Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Lazic


mareskin


Mnogo velika knjiga da napi¹e¹ Teamviewer :D

ÈESTITAM!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Poziv iz Dohe....

U narednih par nedelja se pozdravljamo...

Vas buduci Administrator and Coordinator of reception desk at Sheraton Health & Recreation Center.
[yahoo] [cheers]

UFF

Citat: mareskin poslato 08 Oktobar, 2014, 16:04

Mnogo velika knjiga da napi¹e¹ Teamviewer :D

ÈESTITAM!!!

jbg morao sam da kenjam na 100 strana :)  ako neko hoce nesto da nauci mogu da vam okacim rad.. mada bice uskoro objavljen  ;)

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Jecko

Drugarica i njen cetvorogodisnji sin....

*Krsman se probudio prerano i bari me da ustanem da mu spremim mleko, ja ga bunovna odbijam i pomeram za josh 15-ak minuta ali on ne odustaje i menja taktike, posle nekoliko pokushaja i mog odolevanja on zacuti... osetim mu facu blizu moje, otvorim ochi, on zalepljen za mene djavoljeg pogleda i osmeha mi kazhe "Ej, aj se jebemo?" Ja skochim iz kreveta i pochnem da vichem na njega! A on uz josh djavolskiji kez i mrdanje obrva mi kazhe "Ajde, sad, idi mi spremi mleko!"

....

Hurricane


Jecko

Mali je djavo.... nikome nije jasno gde vise upija tolike gluposti...dal u vrticu, dal na tvu... U svakom slucaju....ima neverovatne izjave i konstatacije....

Jedna od njih je da ceka "kad ce vec jednom da se pojavi taj Nikola Tesla i da ga pretvori u T-Rexa"...

mi¹ko_kolo

#6009
Citat: hurricane poslato 08 Oktobar, 2014, 17:32
:o :o :o
[wtf]
Ba¹ vala! Ne znam ¹ta tu mo¾e da izmami osmeh?! Dete od 4 godine ti ka¾e "aj' se jebemo"! Aloooooooo Laziæu, davaj bombu!
edit:
Izvini, ¹ta njegovi ukuæani gledaju na televiziji?!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 08 Oktobar, 2014, 17:49
Noleta sexomana  [rofl] [rofl] [facepalm]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
se secas noleta iz mladenovca???kakav je to celavi ludak bio!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jecko

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Oktobar, 2014, 17:42
Citat: hurricane poslato 08 Oktobar, 2014, 17:32
:o :o :o
[wtf]
Ba¹ vala! Ne znam ¹ta tu mo¾e da izmami osmeh?! Dete od 4 godine ti ka¾e "aj' se jebemo"! Aloooooooo Laziæu, davaj bombu!
edit:
Izvini, ¹ta njegovi ukuæani gledaju na televiziji?!

Vidi, poznajem porodicu...znam da niko nije tamo ni poremecen ni lud.... Smesno mi je to sto je klinac to krajnje namerno iskoristio kao taktiku da mu mama skoci iz kreveta i razbudi se.... To sto on nema pojma sta je rekao, nego zna da ce da izazove bes...

A gde je cuo, video.... Sta vam je cudno...pa otvori bilo koje dnevne novine i maltene na naslovnoj strani sise, dupeta i sl... Da ne pominjem sta je sve na Tvu..

Hurricane

...a tata, kako je on reagovao na to?

mi¹ko_kolo

Vidi¹, deèji mozak ne funkcioni¹e na tom nivou. Deca se pona¹aju po odreðenom modelu. Odnosno, morao je da èuje pitanje i da vidi neèiju reakciju na isto, da bi i sam napravio sliènu situaciju.

Jecko

Pa kaznjen je...od strane oboje. Naravno....
Mada kazem ti...nema on pojma sta je lupio... :D

Znao je da se ne sme....ali veze nema sta je rekao....

UFF

Citat: Jecko poslato 08 Oktobar, 2014, 17:54
Vidi, ...

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Oktobar, 2014, 18:10
Vidi¹,

kako vi to vidite i pokazujete nesto jedno drugome preko texta na forumu?

kad neko zapocne recenicu sa vidi...  [samoubistvo]

sta da gledam jbt valjda da slusam? osim ako mi ne pokazujes slike iz vojske  [rofl]

Joker

To ti je jedan od nacina opisivanja u ovom slucaju subjektivan, gde ona zeli da naglasi njenu tezu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

 [rofl]  da da i sve vise ljudi koje znam naglasavaju sadrzinu svake recenice koju izgovore jer skoro svaku tako zapocinju

ako hoces da naglasis sadrzaj neceg zvucnog a ne vizuelnog onda kazes: SLUSAJ a ne vidi jbt

clutch&brake

Ja prvi kazem vidi i zarazio sam mnoge ljude sa tim...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!