Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

svadba, udaje se neka u kuci pored moje, dolaze svatovi, nekoliko ak47... lepota za videti a da nisu zandari :D

Kostić

jo¹ 420 kilometara na 'tri' cilindra  [plazi_se]

Gvozden

Pokloncic u paketu unutrashnjih guma ! :)

eclipse4

pecanje......ide brod i naglo promeni kurs prema obali,20 nas gleda i nemozemo da verujemo sta covek radi i gde prilazi brodom....kad se priblizio na nekih 30 metara do obale (verovatno da bi nas bolje video)  kapetan ladno ukljucuje razglas sa sledecim pitanjem "sta uradio nole izgubio?" .....mi svi klimamo glavom i potvrdimo zatim opet s razglasa "plju,majke mu ga nabijem (dal psovao nadala ili djoku neznam),hvala momci i izvinte na talasima" i zatim se vratio na svoj kurs i krenuo dalje ;) ;) ;)


zato i volim ovu zemlju,sve go ludak do ludaka neznam dal bi negde drugde smeo ovo da uradi a i da je uradio,svih 20 ribolovaca bi odmah pozvali policiju (moguc teroristicki napad )   ;) ;) ;)

balcan girl

ja otisla na zlatibor a drugari otisli u bosnu u prnjavor na skup i odprilike vraæamo se danas u isto vreme i oni meni svrati do nas doneli smo ti burek iz bosne :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore

Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2014, 23:41
pecanje......ide brod i naglo promeni kurs prema obali,20 nas gleda i nemozemo da verujemo sta covek radi i gde prilazi brodom....kad se priblizio na nekih 30 metara do obale (verovatno da bi nas bolje video)  kapetan ladno ukljucuje razglas sa sledecim pitanjem "sta uradio nole izgubio?" .....mi svi klimamo glavom i potvrdimo zatim opet s razglasa "plju,majke mu ga nabijem (dal psovao nadala ili djoku neznam),hvala momci i izvinte na talasima" i zatim se vratio na svoj kurs i krenuo dalje ;) ;) ;)


zato i volim ovu zemlju,sve go ludak do ludaka neznam dal bi negde drugde smeo ovo da uradi a i da je uradio,svih 20 ribolovaca bi odmah pozvali policiju (moguc teroristicki napad )   ;) ;) ;)
[rofl] [rofl] [kralj]

Lazic

Citat: pittatore poslato 08 Jun, 2014, 23:53
Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2014, 23:41
pecanje......ide brod i naglo promeni kurs prema obali,20 nas gleda i nemozemo da verujemo sta covek radi i gde prilazi brodom....kad se priblizio na nekih 30 metara do obale (verovatno da bi nas bolje video)  kapetan ladno ukljucuje razglas sa sledecim pitanjem "sta uradio nole izgubio?" .....mi svi klimamo glavom i potvrdimo zatim opet s razglasa "plju,majke mu ga nabijem (dal psovao nadala ili djoku neznam),hvala momci i izvinte na talasima" i zatim se vratio na svoj kurs i krenuo dalje ;) ;) ;)


zato i volim ovu zemlju,sve go ludak do ludaka neznam dal bi negde drugde smeo ovo da uradi a i da je uradio,svih 20 ribolovaca bi odmah pozvali policiju (moguc teroristicki napad )   ;) ;) ;)
[rofl] [rofl] [kralj]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mega giga  [kralj] [kralj]

Mada mislim da ga je ludak Pomraèenje gravitaciono privukao obali...;D

Ivan1979

Dvadeset godina male mature   [dancing] [yahoo] [dancing]

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2014, 23:41
pecanje......ide brod i naglo promeni kurs prema obali,20 nas gleda i nemozemo da verujemo sta covek radi i gde prilazi brodom....kad se priblizio na nekih 30 metara do obale (verovatno da bi nas bolje video)  kapetan ladno ukljucuje razglas sa sledecim pitanjem "sta uradio nole izgubio?" .....mi svi klimamo glavom i potvrdimo zatim opet s razglasa "plju,majke mu ga nabijem (dal psovao nadala ili djoku neznam),hvala momci i izvinte na talasima" i zatim se vratio na svoj kurs i krenuo dalje ;) ;) ;)


zato i volim ovu zemlju,sve go ludak do ludaka neznam dal bi negde drugde smeo ovo da uradi a i da je uradio,svih 20 ribolovaca bi odmah pozvali policiju (moguc teroristicki napad )   ;) ;) ;)

