Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2015, 14:48
Ima i toga... "samo u sluèaju ki¹e i snega" ali opet.. Zadnja vuèa, limuzina, udobnost, ti¹ina u kabini... fotelje...

Cek, je l' tebi auto da jeb*s ili da odes da jeb*s?! ;D ;D ;D

Salim se, kontam sta hoces da kazes... (Mada, ne salim se!)
Ali, sta znam, promeni covek prioritete u nekom trenutku.... [rofl] [rofl] [rofl]
Dzukela u podznaku

Balsa Wrx

Uffe ja sam za tebe smatrao da si glavni kriticar i  vjerovao da imas ukusa u aute i imao si pa dje pola uze,ne kazem da je los ali poslje BMW au brate :D al nek je sretan..  [cheers]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2015, 14:26
aj ja æu da ka¾em ¹to svi ostali misle:
"Ovo posle BMWa???!!"
Puuu je.

posle 13 godina starog nemca sad vozim 4 godine starog nemca
puuu je , bas lose :D


uostalom da pravim pogresne poteze prilikom kupovine i prodaje vozila sad auto ne bi ni imao a motor bi bio kineski skuter ;)


Citat: mkt poslato 25 Mart, 2015, 19:14
[rofl] [rofl] [rofl]

bice kad kupi jos jedan

bice kad mi bude trebao, za sad mi jos uvek ne treba

sta misls nece hteti neko da menja mator suv za mladi polo dizel?

koja mi je racunica ne zna niko osim mene, ja zadovoljan  :)
jbg mora malo i mozak da se koristi kad se prevoz kupuje ali to izgleda ne umeju svi

Andjelo


UFF


makinjo

Jel sam ja to dobro cuo? Uff casti pivo na okupljanju  ??  :D

Hohštapler

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 19:46
posle 13 godina starog nemca sad vozim 4 godine starog nemca
puuu je , bas lose :D


Nije svaki nemac nemac. ;)
Ne prièamo ovde dal je ovo sa ekonomske strane pametna trgovina, 13 godina auto æe sad poèeti da tra¾i ulaganja, nego o drugoj stvari prièam i zna¹ ti ¹ta ja prièam.
A kako znam da zna¹? Zato ¹to si imao BMWa. ;)
Aj ruku na srce.
13 godina star BMW3 ili 4 godine star golf, ¹ta je bolje?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979

Nista mu ne fali, cak sta vise, odlican !
[thumb_up]

freepartyman

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2015, 20:24
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 19:46
posle 13 godina starog nemca sad vozim 4 godine starog nemca
puuu je , bas lose :D


Nije svaki nemac nemac. ;)
Ne prièamo ovde dal je ovo sa ekonomske strane pametna trgovina, 13 godina auto æe sad poèeti da tra¾i ulaganja, nego o drugoj stvari prièam i zna¹ ti ¹ta ja prièam.
A kako znam da zna¹? Zato ¹to si imao BMWa. ;)
Aj ruku na srce.
13 godina star BMW3 ili 4 godine star golf, ¹ta je bolje?

Pa golf  [dancing]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska

ma mora da podmaze sa neko pivo jbg rasusice se osovine.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2015, 20:24
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 19:46
posle 13 godina starog nemca sad vozim 4 godine starog nemca
puuu je , bas lose :D


Nije svaki nemac nemac. ;)
Ne prièamo ovde dal je ovo sa ekonomske strane pametna trgovina, 13 godina auto æe sad poèeti da tra¾i ulaganja, nego o drugoj stvari prièam i zna¹ ti ¹ta ja prièam.
A kako znam da zna¹? Zato ¹to si imao BMWa. ;)
Aj ruku na srce.
13 godina star BMW3 ili 4 godine star golf, ¹ta je bolje?


pa bmw ako ti tata placa odrzavanje a ako ne onda golf naravno

vozio sam ga 4 god sve bilo ok i onda krenulo:

trap (aluminiumska viljuska pa ide u kompletu sve sa kuglama i selenm blokovoma) 500e
dotrajala hard guma ili kako se vec zove na radilici sto pokrece sve kaiseve 100e
crko fabricki akumulator 100e
sjebala se pumpa za vodu (iako sam je menjao relativno skoro) i pokidala kajiseve pa sve to novo sa antifrizom 150e
procureo amortizer (nemam pojma koliko su, tako sam prodao)
riknuo alnaser 100e
zamajac trese kad se gasi auto i cuje se u voznji 700e bez ruku tj zamene
ali kad menjas zamajac mora i kvacilo, korpa i lamela 300e
(diskovi plocice naprslu soferku i slicne gluposti necu da racunam)

ima tu jos toga cega se ne secam sad, nek se neko drugi drka sa time, vozicu ja opet bmw kad budem imao kintu i bice noviji a ne te matore leseve, sad imam druge prioritete, jebe mi se za auto, mlad je, kvalitetan je u poredjenju sa dacijama i ostalim novim jeftinim govnima, malo trosi, odezavanja nema i veci mi ne treba znaci sluzice savrseno

zato nemoj tudjom kitom... znas dalje sam
sto vozis cb500 kad je bolja multistrada?

aj ja tebe da pitam sta je bolje porche star 20 godina ili polo star 2 godine?

ali da ga ti zaradis i platis i da ga ti odrzavas i da ti to bude jedini auto koji imas

pa meni i tebi je bolji i polo star 20 godina nego porche star 2 godine
koji ce nam kurac kad nemamo ni za registraciju i corbu a kamoli za odrzavanje

opet: nemoj tudjom kitom...

