshuljica. Mada, kad bolje razmislim, da ja ipak kupim mitraljez, najstarija je na faxu, ove dve mladje su srednjoshkolke, ko ce to bre da odbrani od ovih danashnjih momaka...
Odmah se setim scene iz anðela 2, jebite meneeeee... ;D :-* Moja æerka 15 godina, samo se nadam de æe uspeti da izbegne razne skotove u ¾ivotu... Za sada mi deluje kao da hoæe... :D Dodu¹e, ¹to vi¹e æerki, vi¹e zetova... ;D

Ostoja

@ Lazic
Sve zetove ce gi pobijem...
Iz mog iskustva, sve krece iz kuce. Ja sam svojoj deci vishe drug nego otac, bez nasilja, vike, sranja, samo pricha, pricha. pricha, primeri, pa ih pustish da sami zakljuchuju... I pali, da ne poverujesh.
Inache, najstarija je gledala Andjele II pa mi je rekla "Ostoja, mislim da ti ovo ne treba da gledash"
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

@Balcan
Stinormalna, pa da ga Ruza nachisto upropasti, kao druga i komunistu bajkera...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

pa ne moze vise :( ruza nam se udala i postala domacicaaaa :D i zove muza hani bani, srce, zeka i tako tooooo, pere, èisti, kuva, sve radiiiiii :D znam, znam, i ja sam bila u sokuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


Lazic


BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 05 Oktobar, 2015, 01:05
pa ne moze vise :( ruza nam se udala i postala domacicaaaa :D i zove muza hani bani, srce, zeka i tako tooooo, pere, èisti, kuva, sve radiiiiii :D znam, znam, i ja sam bila u sokuuuu :D

...jel me zezas??? Ruza??? :wtf: :wtf: :wtf:

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pa brate sta mislis kolike su meni oèi bile kad sam to èula  :o :o :o :wtf: :wtf: :wtf: posle sam se videla sa ruzom da èujem od nje, posto mi je to bilo u rangu nemoguceg :D ruza mi je lièno i personalno potvrdila :D :D :D
p.s. da dodam skoro sam se setila one zurke kod ljilje i mise kad smo se mi manijakuse vraæale ujutru busom po onom snegu u 5 ujutru i koliko smo rovale na draganu gleam neveruem, zbog piletine na zurci :D :D :D :D :D a to je u stvari bilo jeftino maslo :D :D :D :D pa je ruza ostala bez piletine :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Miloshe, ne znash ko je Ruza? Eeeeee, shta si ti propustio, sad je kasno.
@Balcan
I ono, sve u fulu, serviran ruchak, cicomaco, tople papuche da se muz ne prehladi, jaooooooo
A bila je cool lik....   [nono]  :-[
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 01:02
@ Lazic
Inache, najstarija je gledala Andjele II pa mi je rekla "Ostoja, mislim da ti ovo ne treba da gledash"
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ukratko, vojska sa isukanim pitonima napada gajbu Nikole Koja, naravno brojno nadmoæniji pregaze ga, a on sa zemlje vièe jebite mene, a ne njuuuuu, a znate jako dobro me¹am...  [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 00:54
Malii, miran tamo...
Nadjem svojevremeno na netu "anketu za buduceg momka moje cerke", zajebancija za sve pare, na kraju pishe "slomish li srce mom detetu, otkinucu ti glavu..", dam to najstarijoj, ona to prosledi svom momku pre nego shto smo se upoznavali, dechko se shest puta preznojio kad smo se rukovali...
Mor'o sam, to je bilo jache od mene.   [panic]
Moj pokojni æale je zetu pred svadbu sa mojom sestrom rekao, onako "mrtav ladan" tonom: "Miki sine, ako ti moja æerka ne bude dobra - ti je vrati. Za nju æe u ovoj kuæi uvek biti mesta. Samo, molim te k'o Boga, nemoj da je bije¹. Jer ako èujem ili vidim da si je udario, ti si mlaði i jaèi od mene, zgaziæu te kolima! Neæe¹ mi pobeæi. ;D

Ostoja

M agledao sam, normalno, znam moje dete, provokator...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...