Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Nosaè farova ispravljen, kre¹ peèurka isto - nije ni¹ta napuklo. Taj prednji oklop zavaren. Levi ¹tap imao par mm zakrivljenja na dnu, pa sam ga zarotirao da legne kako treba na osovinu - okom se ne vidi, a trebalo bi da ne smeta ni¹ta ni u vo¾nji.

Ostalo jo¹ da ispravim nosaè fuzastera i sam fuzaster, kao i dva boèna nosaèa oklopa. Treba i da ofarbam oklop. Na kraju treba da uzmem du¾e crevo za hladnjak, da zamenim ono ¹to je flisovalo - za svaki sluèaj.

I nove gume, naravno.  :)


Ako ni¹ta ne poðe naopako, motor gotov do vikenda... mada uvek se ne¹to zakomplikuje.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Instalirao gomilu igrica koje sam igrao ranije, narednih XX dana nisam dostupan, no life life mo¾e da poène :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

za dlaku sinko....cestitamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


misa-pei

Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2014, 20:05
Nosaè farova ispravljen, kre¹ peèurka isto - nije ni¹ta napuklo. Taj prednji oklop zavaren. Levi ¹tap imao par mm zakrivljenja na dnu, pa sam ga zarotirao da legne kako treba na osovinu - okom se ne vidi, a trebalo bi da ne smeta ni¹ta ni u vo¾nji.

Ostalo jo¹ da ispravim nosaè fuzastera i sam fuzaster, kao i dva boèna nosaèa oklopa. Treba i da ofarbam oklop. Na kraju treba da uzmem du¾e crevo za hladnjak, da zamenim ono ¹to je flisovalo - za svaki sluèaj.

I nove gume, naravno.  :)


Ako ni¹ta ne poðe naopako, motor gotov do vikenda... mada uvek se ne¹to zakomplikuje.  :)

Sta i gume si pokvario kad si pao? :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#4507
Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2014, 20:05
Nosaè farova ispravljen, kre¹ peèurka isto - nije ni¹ta napuklo. Taj prednji oklop zavaren. Levi ¹tap imao par mm zakrivljenja na dnu, pa sam ga zarotirao da legne kako treba na osovinu - okom se ne vidi, a trebalo bi da ne smeta ni¹ta ni u vo¾nji.

Ostalo jo¹ da ispravim nosaè fuzastera i sam fuzaster, kao i dva boèna nosaèa oklopa. Treba i da ofarbam oklop. Na kraju treba da uzmem du¾e crevo za hladnjak, da zamenim ono ¹to je flisovalo - za svaki sluèaj.

I nove gume, naravno.  :)


Ako ni¹ta ne poðe naopako, motor gotov do vikenda... mada uvek se ne¹to zakomplikuje.  :)
Ni¹ta ja to ne bi dirao protiv uroka, osim fudastera i guma...:-* Ja kad obureèim, samo ispravim no¾nu i zamenim ¹rafove od tegiæa kormana...;D



Citat: misa-pei poslato 26 Mart, 2014, 17:34
A meni suzu i osmeh moj naopaki brat i COVEK Cizla

Nisam namerno...:-* [srce]


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2014, 23:50
Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2014, 20:05
Nosaè farova ispravljen, kre¹ peèurka isto - nije ni¹ta napuklo. Taj prednji oklop zavaren. Levi ¹tap imao par mm zakrivljenja na dnu, pa sam ga zarotirao da legne kako treba na osovinu - okom se ne vidi, a trebalo bi da ne smeta ni¹ta ni u vo¾nji.

Ostalo jo¹ da ispravim nosaè fuzastera i sam fuzaster, kao i dva boèna nosaèa oklopa. Treba i da ofarbam oklop. Na kraju treba da uzmem du¾e crevo za hladnjak, da zamenim ono ¹to je flisovalo - za svaki sluèaj.