UFF

Citat: makinjo poslato 25 Mart, 2015, 20:19
Jel sam ja to dobro cuo? Uff casti pivo na okupljanju  ??  :D

odlicno si cuo ali okupljanje je kod mene na placu a ne u ns, bice tema cim pocne sezona
prijatelje sa kojima se vidjam i koji su videli auto sam vec castio a bice i za forumase  ;)

nego da castim sto sam kupio stan?
a sto sam kupio plac?
a sto sam prodao auto?
a sto sam prodao motor i drugi i treci motor? :D

a to sto mi je firma otisla u kurac i sto su otpustili sve kao tehnoloski visak i sto cu sad celo leto da budem nezaposlen i samo da se vozim da nadoknadim za proslu sezonu jel i za to da castim? :D

freepartyman

 Ja sam  danas pitao moju sestru koja isto gleda da uzme pola dizela : Sto ne gledas da uzmes novu fiestu ili C3 odes na sajam i kupis nov.?.Ona mi kaze zato sto nisam luda da za dve godine izgubim 5000 evra..I upravu je, Pola ces uvek prodati kao i ostale automobili iz  WV grupacije... gubi malo na ceni kako godine prolaze..I nemojte da se zaludjujete da je to samo kod nas..U francuskoj,nemackoj ,Italiji je polo skuplji od fieste,clia itd..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

citroen, pezo i reno ni ne smatram za auto

na sajmu gledam restilizovani polo isti q dodali mu macje oci pozadi, promenili masku malo napred i instrument tablu inace identican
pise 10k eur pocetni model i pomislih pa sto sam ja magarac dao 7k za 4 godine star?
i onda pogledah pise 1.0 benzin  [rofl]
rekoh kolika je cena za osnovni dizel agregat ali sa 4 cilindra i bez ikakve opreme

kaze od 14k pa na vise  [rofl]



freepartyman

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 20:52
citroen, pezo i reno ni ne smatram za auto

na sajmu gledam restilizovani polo isti q dodali mu macje oci pozadi, promenili masku malo napred i instrument tablu inace identican
pise 10k eur pocetni model i pomislih pa sto sam ja magarac dao 7k za 4 godine star?
i onda pogledah pise 1.0 benzin  [rofl]
rekoh kolika je cena za osnovni dizel agregat ali sa 4 cilindra i bez ikakve opreme

kaze od 14k pa na vise  [rofl]


Za deset soma kupis polo benzinca ali baraku...nema ni pepeljaru :D

A sto se tice X5 mnogo dobar auto,trebao si to da kupis  i budes najveci baja u selo :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

nego ja sam bre glup sto sam uzeo polo kad je bmw bolji

npr freepartyman mi je preporucio x5 a on je sto kaze hostapler ruku na srce bolji od trojke zar ne?
pa trebao sam da prodam moj bmw 13 god star i da kupim x5 12 god star od milion kubika ali sa kozom, udoban, lep, komforan, loze se picke... i da se vozim
gde mi je mozak bio


ma sta bre registracija se resi sa invalidom, ako nema noge registrujem na njega pa kad me sledece godine pred registraciju bude ucenjivao za kintu ima i ruke da mu polomim pa da bude dupli invalid :D
a ako preteram pa rikne onda samo jos celu familiju da mu pobijem jer na ostavinskoj raspravi hoce da uzmu moje vozilo koje se vodi na njega

a moze i na teretno da se registruje pa po 50e svakom panduru koji me zaustavi, isplati se to, vozis nadrkani X5  sa nalepnicom 80 pozadi  8)

a sto se tice potrosnje to se resi sa plinom, jebes detonacije i atest na svakih 6 meseci vazno je da mi trosi 20 umesto 35 litara  [rofl]

con3

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2015, 20:24
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 19:46
posle 13 godina starog nemca sad vozim 4 godine starog nemca
puuu je , bas lose :D


Nije svaki nemac nemac. ;)
Ne prièamo ovde dal je ovo sa ekonomske strane pametna trgovina, 13 godina auto æe sad poèeti da tra¾i ulaganja, nego o drugoj stvari prièam i zna¹ ti ¹ta ja prièam.
A kako znam da zna¹? Zato ¹to si imao BMWa. ;)
Aj ruku na srce.
13 godina star BMW3 ili 4 godine star golf, ¹ta je bolje?

Bolji je Golf

Hattrick

Za 98% realnih svakodnevnih gradskih (i prigradskih) potreba, auto tipa Polo, Yaris i slicno, je najbolji kompromis svega, i idealni auto.
E sad za onih 2% Fristajler-Kafic-Teatro potreba, moze da prodje i bez X5  ;D