Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

zvace tebe u 29ti..

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 03 Maj, 2015, 12:12
GoPro | Ride around the City

Malo sam se igrao sa ovom muzikom,editorima i cudima pa nez valja li :)

Mali¹a jebe mamu kako vozi, ba¹ prija gledati ga... ;D

Balsa Wrx

Janko ubija kako vozi ali bukvalno,vrti se u krug sa runnericom sou pravi stvarno je doktor sto se tice tocka..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Znam kako vam je klizav asfalt, ali on u¾iva u tome, a mene hvata panika...;D

Balsa Wrx

ja sam pojeo gume na xtx za 4000km koje sam preso od kad sam ga kupio :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Nemam ti ja para da menjam gume na 4000...:o ;D

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Moje nikako dumru od 2012-te, a veæ smo tri puta pali zbog njih...;D

mali_zmaj

balsa sit se navozao!! jecko jo¹ malo pa æemo te u novinama viðati... ono pod selebriti,samo naprijed poka¾i ima kako mi to radimo..,balcan samo ¹trebaj...nisu godine bitne veæ papir i cilj na kraju.. ja nikad nisam imao namjeru da upi¹em fakultet niti se kajem zbog toga,al cjenim i po¹tujem svakoga ko ga po¹teno zavr¹i!!!
jin-jang

UFF

Citat: Balsa Wrx poslato 02 Maj, 2015, 01:59
Zafaljujem,kako se pravi da mi ostane velika slika ko eclipse sto je postavio,vozio ga malo danas do 230 ubrzava bruka za toliki motor,ali nije ni primac smT..

pojasni malodetaljnije
interesuje me realno poredjenje snage obrtnog momenta kocnica ciklistke polozaja u vonji...

Balsa Wrx

Cizal nema od ovih mojih srece vidim ja da cu ja polovne stavljat ko stavi na 1cil nove gume taj je lud :D

A UFFe pa evo ovako 1190 ima MNOGOO manje snage u nizim obrtajima,mnogo slabije reaguje na gas,ima losiju ciklistiku od smT e sad dobre stvari su da se taj motor vozi kao bicikla i da ga svaki 5etogodisnjak moze vozit..Ima podesivo vjesanje sve na dugme bukvalno ga podesis po volji i to je super,1190 bolje ubrzava poslje 150 dok smt ima brutalno ubrzanje do 150 160 i kida na tocak odma sto je meni mnogoo zanimljivije bilo ovo je motor vise za picke da me pogresno ne svatite,puno elektronike kurci palci,mnogo stvari za koje ne znam sta ce mi ja sve to pogasim i vozim ga kako bog nalaze eto jedino abs ostavit sve drugo gasim stavim ga na sport mod vjesanje isto...E onda je to MOTOR vec ide kao blesav kida i na tocak i slicno ali opet ga nebi pogledao pri smT on je sirovih 115ks a ovaj ima pickastih 150ks ali jbg svako ima svoj ukus i zelje moj caca je tio motor od kojeg nece poginut svaku drugu krivinu jer on kaze da on to ne moze da vozi polako jednostavno motor te vuce dok ovaj ubacis u comfort mod i imas beverly za kroz grad u rain mod ga ubacis ide kao da vozim trotinet od 125cc ali svako ima svoj ukus za mene to motor nije pravi motor za penzionere :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Tatica

Осмех године - постао сам деда други пут. Родио се мали Вујадин!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

moj otac koji je sad dosao iz grada pa da mi se pohvali da je upoznao ribu i uzeo broj telefona preprièao sve u detalje (jebote gori je od mojih drugarica :D :P ) ...sto znaèi da æe da me liferuje iz stana koliko za dva dana da bi mogao da privede :D :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


VR 46

Twist of wrist!

mkt

onaj osecaj kad zabodes sluzbeni put a sve ti placeno
pristina-gracanica



UFF

 [rofl]  evo krs za poslednju fotku

VR 46

Zasto krs kad je sve pojeo?  ;D
Twist of wrist!

Nadalina

Odem do banke, tu se ovi sto rade izvinjavaju jer su zeznuli nesto, pa su mi slali poruku da dodjem, da isprave...
Sedim ja, cekam, on mucenik se znoji i kuca, potpisuje, stampa, izvinjava se...
Salter do mene, Kinez uplacuje kintu na racun...
Ja zveram okolo po banci i ljuljam se malo na stolici (barske stolice ispred svakog saltera, lepo sednes dok zavrsavas ono zbog cega si dosao), kad Kinez izvali da je do njega laowai (iliti stranac)!
Sad je sav srecan i kaze mi Helou (tu se njegov engleski zavrsava).
Ja se nasmejem i uzvratim Helou.
Kaze mu radnica da ukuca sifru, tuc muc, on se mucenik zbuni i umesto da ukuca sifru on ponisti sve.
Pita ga ona sta mu bi, a on ce - ne znam, ne znam, zbunio sam se kad mi je uzvratila Helou! :D :D :D
Dzukela u podznaku