Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

To sto smo mi navikli na gixere koju su isti proteklih 10 godina ne znaci da je nesto drugacije ruzno,svi imamo razlicite ukuse,napravili su drugaciji dizajn,videcemo vremenom da li su uspeli...tako je bilo i sa s1000rr aa ruzan bla bla bla a sad svi  :drka: na njega...
Twist of wrist!

UFF

garant uzeo neki matori suzuki ka ovo ka ono ko da ih mrze da jednostavno kazu godiste jebalo ih "ka"

freepartyman

 Za bmw su smarali samo oko asimetricnosti, tesko da takvi oblici mogu da budu ruzni..Sad su ga sjebali sa novim farovima ali daleko je on od ruznog. Realno yamaha i honda su zadnjih godina  pravili najlepse R-ove, kawa je uvek skrtarila zbog krajnje povoljne cene, a suzuki je izvalio fazon 2006 i drzi se njega ko pijan plota,kao da su napravili umetnicko delo ko mv agusta...Ja cenim odvaznost u dizajnu kao sto je uradila yamaha r1 sada ,ili panigale pre koju godinu ali brate h2r........kao da su ga sklepali za neki sf  film,motor deluje preveliko,nezgrapno...Naravno to je moje misljenje..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2015, 00:42
garant uzeo neki matori suzuki ka ovo ka ono ko da ih mrze da jednostavno kazu godiste jebalo ih "ka"

[rofl] [rofl] [rofl] ...ka kao mala kara...

Darko


UFF

Pa za 2.5 "ka" ne mozes da kupis mladi "ka" :D

Bori¹a


freepartyman

Javljeno mi je upravo da sutra najverovatnije vozam ovo  [yahoo] [yahoo]  [yahoo] [yahoo] [dancing] [dancing]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2015, 00:55
Pa za 2.5 "ka" ne mozes da kupis mladi "ka" :D

e to zavisi koliko je prodavcu hitno ;)

Bori¹a

ne mogu da verujem da si na blow-u odao0 tajnu0 a ovde neces :o

freepartyman

Neka si ti nama postao klavijaturista :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 21 Mart, 2015, 02:08
ne mogu da verujem da si na blow-u odao0 tajnu0 a ovde neces :o
[ban] ;D

mkt

da se odjavom kako treba za veceres

Darko

Citat: Bori¹a poslato 21 Mart, 2015, 02:08
ne mogu da verujem da si na blow-u odao0 tajnu0 a ovde neces :o


pa pazi .. vrlo je prosto ... i na blow-u imam  par jako kvalitetnih drugara koji nisu ovde....drugo , pogledaj temu "kupujem motor" tamo , a  pogledaj temu "kupujem motor"  ovde....  pogledaj temu "problem - nece svaki put da upali" tamo a pogledaj istu tu temu ovde...

o privatnim porukama necu ni da pricam ... koliko ponuda nekih motora tamo a koliko ovde...   

na kraju krajeva , motor je preporuka sa onog sajta a ne sa ovog pa otud i ideja da kazem coveku sta sam kupio , jer mi je isti lik svaki dan slao po 5 privatnih poruka sa proverenim dobrim motorima ...

svakako , cim si ti to video tamo - znaci TAMO SI ,zar ne ? 

eto , to je razlog ... ja i dalje u govoru kazem ovo je moj sajt a ono njihov , ali svakako je kod nas samo kvalitetnija zajebancija

i , posto sam razotkriven .... .evo je ...

2003 god
43.000 km
-nove gume
-uradjen servis
-nije registrovan
-ovaj zatamnjeni vizir + fabricki
-kofer
- verovatno SALONSKO stanje motora

tanananananananaaaaaa







Kostić

ja za 300 dinara sipam dva litra i obiðem svet. ne idem tamo gde mu¹karci plaèu, realno, nem para za novo, pa me zabole da balavim, a sa dva litra ima da oderem dareta i njegovu novu ¹klopociju :)

Balsa Wrx

Dare nek je sretan i bericetan   [cheers]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mali_zmaj

Darko svaka cast!! lepa klavijaturica!!!
jin-jang

Darko


Lazic

Da se nau¾iva¹ za sve pare na njoj...;D :-*

eclipse4

Dare sve cestitke....nadam se da si vec poceo da lickas to sve kako ti volis hehe