Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2015, 19:43
slu¹aj bre ti zeleni seronjo. ni¹ta nisam slagao, lepo sam napisao da sam oma¹io kombi sa 160, ¹to je istina. posle doðu ovi zajebanti i poèu sa sviraju kurcu. nedo bog nikome da se na¹ao na mom mestu taj dan. osmeh mi je izmamilo to ¹to sam ¾iv do¹o ovde da podelim sa vama do¾ivlaj. boli me kurac dal nekoga smara ili ne. nekoga smara, nekoga ne smara. isto kao i gomila tema koje mene smaraju pa ja æutim. mene smaraju, druge ne smaraju.
La¾e¹, krvavi ti zubi...:P ;D

clutch&brake

Osmeh mi izazvao Steva contimoto. Evo obecavam da ga necu zezati za bricu i sladoled :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Septembar, 2015, 19:11
jos jedna prijava za remecenja javnog reda i mira,,,,,smejem se celo popodne....ove godine ima samo da dajem izjave....

Daj slike!  :)
Nemoj k'o Kosta, "opravlj'o bojler", pa sve usput, popravljajuci taj bojler, vozio 'ladno 300! I nijedna slika!  :)

(Sala  :) ! Nego de', stvarno sta si zasr'o, kako poremeti javni red i mir?)

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2015, 19:43
slu¹aj bre ti zeleni seronjo. ni¹ta nisam slagao, lepo sam napisao da sam oma¹io kombi sa 160, ¹to je istina. posle doðu ovi zajebanti i poèu sa sviraju kurcu. nedo bog nikome da se na¹ao na mom mestu taj dan. osmeh mi je izmamilo to ¹to sam ¾iv do¹o ovde da podelim sa vama do¾ivlaj. boli me kurac dal nekoga smara ili ne. nekoga smara, nekoga ne smara. isto kao i gomila tema koje mene smaraju pa ja æutim. mene smaraju, druge ne smaraju.

evo kosto jedna za tebe...drmni jedno pivce i uzivaj

ej evo te....na forumu ;)

! No longer available

Kostić


Kostić



Darko

Cek , sad me teras da stavim sliku koja nije za javnos , a ?

Hahahahhahahah

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 07 Septembar, 2015, 13:30
Cek , sad me teras da stavim sliku koja nije za javnos , a ?

Hahahahhahahah

[rofl] [rofl] [rofl] ...nemoooj kumeeeee....!!!!

Darko

Samo ako mi das "glavu" da probam ...

Haahahahahahahha

mrle

Ponuda motora na pp

"Nista ne lupa i ne cangrlja, troskari ulje, mozda 1L na 1000km"


balcan girl

zezanje u banji zdrelo i posle rostilj i druzenje u petrovcu na mlavi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

E da jutros se oko tri vracam sa posla i na sredini mosta sustizem saobracajnu potrolu kocim usporavam . Majstor ispred mene se pomera ukljucuje desnu zmigu i pokazuje rukom da ga obidjem na sred mosta . Reko ovaj hoce da me zajebe pa da me zaustavi .
Obidjem ga tako da ne diram punu liniju i stanem . Stanu oni i kazu vozi druze nismo te zaustavljali .
Reko znam nego sam morao da se zahvalim :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

ti ne panièi ti si mi taxi vozaè :D :D :D kakav je to naèin da taxista panièi :D c.c.c..c.c :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga

Citat: Darko poslato 07 Septembar, 2015, 13:30
Cek , sad me teras da stavim sliku koja nije za javnos , a ?

Hahahahhahahah
Sram vas bilo deèkoljubci jedni!!!

Darko

hahahah , naprotiv , slika je sa zenskom ....   


hahahhahahhahahhahahha