Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


balcan girl

to se kosta kaze ja nisam rasista ja sve ljude mrzim podjednako :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

volim i veverice. kad skaèu naokolo po ¹umi. ko je bre rasista? ja samo ne volim one koji tra¾e pare. mlogo para. : )


mrle

ZZR-om na posao. ©to dobro ideeee

Kalesin

Meseèevo srebro..., parèe torte od vi¹anja u fri¾ideru na poslu...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mrle


mrle

sinoæ sam ga doterao kuæi, jutros prva vo¾nja do posla.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

joka

   Pridru¾ujem se èestitkama, jel Taticin biv¹i ZZR?    [cheers]

mrle

Citat: joka poslato 16 Septembar, 2015, 14:47
   Pridru¾ujem se èestitkama, jel Taticin biv¹i ZZR?    [cheers]
Nije. Prvo sam oti¹ao da vidim Taticin. Jbga, mnogo stoji napolju, lep¹i je bio na slikama, ali ovako je bio ok, nije bilo veæeg smanjenja cene, ne¹to simbolièno. Sluèajno sam video isti takav u Gandijevoj, vidim da mi je u kom¹iluku, pitam DrBaneta (vozi ZZR1100) da ode sa mnom da samo pogledamo. Taj je bio u boljem stanju, skoro da sam se odluèio za njega. I posle toga smo do¹li kod mene na pivo i ja pravio pizzu i dok smo sedeli Bane vidi u Zemunu ok ZZR sa ok cenom (jeftiniji). Odemo mi tek posle nekoliko dana da ga vidimo. Ono vlasnik ok matorac, Kawa pre¹la 29.000, dobre gume, lanac, lanèanici, nove ploèice, dva kljuèa (drugi neotvoren, stoji u fabrièkom nekom kurtonu), servisna knjiga, svi raèuni, carinski papiri... Dam èoveku kaparu od 200e i on mi prevede motor na mene!!! Ka¾e:"Daæe¹ kada skupi¹". I dok se radila odjava, agencija, èekanje tablica, skupim ostatak i sinoæ namontiram tablicu i dovezem ga kuæi (bilo je obrnuto, kuæi sam mu stavio tablicu).
Dok smo ga prvi put gledali, ja zvao Bokiliæa za savet. Ka¾e èovek:" Idi sada do tvog majstora, ¹ta ima veze ¹to je u Pazovi, taman probaj bolje motor".
sada, videæu ¹ta sam kupio, prodavac je (deluje) veoma ok lik. Juèe upoznao i moju ¾enu, poziva nas da svratimo kada smo u prolazu, onako iskreno davao savete da pazim, dok se ne naviknem... ¹to moja ¾ena ka¾e kasnije, kao da mi æale govori kako da se pona¹am.

mrle

da dodam, matori mi je platio pola tro¹kova registracije, i¹ao u Lajkovac da odjavi tablice...

Hurricane

...svaka èast, da ga vozi¹ u zdravlju i osmehu...

VR 46

Nek je sa srecom :D  i daj jos slika da vidimo masinu :D
Twist of wrist!

Grof


dusankobgd


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Hohštapler

Èestitke i od mene!  [thumb_up] [thumb_up]

Na ¾alost, odvikli smo se od normalnih ljudi i po¹tenih prodavaca, pa nam sve sad deluje sumnjivo...

Ovaj deèko ¹to je od mene kupio motor, je pre koju nedelju i¹ao u podu¾u vikend vo¾nju i zvao me kad se vratio da mi se zahvali ¹to ga nisam pre¹ao i ¹to sam bio iskren, da je motor stvarno sve kako sam rekao...
a do¹ao je do mene na preporuku zajednièkog prijatelja.
[neampojma]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979