Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mareskin

Citat: mareskin poslato 11 Jun, 2014, 16:09
Citat: balcan girl poslato 11 Jun, 2014, 15:49
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ti si mareskin odavnoooo u friendzone :D :D :D :D

Ako ti ta zona nije dobro ograðena preskoèiæu ogradu :P

Citat: balcan girl poslato 11 Jun, 2014, 16:12
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ne mogu ni da zamislim da nesto preskaèes  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kad bolje razmislim u pravu si... nije ovo ljubavisanje za mene. Ja se veæ preznojio od same pomisli da skaèem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

e jebem vas blentave,samo da se sklopim sa parama i vremenom i et me na nekom druzenju,da vas vise upoznam!! :D
jin-jang

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tatica

Данашњи осмех:

По овој пакленој врућини свратио на пумпу, наточио 15 л ХЛАДНОГ бензина и наредних пола сата вожње на резервоару 'ладио репродуктивне органе!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

prazan rezervoar dva dana na suncu pa krug po ko¹u preko livada i izmeðu drveæa sa dva litra benzina sa obrijanom gumom u nadi da Neæe da mi ispadne negde i prebije mi noge, sa sve ¾enom iza mene koja je jaukala dozlaboga da nisam ba¹ ba¾daren i da Ne mo¾e so u kafu nikako. e pa Mo¾e ;D

mkt

ti mora da si neki rod sa lazicem

Lazic


Kostić

laziæ treba da ide samnom u noæne krugove po ko¹u bez svetla, al da se ne overi po asflatu i með drveæem ; ) a osmeh, eeeeeeeeeeee stari beli gsxf danas iz marièku u starca milije, bio sam u autu, umalo ne iskoèi kroz prozor da ga pojurim nebiliga pito jel oæe da se menja . lep lep lep lep lep lep leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep ;D

Bori¹a

nije meni, ali ce vama da izmami - racunar je umreo pa necu biti neko vreme prisutan na forumu :D

Slaninar

©to na dana¹nji dan, petak 13, idem da overim ugovor za kola.  :)

AHHAHAHAHAH
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


Kostić

kliz, kliz, pa opet kliz, pa kliz i kliz, pa kliz. i opet kliz. dok ne oderem ko¾u i ne olupam motor neæu da kupim gumu ;D

Slaninar

"Pijem pivo, a ¾ednim!"      [joint]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Pravis sranje,...i znas da pravis sranje....al nekako deluje skroz ispravno :D

Kalesin




Ova lepota i voznja po pljusku..   :P :P [yahoo] [yahoo]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF


Kalesin

Ma daj UFFe.. meni je lep..to sto far malo podseca na aliena nije problem uopste.... a tek sto se lepo vozi.. mmmmmmmmm :) :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

dzimika

nije problem far nego proizvodjac :P