Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ma jel moguæe!? potra¾im stare trokolice na guglu i gle. carevi. mi smo to terali gologuzi, ruke redovno bile krvave, kolena modra, èvoruge... pravili ih od dasaka i ikaela i svi ¾vi omatoreli  :)

http://www.redbull.rs/cs/Satellite/sr_YU/Article/NAPRAVI-TROKOLICU-I-ZABODI-NIZBRDICU-021243249942559


http://www.duraci.de/upload/blog/autorski_folderi/velike/16642938601tr.jpg

[klanjam_se]

Kalesin

jbt Kole di ga nadje, secam se pomaznjavala caletu lagere iz alata hteo da me ubije...al kad je video troku...hteo i on da se provoza..aaaaahahaha...mislim da ovi nasi mladjani nemaju bas puno pojma sta je ovo...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Najte¾e nam je bilo da naðemo le¾ajeve.
Ovo su bile igraèke, a ne ko ova dana¹nja deca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

mene neko vreme napada pamet da ga napravim opet i da se makar jednom sjurim od kampa do banoviæke, makar me posle strugali ¹paklom. napraviæu ga sigurno, sjuriæu se definitivno, al moram da gaðam vreme da nema vozila. u ono vreme proðu tri auta na dan, pa se moglo. ja osim ¹to sam padao sa drveæa i bandera, redovno sam bio krvav i oguljen, polomljen od ove naprave ;D

u 'gara¾i' dao bog uvek je bilo le¾ajeva na pretek, daske èekiæ, par eksera i jedan du¾i ¹raf sa navrtkom i pièiiiiii [yahoo]

dal me napao strah od godina koje dolaze ili se mo¾da nisam dovoljno nabahatio tih ludorija, al sve vi¹e i vi¹e me vata ta nenormalna nostalgija. i krenem da guglam, nebili se prisetio, a ono brate ¾ivi tradicija, al sad sve to moderno. te kacige, te dajnezi, te savremena briga... tja, bezveze. nije to to. al izgleda su na¹e babe i dede definitivno pora¾ene na svim poljima postojanja [neampojma]

no, ko jebe sistem, napraviæu ga, sjuriæu ga, makar me zatvorili na sto godina [dancing]

Slaninar

Nemoj samo izmeðu 23 i 6. To je dozvoljeno samo licima starijim od 65 godina, u prisustvu oba roditelja!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

taman posla, bez la¾nih brkova i brade, ne sedam za volan ;D
nego, napala me ¾ena sinoæ, opet ona ko zorana. ja ju ka¾em, ista si, a ona dobila popizditis. a kupila mi mrtvaèku lobanju potkapu za ng. onu modernu. ¾ene su èudo ;D

balcan girl

kakoooo smo seee sinoc lepoooo proveliiii :D i mazzi je  bezobrazan sinoc me prskaooo :D :P ima da mu odnesem pantalone da mi opere :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

slike kad dodjem kuci :D zaboravila sam kabl od foto aparata :D jel naravno ako nema slika nije se ni desiloooooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 13 Decembar, 2014, 10:40
kakoooo smo seee sinoc lepoooo proveliiii :D i mazzi je  bezobrazan sinoc me prskaooo :D :P ima da mu odnesem pantalone da mi opere :D

prskao te po pantalonama ?  sram ga bilo !   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad ne nosi haljinice....a haljinice su dobre zbog haltera  i to....pantalone ako nisu prokleto kratke su njak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Balsa Wrx

Dosla sestra nakon 20 dana domaaa :D bice voznjee
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

BOKYBOY

#6513
...sunce i voznjica sa bata-Daretom... [yahoo]



Kostić

tamo negde, u nekoj od onih pazova, gde krpe put, nasloni deda juga u moj terminjoni i gura li gura. dok mu nisam mahnuo, ej bre deda, deæe¹ bre, gura¹ me bre, nije stao. onda je ubacio jadnog juga u rikverc i umalo udario auto iza, cela autobuska stanica se smejala, a meni do¹lo da siðem i dam dedi bensiæ, ne bili se odpla¹io, tolko se jadan uspanièio. ladno je naslonio branik na èunak i ide metar na sat. èoveèe, taj treba da ide da vrati dozvolu, da ga ne opali infarkt :)

a pandur gleda i ma¹e, ajde ajde, teraj, vi¹ da je gu¾va. sad sedim i smejem se ko budala :)

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 13 Decembar, 2014, 19:24
...sunce i voznjica sa bata-Daretom... [yahoo]



pozz za kolege  [cheers] a i pozz za zzr-ove  [balavi]
ps:boky gde je oklop? [bejzbolka] [prebicute]
Twist of wrist!

dzimika

Citat: balcan girl poslato 13 Decembar, 2014, 10:40
kakoooo smo seee sinoc lepoooo proveliiii :D i mazzi je  bezobrazan sinoc me prskaooo :D :P ima da mu odnesem pantalone da mi opere :D

ja nisam primetio da si isprskana :P

BOKYBOY

#6517
@VR46   Pozdrav i tebi ;)...oklop montiram ovih dana,cim zamenim semering na balaseru radilice,kapljucne malo ponekad dole na granu pa smrdi...




VR 46

Twist of wrist!

pittatore