Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

juga


Jecko

Eclipse tebe definitivno zovem da mi radis potkrovlje, da imam gde da zivim jednom kad se mozda vratim.

Onaj minimalizam preeeeedobro izgleda.

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 02 Avgust, 2015, 20:09
Stigo sad sa sokolca bio na skup,guzica ok,ruke mogu bacit al naredni vikend idemo turicu 700km da malo nabijem kilometara na xt :)
Ti si bre luuud... ;D :-* [srce]

p.s. Javljaj se majci kad negde doputuje¹ da te ne bi u top metnuo i ispalio na Rose... :P ;D

eclipse4

Citat: Jecko poslato 03 Avgust, 2015, 09:31
Eclipse tebe definitivno zovem da mi radis potkrovlje, da imam gde da zivim jednom kad se mozda vratim.

Onaj minimalizam preeeeedobro izgleda.

ali pod dva uslova:

1. radi se za Dz
2. ako tad imam vreme

ostalo ce sve biti ok ;)

evo jedan da kazem slobodno jedan visegodisnji rezultat...tj rezultat koji je bio apsolutno uocljiv tek nakom dve godine....

jecko mozda ti uradim nesto ovako da imas gde da meditiras u penziji ;)

inace sam ovo radio kod dede nravno i uz njegovu pomoc..... "donesi mi  ono i dodaj mi ovo"

slike su zasticene autorskim pravom a htc one x slikao ko fisni telefon mater mu....(slike od prosle god) i jos nesto...ne nisam nikakav bastovan nit imam firmu za to a jos manje reklamiram svoj rad...ja se samo pravim vazan svojim umecem  [rofl] [rofl] [rofl]


zaboravih da dodam...ovde je nekad bio zasadjen kupus,paradajz,paprika....takva bila moda i ono kao kad ti dodje neko u kucu ti ga sprovedes kroz plavi patlidjan itd...kao pazi da ne ugazis u arpadjik  [rofl] [rofl]
i onda kada sam prvi put krenuo sa promenom izgleda baba mi je rekla "e kad budes trazio paradajz ja cu ti dati slanik i ima da te teram da pases englesku travu" ...i sve razumem kad ne bi bio gde ali brate iza kuce plac ko recimo 2,5 fudbalska stadiona...zvrljilo prazno...zasto? pa verovatno tako pokazujes da si domacin kad ti kupus ispod prozora.... ;)










mkt

 [thumb_up]
jel imas i lavice na kapiji  ;D

eclipse4

nemam a i da ih imam bili bi dedini mada je njemu fetis pecurke,labudovi kokoske i patuljci...ah da i zabe  [rofl] [rofl]


al sve je to stvar ukusa nemogu da mu ih bacim bice odmah  [zena] [prebicute]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 03 Avgust, 2015, 19:54
nemam a i da ih imam bili bi dedini mada je njemu fetis pecurke,labudovi kokoske i patuljci...ah da i zabe  [rofl] [rofl]


al sve je to stvar ukusa nemogu da mu ih bacim bice odmah  [zena] [prebicute]

slike.....zanima me koji su patuljci...oni iz snezane ili gorgojli :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

e jebem te talentovana,kad se covjek rodi..,pa slika li ti ovo za one casopise.vrt,basta,ono,ovo...,nagrada bi pala momentalno!!  lijep vrt svaka cast,mali park iza kuce!
jin-jang

Darko

U nedelju bi trebali da pogledate rts 1 , i emisiju SAT , glavana atrakcija na auto-putu E-71 - MOJA MALENLOST , mister Dare...

Ovom prilikom veliki pozdrav celoj ekipi sat-a




Bori¹a

hahahahaahahahahahhhahahhhahahaahahaahah moram da okupim porodicu i da kazem draga familijo, pustili ste me kod ovog coveka u beograd, samog [rofl]

UFF

eclipse oces i meni da uredis bastu?
nemam pi*ku ali imam neogranicene kolicine hladnog  [cheers] i mesa :D


Kostić

napala me pomisao, da bi neko od autoriteta, mogo da organizuje jedan dan, nedelju, da se okupimo kod iljadu ru¾a u 9 i zapalimo na malu vo¾nju do gorana u vojsku na kafu, pa popodne zapalimo nazad. (trip nije komplikovan, upotrebljavao sam ga vi¹e puta, kad mi dune kurac da odem u kafanu krstiæ i sin u kniæu na tursku kafu i parèe dobre muzike pa zapalim nazad) stignemo do podne, iznenadimo ga (ako je kuæi, ako nije e jebiga ;D ), pa oko pet zapalimo nazad. teo sam da mu uvalim jedan poklonèiæ u ime na¹e MM 'porodice' (ako se mi mo¾emo tako nazvati, jel  : ) a mrzi me da èekam roðendan MMa. ono, imali smo solidna dru¾enja, valjda æe ih bude jo¹ do zime, pa ako je neko lud ko ja, nek organizuje. ako nema takvih, onda me d¾aba napadala pomiso, a i d¾aba sam piso. ;D

UFF

mogu ja da organizujem
ali ne mogu da idem iako bi zeleo
imam preca posla jbg
zato ni na uvac nisam otisao, a od uvca u srbiji lepse nema ili ja na lepsem mestu bio nisam

Lazic

Citat: kosta66 poslato 04 Avgust, 2015, 02:07
napala me pomisao, da bi neko od autoriteta, mogo da organizuje jedan dan, nedelju, da se okupimo kod iljadu ru¾a u 9 i zapalimo na malu vo¾nju do gorana u vojsku na kafu, pa popodne zapalimo nazad. (trip nije komplikovan, upotrebljavao sam ga vi¹e puta, kad mi dune kurac da odem u kafanu krstiæ i sin u kniæu na tursku kafu i parèe dobre muzike pa zapalim nazad) stignemo do podne, iznenadimo ga (ako je kuæi, ako nije e jebiga ;D ), pa oko pet zapalimo nazad. teo sam da mu uvalim jedan poklonèiæ u ime na¹e MM 'porodice' (ako se mi mo¾emo tako nazvati, jel  : ) a mrzi me da èekam roðendan MMa. ono, imali smo solidna dru¾enja, valjda æe ih bude jo¹ do zime, pa ako je neko lud ko ja, nek organizuje. ako nema takvih, onda me d¾aba napadala pomiso, a i d¾aba sam piso. ;D
A meso...? Zajebi nenajavljeni...;D

DraganPavlicevic

Kole, ja sam ZA. Da vidimo ima li jo¹ zainteresovanih, pa bi mogli ove nedelje.

stilgar

#9178
Stigla mi "letnja" kaciga



Andreja

Po meni je bolje ne nositi kacigu nego nositi ovo jet govance...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D