Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

u pravom trenutku :D
kad stizes?

mkt


Ostoja

@UFF
03.08. popodne, telefon ostao isti.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Hattrick

#9065

Darko


Kostić

240 bez kacige. Majka za masa¾u lica....   [flashing]

Andreja

... dok ne naleti neki insekt i probu¹i ti mozak ili izbije oko... Sve preporuke  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Ma sa kacigom i pesacki prelazim :)

Kostić

Insekti? mene ne brinu insekti. Brine me kocka od prednjeg toèka, kriv desni ¹tap, prazna vilju¹ka, apsolutno 'plivajuæi' diskovi, od dva postojeæa, jedan kriv, trougao bez le¾aja, velika nestabilnost pri 180, voblovanje na 200, poskakivanje motora i tako, jo¹ pokoja sitnica. al sve se smiri preko 220 osim poskakivanja. kao da jedva pipa asfalt. Neverovatna èinjenica da ne postoji kontrola mi¹iæa lica pri toj brzini, usta oko glave, kompletna deformacija mi¹iæa, nekontrolisan izliv slina, bol i peèenje ko¾e, promaja kroz u¹i i nos. jebaèki adrenalinski strah. Treso sam se pola sata i celu noæ razmi¹ljo, dal je istina da bog èuva budale. Kako god, vredelo je isprobati taj filing. Tad i nikad vi¹e.

Bajdvej, to se nikako ne bi desilo da nisam razbio kacigu o beton pre neki dan, pa sad nem ¹ta da stavim na glavu. A ne mogu da stavljam drugu, sujeveran sam po tem pitanju. Pa sad, matematièki gledano, klin se klinom izbija - polupo sam kacigu pa to ispravio ovako. Da se svemir ne iskrivi sluèajno. Balans i ravnote¾a - jednako - nirvana i dug ¾ivot.

Bruka. ;D

makinjo

Ja da nisam imao kacigu proslu subotu mozda sada ne bi kuckao a isao sam max 50 :(

eclipse4

meni ovo lici kao da se hvalis sto si potencijalna mega opasnost na putu  po tudje zivote a i po svoj....medjutim sam si vlasnik svog zivota mos da si ga uskratis kako hoces,ali ti to ne daje za pravo da smes drugom da oduzmes zivot  [neampojma] [neampojma]

znam da ces reci da to svakom moze da se desi medjutim malo je mnogo manja verovatnoca da ce se nekom potpuno ispravan motor raspasti na toj brzini nego tvoj ( po tvom opisu)...

a da budem iskren da vozis negde po nekom isusenom jezeru pa i ok da te razumem....ali brate voziti po saobracaju gde se u svakom drugom autu vozi dete ili dva....nasao bih bio opravdanje u svakom sudiji da ti pokaze podrum na par godina uz svakodnevnu edukaciju o saobracaju i bez prava da te iko poseti.

a i nedao bog da se skrsis ne verujem da bi te i najrodjeniji zalili ako zajsta vozis takav motor u takvom stanju sa tolikom brzinom i bez opreme....

kosto iskreno od pocetka foruma pa do sada jedino ti nisi updejtovan zapravo radis davngrejd u svakom smisli i svaki put....i mogu ti reci da me iskreno sve vise i vise razocaravas....

minus ti necu dati (tebi to nista ne znaci,ali ovo nije za osmeh vec zabrinjavajuce da je nako od nas takav) ali neka ti je bog na pomoci...definitivno si zabagovao brate pred pubertet,prestani dok jos ima zivota u tvom telu  [stop] [stop]

vise bih voleo da bude  [cheers] nego  [pop] a jos manje da nekog drugog ubijes!


mkt


mali_zmaj

jin-jang

OKi


Hohštapler

...e vala ba¹.  [clapp]
Mene vi¹e mrzi da pi¹em odgovore na te njegove gluposti, smaram druge a njega zabole - d¾aba mu govoriti.
Treba matorog preko kolena i ko dete  [prebicute]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Otac je njegov kriv...tukao ga je na vreme ali u glavu....kao sto vidite decu ne treba samarati.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

#9078
2300 kubika sunce mu poljubim 😊





Darko

kad dve budale nemaju sta pametnije da rade ....   [rofl] [rofl]

! No longer available