pre petnes dvaes godina, mi krenemo brodom za rusiju po lade a pijani krmar uðe u savu i odveze nas u pizdu materinu dok smo mi spavali, posle okretali brod sa sve bar¾ama...;D

eclipse4

rusi su isto legende,da ih sve poredjas na brodu ni jedan nije trezan...odusevljavali me uvek kao naprimer kad skidaju one lampe sa zida pa piju onu tecnost sto se nalazi unutra (spiritus?),cist alkohol iz prve pomoci sa kiselom vodom,votka iz kapetanove cizme u krug za sto,a njemu,carapa koja nekad bila bela,gde nema rupa ono je kafena boja,kod pijanog kapetana litar rakije ( u krizi ) bure nafte.....legende su stvarno.....no ovde se nije radilo o rusima nit o pogresnoj ruti vec o svesnoj nameri kapetana ;)

verovatno neki brodomanijak haha

Plazma Keks

nije me izbacilo iz takta ni izazvalo osmeh, ali da od juce postanem aktivan clan foruma na koji sam se juce uclanio i da nakon sto je tip video moju temu na forumu sto sam popravljao viljusku, postavi par pitanja u vezi viljuske za bajs...



eclipse4

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2014, 01:39
Citat: pittatore poslato 08 Jun, 2014, 23:53
Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2014, 23:41
pecanje......ide brod i naglo promeni kurs prema obali,20 nas gleda i nemozemo da verujemo sta covek radi i gde prilazi brodom....kad se priblizio na nekih 30 metara do obale (verovatno da bi nas bolje video)  kapetan ladno ukljucuje razglas sa sledecim pitanjem "sta uradio nole izgubio?" .....mi svi klimamo glavom i potvrdimo zatim opet s razglasa "plju,majke mu ga nabijem (dal psovao nadala ili djoku neznam),hvala momci i izvinte na talasima" i zatim se vratio na svoj kurs i krenuo dalje ;) ;) ;)


zato i volim ovu zemlju,sve go ludak do ludaka neznam dal bi negde drugde smeo ovo da uradi a i da je uradio,svih 20 ribolovaca bi odmah pozvali policiju (moguc teroristicki napad )   ;) ;) ;)
[rofl] [rofl] [kralj]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mega giga  [kralj] [kralj]

Mada mislim da ga je ludak Pomraèenje gravitaciono privukao obali...;D


esam ti pricao ja kad smo se potukli u jedno selo (nas trojica a njih cela kafana)....kad mi je ispala papuca i vratim se s pola puta nazad pp papucu,ovi me ostavili samog da se vratim,nisu hteli da opet udju u konflikat ;)

tad sam privuko jednog gravitaciono da me udari od pozadi ni kriv ni duzan.....na kraju se ispostavilo da mu njegov procesor za gravitaciju zatajio,pa koliko god ustajao od dole pokusava neko polukruzno skretanje sa manevrisanjem al nije bilo izvodljivo pa je dvaes puta zavrsavao na ledja ;)

to su bili dozivljaji....

makinjo

Mini voznjica do Vrdnika kupanjac u vrucoj vodi i voznja nazad. Lepo iskoriscen slobodan dan a jos nije gotov :)

Bori¹a



danas 5 sati, od pola 4 do pola 9, nas dvojica nismo stali... bole me tabani jaaaaao :D

Lazic

7+1 riba za 5 sati...:o Ba¹ ste bili vredni...;D

Bori¹a

prva tri sata nije bilo nista, posle je bilo dobro :D
a posle komarciiii aaaaa

makinjo

Ma kakvi kokarci nema komaraca. Ovi prase ko ludi :)

Bori¹a

rode jebote, na 3cm kvadratna 15 sleti..

Darko

Nije danas , ali juce...izlicitiram na limundu 4 skoro nove gume 195/65-15 ,za 1300 din...ja rekoh,nece da ih proda kad vidi cenu. Medjutim , prodao mi ih je...cak je lik iz zarkova ,pa nisam ni postarinu imao...na kraju,vise me kostao vulkanizer nego gume...

mrle

ja bezveze licitirao zadnju gumu 130-90-16, pasuje na gpz, lupio 300 din i nisam pratio, kupio je za 260 dinara, mada me po¹tasrina ispala 470 din, a guma opet mi ne treba, tako da sam je frljnuo u gara¾u. Nije neka, mo¾e da poslu¾i. Ako nekom treba za burnout, ima je u zamenu za neko pivo.