I nove gume, naravno.  :)


Ako ni¹ta ne poðe naopako, motor gotov do vikenda... mada uvek se ne¹to zakomplikuje.  :)
Ni¹ta ja to ne bi dirao protiv uroka, osim fudastera i guma...:-* Ja kad obureèim, samo ispravim no¾nu i zamenim ¹rafove od tegiæa kormana...;D

Uff, doðe mi da napravim motor tako da ima one slajdere na sve strane - kao u auto ¹koli. Navikao s bajsa da padnem, podignem ga i gas. Isto tako na malom 125 nejkedu. A ovo - kad god mi ispadne, problem. A far je u tom oklopu, pa kad se iskrivi, baca u stranu. Smeta i zbog vetra kad je oklop sjeban.  Rekao sam da posle sledeæeg pada pravim nejkeda, samo da osmislim nosaè brzinomera i nekog okruglog fara. Jeb'o estetiku, samo da se vozi.


Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2014, 23:50
Citat: misa-pei poslato 26 Mart, 2014, 17:34
A meni suzu i osmeh moj naopaki brat i COVEK Cizla

Nisam namerno...:-* [srce]



®ena - gledala slike s dru¾enja i stignem sinoæ s posla, a ona ozbiljna, pita:

"Laziæ? ©to ti stalno ¹alje srca?! Je li to neka motora¹ica?!"

[rofl] [rofl]     :-* [srce]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2014, 08:47

®ena - gledala slike s dru¾enja i stignem sinoæ s posla, a ona ozbiljna, pita:

"Laziæ? ©to ti stalno ¹alje srca?! Je li to neka motora¹ica?!"

[rofl] [rofl]     :-* [srce]

Sad ti doka¾i da nije, sad kad je pustio kosu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2014, 08:47
Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2014, 23:50
Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2014, 20:05
Nosaè farova ispravljen, kre¹ peèurka isto - nije ni¹ta napuklo. Taj prednji oklop zavaren. Levi ¹tap imao par mm zakrivljenja na dnu, pa sam ga zarotirao da legne kako treba na osovinu - okom se ne vidi, a trebalo bi da ne smeta ni¹ta ni u vo¾nji.

Ostalo jo¹ da ispravim nosaè fuzastera i sam fuzaster, kao i dva boèna nosaèa oklopa. Treba i da ofarbam oklop. Na kraju treba da uzmem du¾e crevo za hladnjak, da zamenim ono ¹to je flisovalo - za svaki sluèaj.

I nove gume, naravno.  :)


Ako ni¹ta ne poðe naopako, motor gotov do vikenda... mada uvek se ne¹to zakomplikuje.  :)
Ni¹ta ja to ne bi dirao protiv uroka, osim fudastera i guma...:-* Ja kad obureèim, samo ispravim no¾nu i zamenim ¹rafove od tegiæa kormana...;D

Uff, doðe mi da napravim motor tako da ima one slajdere na sve strane - kao u auto ¹koli. Navikao s bajsa da padnem, podignem ga i gas. Isto tako na malom 125 nejkedu. A ovo - kad god mi ispadne, problem. A far je u tom oklopu, pa kad se iskrivi, baca u stranu. Smeta i zbog vetra kad je oklop sjeban.  Rekao sam da posle sledeæeg pada pravim nejkeda, samo da osmislim nosaè brzinomera i nekog okruglog fara. Jeb'o estetiku, samo da se vozi.


Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2014, 23:50
Citat: misa-pei poslato 26 Mart, 2014, 17:34
A meni suzu i osmeh moj naopaki brat i COVEK Cizla

Nisam namerno...:-* [srce]



®ena - gledala slike s dru¾enja i stignem sinoæ s posla, a ona ozbiljna, pita:

"Laziæ? ©to ti stalno ¹alje srca?! Je li to neka motora¹ica?!"

