Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 22 Februar, 2014, 02:26
koji mozak??  [neampojma] [neampojma] [dunce] ustajem cele nedelje u 6 i cimam se po celi dan po jagodini po lekarima, laboratorijama i slicno  [ludak]
mozak mi je na rezervi jos od prosle nedeljeeee breeeeee :D :D :D :D :D

ali za neki 9-i mesec ce ti cepamo kosulju......da,da tebi....ti si motomanijaK ;) ;) ;)

balcan girl

ja se nadam eclipse sto se kaze iz tvojih usta u bozije usi :-* ma ako bude svi ste pozvani :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nego.....danas mi izmami osmeh to sto sam vozio kombi sa imenom firme na njemu,a onda odjednom samo me pretekose rotacijom i zaustavili.
doso baja pandur svabo i nakon onog poslovnog obracanja po knjizi pita me,da li znate koji ste prekrsaj upravo uradili?znam,reko,nisam stao na znak stop skroz u mesto vrc sam se kretao brzinom koju ni sat ne moze da registruje.

kaze to je nebitno zakon kaze da morate da se zaustavite,molim vasu saobracajnu i vozacku,ja mu dam srpsku dozvolu i saobracajnu od austrijskog kombija.

pita ciji je kombi?
firmin.
radite?
ne,pozajmio sam ga od prijatelja inace gazda firme.
kojom svrhom?
zena mi se porodila sinoc,hocu da kupim krevet za dete,imamo smarta nemoze stati unutra.
cestitam na prinovi,ali sve jedno kaznu morate platiti u vrednosti od 30e.
svakako,bolje da sam narucio krevet na adesu.
pa sledeci put ili narucite ili naucite da postujete saobracajne znake.
dovidjenja.
dovidjenja.

dal se on nesto zajebo ili ja ne poznajem zakon ;) ;) ;)

stilgar

Citat: balcan girl poslato 22 Februar, 2014, 02:27
eeeee ranko pileeee mojeeee :-* kako da ti kazem nestoooo ajd ovakoooo u sustini sve su zene iste ali u principu nisuuu :D :D :D :D :D :D :D
sve zavisi iz kog ugla to posmatras :D :D :D :D :D
1 zena policajac - de si bio, kod koga, zasto, ko ti je ovo....
2. domacica - kuca, sporet, deca, dobra, pitoma...
3. ljubavnica to su zene koje ne zanima ovo pod 1 a ne pada im na pamet ovo pod 2.
sve ostale karakterne nijanse su samo varijacije na neki od ova tri osnovna mentalna sklopa :)

balcan girl

#4004
hahahaha to ti mislis to sto ti svrstavas pod domacicom nit je pitoma nit je takva to ti imas iluzije o zenama a svaka zena zna i gde si bio i sta si radio ako te pita ona vec zna odogovor na to pitanje nego hoce da cuje kakav bedan izgovor imas :D e sad imas one koje to ne trpe, imas one kojima ne smeta, i imas one koje znaju ali cute zarad svojih ciljeva :D :D
p.s. da se nadovezem svaka zena moze da bude domacica i sve to sto si naveo ( pretpostavljam da je to ono sto ti volis i trazis) ako to zeli...poenta je da to zeli i da smatra da si ti covek koji zasluzuje da dobije to sto zeli, znaci ako te voli i ceni kao coveka i bla bla potrudice se da bude to sto ti zelis :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

@ balcan girl
ozenjen vec 28 godina zenom domacicom :) verujem da ti u stvari nikad nisi ni upoznala zenu koja je domacica, pa zato mislis da ne postoje :)

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [thumb_up] mogu da se kladim u 1000 evra npr. da imas totalno pogresnu predstavu o meni :D :D :D a verujem da imas i o svojoj zeni al nema veze :D :D to je divno cuti u danasnje vreme svaka cast i tebi i tvojoj zeni :D  [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar


balcan girl

veruj meni da bi me isplatio i sa kamatom :D :D ali stvarno sam se odusevila kad si rekao da ste zajedno 28 godina ja sam se uvek divila mojoj babi i dedi oni su bili u braku 50 i kusur godina :D :D u danasnje vreme to je retkost ljudi totalno pogresno shvataju instituciju braka jbg ... ali ovo me stvarno odusevilo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che


goranvojska

ja 24-og marta pune 30 u braku i eto.nista novo i nista za cudjenje.sasvim normalno

Silvana



U jednom gradu braèni par je proslavljao 25. godi¹njicu braka. Bili su na daleko poznati po tome ¹to se za 25 godina nisu ni jedan jedini put posvaðali. Novine i televizijske kuæe su pristizale sa raznih strana da provere na licu mesta u èemu je tajna ovog uspe¹nog braka. Urednik jednih novina upita mu¾a - Gospodine, recite nam u èemu je tajna va¹eg skladnog braka? Prosto je neverovatno da se ni jednom niste posvaðali sa svojom ¾enom.

Èovek se nagnu napred i priseæajuæi se dana provedenih na medenom mesecu zapoène prièu:
- Bili smo u jednom egzotiènom gradu odmah posle venèanja gde je bilo mno¹tvo zabavnog sadr¾aja. Posle kraæeg dogovora odluèili smo se na jahanje konja. Uzeli smo svako svog konja i poèeli da ja¹emo. Moj konj je bio miran i poslu¹an, ali onaj na kome je moja ¾ena jahala je bio veoma nemiran. Iznenada, konj se ritnu i zbaci moju ¾enu koja naglavaèke pade na zemlju! Ona se potpuno mirna lagano uspravi, potap¹e konja po leðima i progovori tiho:
- Ovo ti je prvi put.
Popela se na konja i nastavila jahanje. Posle kraæeg vremena konj se ponovo ritnu i moja ¾ena se opet naðe na zemlji. Opet je dostojanstveno ustala i smirenim glasom rekla:
- Ovo ti je drugi put.
Ja sam samo posmatrao i divio se smirenosti i stalo¾enosti moje ¾ene.
Kada je konj treæi put zbacio moju ¾enu, ona lagano izvadi magnum iz pojasa i hladnokrvno ubi konja na licu mestu!
Ja sam u zaprepa¹æenju poèeo da urlam:
- Jesi li ti normalna, luda ¾eno?! Kako si mogla da ubije¹ jadnu ¾ivotinju!!
®ena me smireno pogleda i blagim tonom mi reèe:
- Ovo ti je prvi put.
- To je to, od tada se u svemu sla¾emo i ¾ivimo u skladnom braku. - zavr¹i mu¾ svoju prièu.

:D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


dusankobgd

Ove godine tek sad otidoh na klizanje. U pocetku bejase  [panic] ali svom srecom niko nije nastradao.   [thumb_up]


Jecko

Dakle...... dobila nov posao..... Arapska  [klanjam_se].. :)...ili ti srednji istok....  ;D

mala zackoljica.....ugovor 2 godine.. [panic]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 23 Februar, 2014, 19:41
Dakle...... dobila nov posao..... Arapska  [klanjam_se].. :)...ili ti srednji istok....  ;D

mala zackoljica.....ugovor 2 godine.. [panic]


...posle ides u belo roblje... :o

Jecko

Hahhhaha...nope.....nece me... nisam plava :)

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 23 Februar, 2014, 20:35
Hahhhaha...nope.....nece me... nisam plava :)


...ma ofarbace te...i zvaces se tamo negde Petak,Subota...kad se seik vec umori...heheheh... ;D