Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

bela bembara. a video sam krajem oka da se namestio i èeka da mi umakne. i umaèe :)

Andreja

Danas radio èetiri sata i maksimalno sam iscedio ovaj dan, napravio krug do Juge u Zemunu, prodao èizme, lepo vreme... AAAAA :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Provozao par krugova na miseluku ,pokisao stigao kuci sa velikim osmehom na licu :)

Bori¹a

svaki put kad udjem na forum i vidim naslov teme ZVECN'O MAMI meni suze krenu na oci hahahaah

Balsa Wrx

Citat: Bori¹a poslato 02 Mart, 2015, 23:29
svaki put kad udjem na forum i vidim naslov teme ZVECN'O MAMI meni suze krenu na oci hahahaah

Isto i kod mene  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

mene je danas izmamelo osmeh sunce. jutros sinulo, a ja sav usplahiren. popio kafu, i razmi¹ljam, kako bi bilo simpa da turim kameru pod motor i da snimam malo kako skakuæe zanji i kako lepo kliza ko pijan. odem dole do imra, 40 minuta vezujem i razvezujem kameru, nebili je napokon namestio. ok, ne¹to sam ispovezo, malo se klatila, al je stajala. i motor je stajao. krenem lepo da se vozim, al pre toga srukavicom stisnem dugme na kutiji i naravno ne stisnem ga. glup èovek ne proveri dal blinka ona crvena lampica koja ka¾e da snima. ne preðem sto metara i motor poskoèi jebomajkumajkinu i okrene se za 180 stepeni scelih tries èetres na sat i unazad uleti u blato tamo gde kampuju neki likovi svake godine za prvi maj. ustanem i poènem da psujem kamenje, nekako podignem motor i ukapiram da nema kamere. ispala na asfaltu i ostala tamo. poènem da se cerim ko debil, ono, uuuu saæu da budem baja i da okaèim snimak na manijake, mora da je dobro ispalo. sednem na motor, otrèim kuæi, na brzaka operem motor od blata kod bo¹ka i letim u kuæu. kad ono kurac, snimaka 0. o jebemti mater glupavu i nepismenu, pa ¹to ne proveri¹ leo. tako sam iks puta 'snimao' i posle pizdio. ok, boli me kurac, odo da se ludim malo lep dan. jebe¹ kurèenje, ima dana pa¹æu i ja sa snimkom, ne ¾urim. odem do ajduèke i seo malo ne znam ¹ta æu, kad vidim gore iznad, oru neki uzbrdo i razmi¹ljam, za jedno dva dana æe da stignu do morgeje. krenem da namestim kameru na nju¹ku, kad vidim bembaru ulazi, pa se okreæe pa stane, pa ok, pa dobro vidim bate, jasno mi je èeka¹. saèekaj da se ve¾em pa me ¹uri. krenem ja, a on ispred krene pre mene, najðe jo¹ jedan auto, ja ga obiðem i cepam iza bembare. lepo ide bogami, te¹ko bi ga ogulio sa ovom praækom. i cepa baja, al te prikoèi te ubrza a ja daobog bez koènica, ne smem da mu se zalepim za branik, skuplji je od moje kuæe ;D i tako me bata odere, posle nei¹la kolona, ja iza njega, gore na krivini stali, pa da krenemo, ja klimnem ono, aj opet prvi, krene on al opet kolona i ja obiðem i odem. sve to bilo simpa, izludeo se malo, jedno èetri kruga, mahala mi neka riba, mislio sam skoèiæe na motor æu izginem ;D posle oti¹o kuæi i seo, zamoto dram, pa poèela ki¹a i evo pada i dalje. a ja na rezervi. pu jebemti.... stuko sam neko lav pivo, na¹o u fri¾ideru pa bi se sad vozo krug po ki¹i.


kolko pismo jebote :) auu, opet sam pijan

Lazic


Balsa Wrx

Malo sam zazvecko r6 al nista ne zvecka,ziv i zdrav  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

zaboravi za¹to sam uop¹te otvaro manijake veèeras.


5000 kma na govnetu bez koènica od novembra do malopre. eto, jebiga, bilo bi i vi¹e da sam pri parama, al i ovako nije lo¹e. :)

Lazic

za 5000km si potro¹io oko 300 litara benzina, puta oko 140 dinara za litar, to mu doðe oko 42.000 dinara, ploèice za tvoju kantu su plafon 5-6 hiljada, mr¹udupenava¹arèupavi...:P

Kostić

zna¹ kolko me zabole kurac za ploèice bre. ja sipam za 300 dinara i obiðem svet, ovo tro¹i ko upaljaè (kad sam normalan) pa nisam izgoreo po glavi da bacam kilometre na ¹minku ;D

Lazic

Svejedno si potro¹io bar 35-6 hiljada za gorivo, ne kenjaj...:P :-*

UFF

nije
taj sipa pa bezi sa pumpe

Kostić

jesam. na benzin a ne na ¹minku. ¹minka je sve ¹to nije benzin. èak i novo ulje je ¹minka. a èuj ovog bogata¹eviæa, be¾i... pa ne vozim ja kajen bre :)

Lazic

Kako si krenuo, neæe¹ ni¹ta voziti uskoro...:P

Kostić

voziæu opanke, njih imam vi¹e od 15 godina i jo¹ uvek zuje ko novi :P

makinjo


mali_zmaj

jebote lazicu kosta je zajebo i tebe!! mislim da bi trebao dobiti medalju manijak za zimski kvartal!!  platinasta!! kosta bez uvrede,al lazica je tesko zajebat,al ti ga sisas za sve pare!!     [thumb_up]     on omatoreo pa se smirio... i zaposlio se, a rekao je nikad kravata,nikad stalni posao......     ;)   
jin-jang

Boban_m


perlx