[rofl] [rofl]     :-* [srce]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mi se izvinjavamo zbog nastalih smetnji...:-[ :-* [srce] [ljubav] ;D

Major

Naopaki mi stalno izmami osmeh ;D

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2014, 08:47
Rekao sam da posle sledeæeg pada pravim nejkeda, samo da osmislim nosaè brzinomera i nekog okruglog fara. Jeb'o estetiku, samo da se vozi.


...¹to ja imam motor za tebe... lep, ¾ut, bolja marka... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2014, 08:47
®ena - gledala slike s dru¾enja i stignem sinoæ s posla, a ona ozbiljna, pita:

"Laziæ? ©to ti stalno ¹alje srca?! Je li to neka motora¹ica?!"

[rofl] [rofl]     :-* [srce]

Pobeda! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Vidi samo cekam nekog geja sa foruma da spopadne lazica na nekom druzenju... dok on objasni bice njegov omiljeni smajli :o [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vale

#4516
A:osetiti misice koje godinu ipo dana nisam......teretana...ne znam jos dal se dobro Ili lose osecam  [neampojma] .... ali dobro je  :D
B:nepopravljivi optimista-kad se s deckom vidjas jednom nedeljno pa 6 dana u nedelji mogu da jedem mladi luk  ;D

Jecko

Citat: Joker poslato 25 Mart, 2014, 19:18
Cekaj stani polako... Ako imas nekoga pored sebe, neko sa kim imas ili planiras porodicu, taj neko je centar tvoga sveta (porodica)... Sa njim prelazis sve u zivotu, najlepse i najruznije i sve ono izmedju... To je odnos koji imate sa partnerom i ni sa kim vise... Intima, to je nesto sto treba da bude samo za vas dvoje. Nesto sto se gradi godinama, koja zavisi od mnogo faktora od kojih nisu uplitanje nekog treceg ili cetvrtog... To je vas svet, vase ono sto samo vi imate na vas specifican nacin. Nacin naravno zavisi od osobe do sobe... Od te osobe trazim da mi taj svet ispuni kao sto cu i ja dati sve od sebe da i ja ispunim  jer mi je ta osoba najbitnija! Ne vezujem se samo za sex vec za svaki trenutak... U pocetku je to strast, 24 sata ne izlazenja iz kreveta, otkrivanja svake tacke, "zice" na njoj, neprestana igra a kasnije verujem, ne znam, nemam toliko godina ali verujem da sve to predje u nesto dublje sto ljudi nazivaju prava ljubav... Onaj osecaj kada ispred sebe imas nju, decu ako su tu a tek onda ti... Onaj osecaj kada oni to znaju... Ne treba pristati na manje, jer po mani samo picke pristaju na to... "Pa jbg, prevarila me je, ali me voli" ?!?!? Ili obrnuto, nije bitno... Brate.. Treba biti zaista poseban da legnes sa osobom koju volis i da je pogledas u oci, da joj kazes da ti je ona najbitnija na svetu a tamo negde imas slike u glavi od tamo neke kako joj pomeras organe dok ona vristi i prica kako si najbolji koga je imala... A jos crnje da govoris sebi kako je volis... Laz... Laz kojom svako ko to radi sebe tesi, jer ne sme da prizna da sve to sto ima jednostvano nije to sto zeli... Neko to radi iz ciste sebicnosti, nego iz straha, svega ima.. Ali to ne znaci da je u pravu... Bar ja smatram da nije..
Ovo svingeri, ili slicni samo pristaju na manje... Ja to tako ne gledam, jer zaista smatram da za svakoga ima neko ko ima isti nacin razmisljanja... Ali ipak to sam samo ja... I moje misljenje... Mozda ja idealizujem i trazim mnogo ali to je moj svet...

Malo kasnim, ali moram da kazem....

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

HAhhaha ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Samo kazem....

Cek da vidim...izazvao osmeh moj ludi kolega koji se Norvezaninu koji pravi dijamnte predstavio kao Sasa Popovic of Grand Production from Fairy Waters... :D