Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

a kuæi sam stigao sa ¹esto grama ulja u karteru. pa, fala, ja nem vi¹e namere, a nem ni para da se zajebavam. aj ko je vozio sa ¹esto grama ulja a da mu nije klip poèe¹ao nos il asfalt?

[klanjam_se]suzuki je mama svih mama [klanjam_se]

Hurricane

...kako to mama a fali 2 litre ulja Sunce ti poljubim..  [ludak]

BOKYBOY

#4902
3/4 litre-302 kmh...[clapp] ...kome treba litra uopste... [zvizdi]

Kostić

izdr¾ljivo magare. matoro je to, ko zna, ko mu je sve drko gas unazad 14 godina verovatno bez otvaranja agregata. jebe¹ ti gsxr-a ako ga dr¾i¹ u gara¾i i ide¹ vikendom do kafiæa da te vide nosopaljke. teraj bre to, za to je i napravljeno. e tako ja razmi¹ljam.

Che


Jecko

...drug uspeo da upali kola, nakon sto su bila potopljena 3 dana....  [yahoo]

Joker

Ja moram oper da se izvinim, ali pricamo o 750 ccm?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...ako je to ovaj,onda su se ovi nesto zaj... oko max brzine...neka ih neko zove da preprave to poDhitno :P

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/suzu/suzuki_gsxR750%2001.htm

Bori¹a

juce izmamilo, 1 sat posle ponoci, vozim skuter, nigde zive duse na putu, a toplo veceee i izlece pandur
ja nemam saobracajnu, zaboravio kuci, sta cu sad drz ne daj.. dobro vece - dobro vece, ima li sta od isprava..
vadim futrolicu sa licnom, plasticnom A dozvolom i probnom B... kaze covek 'kad imas A sve mi je jasno, sretan put'
kontam da je mogao da me jase i za saobracajnu i staru tablu...

Kostić

Y, k1, k2, k3. to je to po pitanju agregata. maksimalna brzina jeste 280 u fabrièkom izdanju. meðutim, ljudi su napravili èipove, mape, komander, modifikaciju prenosa, kn filtere, svetog akrapa, dizne od iljadarke i jo¹ pokoje¹ta, pa bi taj otprilike savio u 14 i jaèe pa raèunaj.

al evo njanja oæe da se uveri, nek doðe po kljuè i nek proba, al ako ga razbije tri somiæa na sunce :D

ako na nekom jaèem i du¾em pravcu ne istera 315, ja ga pojedem sa sve blatom koje stoji na njemu : )

da prièamo o 750

ne tro¹i me¹avinu, al tro¹i uljem ne ba¹ mnogo, al tro¹i.

balcan girl

ali veæ smo zakljuèili da njanja nije merodavan evo joker neka proba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Evo ja doniram gps Garmina za probnu voznju da bude merodavno.

ako taj iz 2001te god ide 315, onda ovaj iz 2014 mora da ide barem 400 i to u petoj lebteebo!   [wtf]

BOKYBOY

...znaci pao dogovor...motor imamo...gps imamo...vozaca ce mo da nadjemo...i neki dobar pravac...jedva cekam rezultate... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

balcan girl

a èekaj a ko donira hranu i piæe za publiku i navijaèe?? pa ne mogu gladna da èekam da poène dogadjaj jeboteeeeeee :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Evo ja cu da masem zastavicama..  [zvizdi] ;D

balcan girl

ma æe ma¹emo al treba snage za mahanje :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!